АВГУСТ месец е най-щастлив за мен, от бременността съм вече в плен

  • 12 841
  • 294
# 180
Сонита аз си бях купила едни сутиени за кърмене и сега са ми много удобни...моите тъкмо почнах да се побирам в тях и пък съм out of size  Mr. Green Сега ми е добре имам и обикновени и на Триумф и се моля и този път да не ми се нацепят гърдите... чудно ми е корема може ли да се нацепи повторно и дали ще има къде  hahaha
Виж целия пост
# 181
момичета, още не спите ,а?
май апарата на моя док. не е първа новост щом не казва нищо за сега,хм  Thinking
Да ви кажа и аз спрях кафето, може и от това да е , но кой знае...
А пък ,сутиенчета, съм чела, че е добре да са меки и без банели, но пък честно казано аз нямам такива, още ми стават моите си ,които са ми били леко големки, понеже бях станала голяма клечка   Mr. Green ,сега обаче , преливат малко, но мъжът ми се радва, ей че хубавооо
Виж целия пост
# 182
Мамчета - бремелинки, здравейте! Благодаря ви,че сте включили Милена на първа страница! Много се вълнувам за бебето, което тя чака.... Не се знае, един ден може да се окаже,че това е зет ми... Да си го гледам отсега като писано яйце......
Моята приятелка вече има снимка на Бебо, ходи редовно на консултации - казали са и да пие по 3л вода и това и помага да няма парене и други неразположения, друго - казали са и да ходи редовно със сутиен, само като спи да го маха, започнала е да се маже с разни мазила против стрии, има желание да кърми Бебо, не яде за двама и тъй като е в постоянно в движение - на моменти забравяла,че е бременна.....  Embarassed Като огладнее и се сеща тогава,че не е сама..... Наддала е около 2кг., кръвното и е добре, постоянно се движи и няма вече неразположения и наистина се чувства отлично!

Бях ви казала,че и правя фотосесия и не се знае дали ще я видя във вторник - ето 2 снимки. Обещавам,че ще ви ги качвам редовно до август месец!




Видно е,че Бебо расте!
Здрава, лека и спорна седмица, майчета!
Виж целия пост
# 183
добро утро  Simple Smile
колко много сте изписали, едва смогнах да ви изчета   Grinning
добре дошли на новите мами   bouquet
аз изкарах едно хубаво боледуване и нямам търпение да отида на лекар и да се уверя, че всичко е наред  :pray
за една седмица отслабнах, коремчето и циците доста ми спаднаха и това ме притеснява  Rolling Eyes
за главоболието може да се пие парацетамол /от най-обикновенният/, но не е препоръчително и не трябва да се пият повече от 3 хапчета на ден /аз взимах за температура и така ми каза доки/. така че ако можеш да търпиш е по-добре  Confused
Виж целия пост
# 184
http://www.med.primasoft.bg/reference/headache/wom/PREGN/pregn.html  - ето това прочетох в нета за главоболието и бременността, а моята доки ми каза, че понеже кръвното ми е много ниско и ми пада още за това да наваксвам с повечко течности, така че момичета пийте повечко водичка и айранче със сол, последното също вдига кръвното
дано скоро премине това гадно главоболие, от което май повечето страдаме напоследък  Praynig
Виж целия пост
# 185
Както писах и по-горе - докторката казала на приятелката ми,че когато я боли нещо - означава,че не пие много вода! И самата ми приятелка го потвърждава.... Казва,че когато пие редовно вода - оплаквания няма! Сега си ходи винаги с шишенце от половин литър и си пийва отвреме на време!
Водата просто изчиства токсините от организма!
Виж целия пост
# 186
Добро утро, мамчета  Hug
Как сме днес?
Тук Т навън е -3 градуса! Ужас някакъв  Shocked
Хайде да ви стопля подобяващо с чашка горещ шоколад, а на болничките пожелавам бързо оздравяване!


Виж целия пост
# 187
Момичета моля ви за помощ.
Сестрата на а.г при когото ходя на прегледи вече 3-ти месец, ми каза, че ме е отписала от списъка, въпреки, че на 12.02  в понеделник имаш записан час 1 месец преди това. ooooh!
Ще го сменям този доктор, има малоумна сестра.  #2gunfireНе стига, че идвам до часният му кабинет с такси, защото е до ВМА, а аз живея в Дървеница, не стига, че сега ще си плащам, ами аз добре, че се обадих иначе щеше да ме върне другият понеделник. Направо ме правят на маймуна.
Обадих се на личният лекар и той каза, че ще ми даде направление към края на седмицата за друг доктор -]д-р Коларова от 22-ра п-ка до Плиска. Моля ви кажете знаете ли дали е сърдечна и всеотдайна докторка, защото ми писна от лафкаджии, като моят а.г
Виж целия пост
# 188
Здравейте, мамчета с коремчета Hug!
Аз се върнах преди малко от преглед - мишката ни си е добре - порастнала е - вече е 4,1 см от главата до дупето и 5,5 см цялата. И тати влезе да гледа, обаче не можахме да я събудим - и как иначе, като снощи беше принудена да гледа "Междузвездни войни" #2gunfire - пълна глупост според мен, но това е друга тема...мъже...Всичко си е наред - има си личице с носле, устенца и очички. Едната ръчичка беше под главата, а другата - пред лицето - спи си сладичко, мъничето Grinning. Сърчицето си бумка ритмично, пъпната връв е добре, плацентата е започнала да се образува. Това е. Много сме щастливи!Намалявам дуфастона и дано никога повече не ми се налага да го пия!
Сонита, и при нас е така - имаме си вече зима - вчера валя сняг обаче сега пече хубаво слънце, така че се съмнявам да се задържи.
Мама Цоцоланка , абсолютно съм съгласна с лекарката! Аз нали имам голям опит с отслабването - много кг. свалих с лунуване, при което се пие само вода - тогава се отделят и много токсини и винаги боли глава - та лечението и е вода. Вярно, че сега зимата е малко трудно, но приятелката ти прави много добре, като водата и е под ръка. Иначе и аз да не виждам каната няма да се сетя да пия. Затова си я слагам пред очите и колкото повече пия, толкова повече ми се пие.
Виж целия пост
# 189
Здравейте, мамчета с коремчета Hug!
Аз се върнах преди малко от преглед - мишката ни си е добре - порастнала е - вече е 4,1 см от главата до дупето и 5,5 см цялата. И тати влезе да гледа, обаче не можахме да я събудим - и как иначе, като снощи беше принудена да гледа "Междузвездни войни" #2gunfire - пълна глупост според мен, но това е друга тема...мъже...Всичко си е наред - има си личице с носле, устенца и очички. Едната ръчичка беше под главата, а другата - пред лицето - спи си сладичко, мъничето Grinning. Сърчицето си бумка ритмично, пъпната връв е добре, плацентата е започнала да се образува. Това е. Много сме щастливи!Намалявам дуфастона и дано никога повече не ми се налага да го пия!
Сонита, и при нас е така - имаме си вече зима - вчера валя сняг обаче сега пече хубаво слънце, така че се съмнявам да се задържи.
Мама Цоцоланка , абсолютно съм съгласна с лекарката! Аз нали имам голям опит с отслабването - много кг. свалих с лунуване, при което се пие само вода - тогава се отделят и много токсини и винаги боли глава - та лечението и е вода. Вярно, че сега зимата е малко трудно, но приятелката ти прави много добре, като водата и е под ръка. Иначе и аз да не виждам каната няма да се сетя да пия. Затова си я слагам пред очите и колкото повече пия, толкова повече ми се пие.

Браво mari_eta че си видяла бебчо. Стана ми смешно, като каза, че мъжа ти е гледал до късно Междузвезни войни и не е могъл да се събуди. И моят е луд фен на тези глупости и аз не мога да ги понасям, ама както ти казваш, мъжете обичат да гледат такива глупости. Joy
Виж целия пост
# 190
искам да питам - изследването за определяне на кръвната група поема ли се от здравната каса? на мен доки ми каза, че не, ама на мен ми се струва странно  newsm78
Виж целия пост
# 191
Сонита,страхотни снимки!    bouquet
Мариетке,радвам се за хубавите новини около теб,и да знаеш-не съм забравила какво си ме помолила,ще ходя може би сряда,четвъртък на преглед и ще питам!
Мамите с малки дечица,мислите ли да ги давате на ясла или друга алтернатива?(гледачка)Питам ви,защото сметнах,че все по-трудно ще ми става да обслужвам малчока и го записах в частна ясла от 01.03-дано да се справи и да няма сътресения!
Сладкишче,и другите мами, които цитират,Мариета ви беше помолила да не цитирате цялото мнение ,а конкретното изречение,защото много утежняваме темата!   bouquet
Виж целия пост
# 192
herelina изследването на кръвната група се оказа, че не се поема от касата и се плаща 8 лева за него, всички други кръвни изследвания са ти безплатни - срещу 2 лева потребителска таска за боцкането (имам предвид СПИН, васерман, хепатити и кръвна картина)
Виж целия пост
# 193
Стана ми смешно, като каза, че мъжа ти е гледал до късно Междузвезни войни и не е могъл да се събуди. И моят е луд фен на тези глупости и аз не мога да ги понасям, ама както ти казваш, мъжете обичат да гледат такива глупости. Joy
От снощи сме се счепкали на тая тема - твърди, че с този филм било израстнало цяло поколение, бил класика и надали някой не го бил гледал...даже каза като искам да пусна анкета. Е, аз не съм го гледала, защото за мен са си пълни глупости! Обаче снощи го слушах и се въртях в леглото и така се изнервих, че заспах чак в 2 часа Close. Е, как тогава мишленцето да се събуди в 8.
Виж целия пост
# 194
Мари Ета, браво че си видяла сладко бебе  Hug Толкова бързо растат мъничетата! Снощи разглеждах един сайт за развитието по седмици и прочетох, че в 5 месец беб вече е 26 см!
А знаете ли какво правя аз в момента?  Crazy Заех се да изпера тези дни всички дрехи, които са ми тесни / най-вече панталоните ми/ и  ги махам от гардероба. И без това все по-тесни ще ми стават, поне да не ми пречат. Ще изчакам обаче още около месец / пак от пусти суеверия/ и после действам!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия