Професионални серии за коса - Тема 162

  • 118 620
  • 1 288
# 195
Макадамия направо ме предизвикваш да ти открадна снимката да им покажа на девойките как се пазарува Лалга Grinning.
Виж целия пост
# 196
Може ли да препоръчате нещо изпробвано за растеж на косата?
Виж целия пост
# 197
Макадамия направо ме предизвикваш да ти открадна снимката да им покажа на девойките как се пазарува Лалга Grinning.
Твоя е Принцеске 😁
Виж целия пост
# 198


Кой от двата шампоана е по добър за растеж ?
Виж целия пост
# 199
Лелеле Ванеса, защо сега с тия красоти ,аз така се мъча с един филипс стар да стрижа ММ( моето магаре Grinning ) купих уж нов модел ,мне пак се връщам...
Не само са красиви,а са и наистина добри,няма да съжаляваш.Салоните при нас работят само с тях.

Скрит текст:

Кой от двата шампоана е по добър за растеж ?
За растеж не знам дали някой помага,моята коса не се влияе от нищо.Но, Хидрокленз ми докарваше ужасно омазняване.Ако скалпа ти не е сух,по-добре се ориентирай към друг
Виж целия пост
# 200


Кой от двата шампоана е по добър за растеж ?

Разликата е за какъв скалп са. Използвам този за нормална и наистина много нова коса ми израстна и се сгъсти. Ако търсиш обаче за дължина, шампоаните са други.
Виж целия пост
# 201
Мнение за тази четка?
https://www.zlatnaribka.com/ploska-chetka-za-izsushavane-i-razre … ps-manhattan-glam
Виж целия пост
# 202
Може ли да ми препоръчате силен продукт (шампоан, маска) за уплътняване и обем
Виж целия пост
# 203
В Рибката са заредили system professional , познавате ли продуктите ?
Виж целия пост
# 204
Shokoladcheto, препоръчвам ти Биокленз.
Виж целия пост
# 205
Bioclenz ще е за него не видях и един негативен отзив явно е много качествен исках да попитам и за Керастаз Nutritive кой е по добър за вас Bain Satin или Bain Riche
Виж целия пост
# 206
Единият е за тънка другият за по-плътна и суха коса. Няма добър и лош има подходящ за косата и такъв който не е подходящ.
 Аз например много харесвам Хидрокленс и съм употребила N на брой от него. Биокленз също ми е Ок.


Desy_Stz много приятна хидратация са Изуми. Оризивата вода дава лека плътност и косата е напомпана и жилава.
Виж целия пост
# 207
Единият е за тънка другият за по-плътна и суха коса. Няма добър и лош има подходящ за косата и такъв който не е подходящ.
 Аз например много харесвам Хидрокленс и съм употребила N на брой от него. Биокленз също ми е Ок.


Desy_Stz много приятна хидратация са Изуми. Оризивата вода дава лека плътност и косата е напомпана и жилава.
  Има хора с гъсти дето използват този за тънка както и обратно затова питам а имате ли нови растежи от Хидрокленс?
Виж целия пост
# 208
Аз съм с гъста коса, но ползвам Bain Satin 1, за да не ми отежнява в корена - за мен това е логиката.
Виж целия пост
# 209
Аз съм с гъста коса, но ползвам Bain Satin 1, за да не ми отежнява в корена - за мен това е логиката.
Хидратира ли ви добре ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия