💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори -тема 111

  • 38 196
  • 738
# 210
Да си кажа, че фрагът много ми хареса. Всяка дума на Джихан е истина и всяка дума се заби в Хю. Безкрайно ми хареса сравнението на самотната ябълка върху огромно, самотно, гниещо дърво. Точно това е тя, а дървото можеше да е отрупано с плодове, масата винаги да е пълна с едно любящо и сплотено семество. Но нищо от това не се случи благодарение на нея.
Поредната драматична сценка. Добре се накипри Хю преди да се самоубие. Дали? Или пак е добре пресметнат ход, за да търси съжалението и чувството за вина на Аслан?
Не искам да умира. Не и по този начин. Не и сега. Искам да страда, искам да види Девин с дете на ръце, прегърната от безкрайно щастливия Аслан. Това ще е отрова за нея. Не искам да умира. Искам да види щастлива Лейла прегърнала децата си, далече от нея. Това ще е отрова за нея. Искам да види и щастлив Джихан. Искам да види и щастливи Недрет и Бедри. Всички да ги види щастливи и далече от нея. Тогава може да умре. По-рано не. Grinning Чу ли, Хакан бей? Grinning
Виж целия пост
# 211
Вал, е къде прочете от мен, че е лошо да харесваш и други актьори и други сериали ? Thinking Ама харесвай си когото искаш, няма лошо, ставаше дума за Къванч, и че не си писала с години за него. Имат много добри актьори турците, както и много добри сериали, и харесвам някои от тях, но не ме влече да ги следя, само Къванч успя да го направи, това прави ли ме ограничена ? Thinking Ами явно съм, защото само двама са ме впечатлили толкова много до сега Stuck Out Tongue Closed Eyes Предлагам да приключим с темата Hands Plus1
Пепи, две сме, ти дори ме водиш, аз само един актьор и един певец, писатели и поети любими много Stuck Out Tongue Closed Eyes
Терзи, благодаря за фрага! Kiss
Благи, за превода! Kiss
Много ми хареса, но се притесних за Девин на края Thinking
Благи, така е, Джихан и каза самата истина. Ох, разсмя ме на края, благодаря ти! Kiss
Виж целия пост
# 212
Отново заедно в самолет 😃 само да знаеха какво ги чака 😆

Виж целия пост
# 213
Не мога да го изгледам спокойно 😊 Направо са луди, луди, луди 😂

Все едно са ученици хванати натясно, а не съпрузи. Но толкова са сладки, много им се радвам.





Значи Девин сега ще опита навсякъде на сушата, във въздуха, тези коне на брега да не опитват и във водата 😂😜
Виж целия пост
# 214
Леле, какъв хубав фраг 😍
Почвам да правя гифчета.

Вал, аз си признавам, че съм ограничен човек. Обожавам един писател, обожавам един поет, един певец и един актьор.
Pe04,супер,постоянството е хубаво нещо
За съжаление аз никак не съм постоянна в това отношение-непрекъснато излиза нещо ново,което ме впечатлява и грабва вниманието ми
Това ми се иска да гледам-силен и нежен Къванч!!
И затова казвам,че във филма не го почувствах
Виж целия пост
# 215
Аз казах басейн, басейн 🤣 малко студено ще им бъде вече 🤣
Ама не пречи край огъня на плажа 🤣

Други такива луди няма 😆 Уникални са. Толкова свободно да показват и говорят за желанията си 😍💗

Аслан хич не изглежда притеснен 😆 май още е на обезболяващи и реакциите са му забавени 😆 тя е като гърмян заек 🤣

Виж целия пост
# 216
Камилита, има и вътрешни басейни, да не изключваме тази възможност 😜

Девин лесно го уговаря .

Виж целия пост
# 217
Не мога да го изгледам спокойно 😊 Направо са луди, луди, луди 😂

Все едно са ученици хванати натясно, а не съпрузи. Но толкова са сладки, много им се радвам.





Значи Девин сега ще опита навсякъде на сушата, във въздуха, тези коне на брега да не опитват и във водата 😂😜
Пепи, да, уникални са нашите луди АсДев Stuck Out Tongue Closed Eyes  Обичам ги ! Heart
Ками, изражението на Девин е безценно Smile
Виж целия пост
# 218
Благодаря за фрага и превода!! Flowers Hibiscus
въобще не съм очаквала Бономо да измисли такава готина и щура сцена сега, определено имахме нужда от нещо подобно Laughing
Цитат
Аслан хич не изглежда притеснен 😆 май още е на обезболяващи и реакциите са му забавени 😆 тя е като гърмян заек 🤣
хаха: ))
и аз мисля, че Аслан е като на автопилот, прави каквото му кажат Smile


Иначе Хю няма да я занулят още, Благи Wink

Оффф и аз съм си бая ограничена, обожавам само един актьор-Къванч, и следя всичко за него и гледам всичко, мъкааа.

Еми, трогна ме с написаното!! Heart Exl
Фенче Kissing Heart, Нези, благодаря и на двете, че сте постнали анализа на Младия вълк...и на мен ми хареса!!
Диве Hands Plus1 Flowers Rose
Терзи, за инфото от Бирсен. Hands Plus1
Бакалъм.....
Виж целия пост
# 219
Сега ако се окаже, че психолога ги е накарал да пътуват ще падна 😜



Чудя се как ще се възприемат тези сцени, Аслан и Девин са без всякакви задръжки във всяко отношение.



Тук изглеждат притеснени, но май само защото ги прекъснаха 😜 не за друго.



А тук.. какъв синхрон само



В първия момент помислих, че Хюлия е вече в друга къща, но тя си е в стаята.

Първият и опит да привлече съчувствие явно не е успял.



Прибегнала е до по крути мерки.



Девин е толкова добра, че няма да се учудя ако я съжали.
Виж целия пост
# 220
Лелеее, много съм кьорава, аз помислих, че на земята е Девин и се притесних, пък тя била Хюлия, срааам    Девин не я видях отзад изобщо, ужас, ама защо никоя от вас не ме поправи, бре Stuck Out Tongue Closed Eyes Така става, като правя три неща едновременно.  Ми млада ми се видя Хюлка, много се е дегизирала Stuck Out Tongue Winking Eye

Очаквах го, още в 1 фраг написах, че Хюлия ме съмнява , че припада, защото нещо и има. Ех, нямат край нейните манипулации ... И Девин и Аслан са добри, та може и да успее да ги накара да се чувстват виновни, да видим, тя истината лъсва все някога  Thinking
Айре Heart Eyes е, ти си шампиона от нас трите, признах те   Kiss
Цитат
въобще не съм очаквала Бономо да измисли такава готина и щура сцена сега, определено имахме нужда от нещо подобно Laughing
Да! Велик е Бономо, много го харесвам този сценарист, извадихме луд късмет с него.
Виж целия пост
# 221
Днешната статистика за "Последно обаждане за Истанбул"
Общо класиране - 2 място
На 1 място - 29 страни
В топ 10 - 90 страни



В Турция е номер 1 естествено

Виж целия пост
# 222
Фенче Kissing Heart, споко, и аз в 1 момент помислих, че Девин е припаднала, наистина Хю не можеш я позна.
Джаки, благодаря!! Hug



лека Nature Stars
Виж целия пост
# 223
Току-що изгледах 21 епизод с превод.
Какво да кажа-нямаме търпение за вторник, гледаме,разбираме по нещо,става ни ясно какво се случва,но този сериал трябва да се гледа с превод.
Много силни диалози! Много въздействащи!
Разбира се и актьорската игра много допринася,но думите, думите са най-голямото оръжие на този сериал.
Един от най-добрите сериали,които съм гледала!
Отново ме хвана за гърлото !
Хайде,да идва по-бързо вторник! Wink
Лека нощ!
Виж целия пост
# 224
Айре Heart Eyes успокоих се Smile Kiss
Джаки, благодаря, мила! Kiss Ух, все по-добре, радвам се.
Нези, така е, диалозите са наистина на високо ниво, най- напред с това ме грабна сериала, освен страхотните актьори.
Цитат
Много силни диалози! Много въздействащи!
Разбира се и актьорската игра много допринася,но думите, думите са най-голямото оръжие на този сериал.
Един от най-добрите сериали,които съм гледала!
Браво на Бономо! Hands Clap Освен това и много оригинални идеи му хрумват, кекс в тоалетната на самолет не вярвам да е имало в друго турско дизи Stuck Out Tongue Closed Eyes

Лекинка! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия