Раждане в МБАЛ Вита, гр. София - тема 11

  • 53 562
  • 870
# 375
Не се притеснявам. То няма значение какъв ще е разрезът в моя случай, защото имам коремна операция на абсолютно същото място като при секцио, той самият потвърди, че пак там ще е разрезът и сега. Възстановяването не ме притеснява, дори се радвам, че няма да е пълна упойка.
Виж целия пост
# 376
Имам питане до раждалите скоро, има ли я все още услугата с фотограф за изписване?
Виж целия пост
# 377
Има я! Кажете на акушерките в неонатология предварително (деня преди изписването).
Имам питане до раждалите скоро, има ли я все още услугата с фотограф за изписване?
Виж целия пост
# 378
Има я! Кажете на акушерките в неонатология предварително (деня преди изписването).
Имам питане до раждалите скоро, има ли я все още услугата с фотограф за изписване?

Който е ползвал услугите й може ли да каже горе долу какво заснема и дали прави снимки с роднини и ако да къде се правят предвид политиката на болницата?
Виж целия пост
# 379
Възможно ли е някой да се изражда в едно родилно помещение с друга родилка? Бях сигурна, че в частна болница не би трябвало да има такава ситуация, но се оказа, че родилното разполага с две родилни легла, а VIP родилното за един човек е затворено за ремонт
Виж целия пост
# 380
Да, разбира се. Когато раждах аз бяхме три родилки, родихме една след друга. И аз бях изненадана неприятно от този факт, но в крайна сметка не беше голяма драма. Като започна раждането хич не ме интересуваше, че не съм сама в залата. Слагат параван между родилните легла, за да не се гледате.
Виж целия пост
# 381
Възможно ли е някой да се изражда в едно родилно помещение с друга родилка? Бях сигурна, че в частна болница не би трябвало да има такава ситуация, но се оказа, че родилното разполага с две родилни легла, а VIP родилното за един човек е затворено за ремонт

Това е една от причините (не е единствената) да се откажа от тази болница, за момента заради разшрирението има само 1 родилна зала. И естествено няма как да присъства таткото, ако има успоредни раждания.
Само ще кажа, че в Майчин дом има 8 самостоятелни родилни зали...
Виж целия пост
# 382
Е Майчин дом е болница за раждания, какво точно сравняваме. 😅

Ако не се лъжа са само 2 магарета в родилна, секцио правиха, докато раждах аз и беше в отделна зала, до родилна.
Виж целия пост
# 383
Ако не се лъжа са само 2 магарета в родилна, секцио правиха, докато раждах аз и беше в отделна зала, до родилна.

Да.


Вдясно в края на снимката след шкафовете е вратата за операционната.
Виж целия пост
# 384
Когато раждах аз имаше 2 акушерки на смяна. Едната се занимаваше с родилките, а другата с мен и още едно момиче, на което направиха секцио, преди да родя аз. Не знам коя от двете по-точно би отишла във ВИП родилна зала (ако имаше такава). С тази липса на персонал по всички болници, включително и Вита, това с вип залата е по-скоро мираж 🤭
Виж целия пост
# 385
Здравейте, момичета,

Преди няколко дни си запазих първи час при доктор Дойчиновски за 08.08. от 16:00 часа. Днес обаче исках да запазя час за ранна ФМ в Оскарс и единственият, който можеха да ми дадат, беше 08.08. от 16:00 часа.

Следващият свободен при Дойчиновски е за 02.09., което е твърде далеч. Иначе трябва да отменя ФМ и да отида на друго място.

Чудех се, дали след вас няма някоя дама, която има час за Дойчиновски около 08.08. и е склонна да си ги сменим?
Виж целия пост
# 386
Здравейте, момичета,

Преди няколко дни си запазих първи час при доктор Дойчиновски за 08.08. от 16:00 часа. Днес обаче исках да запазя час за ранна ФМ в Оскарс и единственият, който можеха да ми дадат, беше 08.08. от 16:00 часа.

Следващият свободен при Дойчиновски е за 02.09., което е твърде далеч. Иначе трябва да отменя ФМ и да отида на друго място.

Чудех се, дали след вас няма някоя дама, която има час за Дойчиновски около 08.08. и е склонна да си ги сменим?

Той след 12.08 е отпуск и затова чак Септември.
Виж целия пост
# 387
Аз на ваше място бих сменила ФМ в Оскар. Първата я правих във Вита, втората викам хайде Оскар, всеки ги хвали - ужасно разочарование. Като започнем от неясното за мен чакане 40+ минути, после преглед, който уж при Янкова, а тя влезе за 10 мин, успя да си говори и по телефона. Нищо съществено не ми обясни, безсмислено дадени 210 лв.

Мирчева (май така беше) във Вита беше къде къде по-подробна. Третата я правих пак при нея.
Виж целия пост
# 388
Аз на ваше място бих сменила ФМ в Оскар. Първата я правих във Вита, втората викам хайде Оскар, всеки ги хвали - ужасно разочарование. Като започнем от неясното за мен чакане 40+ минути, после преглед, който уж при Янкова, а тя влезе за 10 мин, успя да си говори и по телефона. Нищо съществено не ми обясни, безсмислено дадени 210 лв.

Мирчева (май така беше) във Вита беше къде къде по-подробна. Третата я правих пак при нея.

И аз ще я правя при Мирчева. Тя вече работи в софиамед.
Виж целия пост
# 389
Потвърждавам казаното от mokka, при мен беше същото. След 2 часа чакане, Янкова не само, че нищо не ми обясни, но на директно зададени въпроси ми отговори с доста пренебрежителен тон. Целият персонал в Оскар беше много неприятен.

При д-р Мирчева съм била общо 4 пъти с двете ми бременности, винаги е много любезна и подробна. А тъй като съм с висок риск за прееклампсия ми отдели и време да ми даде съвети какви превантивни мерки мога да взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия