Сполучливи имитации на маркови парфюми - 53

  • 79 613
  • 767
# 285
Тъкмо за тези парфюми идвах да питам. Това ми е кварталния магазин и днес ги видях. Добри ли са? Специално ме интересуват ейлиън, адикт, черния опиум.

Аз съм ползвала Bright cristal, хубав е, но доста бързо изветрява. От аналозите най-доволна съм от Yodeyma.
Виж целия пост
# 286
Само за Invictus мога да предложа. Не харесвам и не ползвам, но мой приятел немец при всяко идване купува от Рефан ( преди ) и от Le Parfum ( сега ). И от двата е доволен, но от Le Parfum повече.


Това ли е сайта?https://www.facebook.com/profile.php?id=100089455197614
Виж целия пост
# 287
Това е вероятно стара / неактивна фейсбук страница. Активната е : https://www.facebook.com/LeParfumOriginall
 Имат и сайт, който не е особено функционален, ако въобще някога е бил. Ще го видиш на фейсбук страницата.
Виж целия пост
# 288
Това е вероятно стара / неактивна фейсбук страница. Активната е : https://www.facebook.com/LeParfumOriginall
 Имат и сайт, който не е особено функционален, ако въобще някога е бил. Ще го видиш на фейсбук страницата.

Благодаря ви! Явно е била стара да! Сайт не съм търсила.А как са ,като трайност и т.н?
Виж целия пост
# 289
Както всички други коментирани - имат и попадения, и греди. Лично ползвам Kirke и Tobacco Vanilla и съм доволен.

Минах през Биофреш днес ( съвсем в началото на пешеходната Витоша, 5 метра след Алабин ). Имат няколко пъти повече от наличното на сайта.
Жената в магазина каза, че са авторски и не реплики. Пръснах и на кожа, и на блотер.
Заслужават внимание, но се въздържах от покупки.
Виж целия пост
# 290
Благодаря за информацията.И аз ще ги посетя тези дни. То в този Кауфланд се изредиха почти всички имитиращи май. Аз имам от Камея  Hot coture и CH Vip 212 - и двата си ги харесвам и са ми трайни и шлейфови.
Виж целия пост
# 291
Здравейте! На Kilian, без значение кой точно аромат, кои фирми имат добра имитация? За женски или унисекс варианти се интересувам. Видях, че Divian имат в каталога си, но ако има възможност да тествам на място, предпочитам така:)). Не търся нищо конкретно като заглавие на Kilian, единствено да е добър dupe:)).
Виж целия пост
# 292
Здравейте! На Kilian, без значение кой точно аромат, кои фирми имат добра имитация? За женски или унисекс варианти се интересувам. Видях, че Divian имат в каталога си, но ако има възможност да тествам на място, предпочитам така:)). Не търся нищо конкретно като заглавие на Kilian, единствено да е добър dupe:)).

И аз съм в търсенe ! На Килиън един арабски спрягатZimaya.Но там малко съм на 2. Имам 2 сполучливи арабски и 3-4 не толкова.Предпочитам вече от наливна парфюмерия ❤. Не съм ползвала оригинали на Килиън,днес ще сляза ьо D&P и ще ви кажа ,какво имат те!
А аз съм в търсене на Muse на Тиери Мюглер.
Ползвала съм оригинала и съм в търсенка на добър dupe 😂. Хелпп
Виж целия пост
# 293
Според мнозинството в разни парфюмни групи, в които членувам Zymaia не е копие на Ангелакия дял, но носи неговия вайб и всъщност е добро бюджетно гурме. Жалко, че бе изкупен за половин час и не успях да се доредя.
Имам спомен, че в стари теми са хвалили angel muse на Гиза, но нямам лични впечатления.
Виж целия пост
# 294
Според мнозинството в разни парфюмни групи, в които членувам Zymaia не е копие на Ангелакия дял, но носи неговия вайб и всъщност е добро бюджетно гурме. Жалко, че бе изкупен за половин час и не успях да се доредя.
Имам спомен, че в стари теми са хвалили angel muse на Гиза, но нямам лични впечатления.

Може да.Гиза нямам в Бургас .Има Аристеа ,но не ми допадна. И Ди ен Пи.Освен от там да си го взема,пък 😂 .Рефан имаме и Заг Зодиак(не съм доволна) Благодаря ви ❤
Виж целия пост
# 295
Аз имам на Килиън от Гиза Angel,s share, black phantom, straight to heaven и back to black, като всички са много добри.
Виж целия пост
# 296
Аз имам от Giza -  Apple Brandy on the Rocks By Kilian. Не знам как е оригинала, но съм влюбена в този аромат. Даже сестра ми, ми каза че мириша на  ...."скъпо и луксозно" Smiley
Виж целия пост
# 297
Чакам три парфенчета от акцията им. Ще ми е първа среща с марката. Ще споделя след теста.
Виж целия пост
# 298
Аз изгърмях пак на D&P
https://www.fragrantica.com/perfume/Xerjoff/More-Than-Words-16450.html

Моят любимец и първият ми закупен от тях. Шлейф трайност  много добра! Отидох за Мюглер по-принцип.😂.Но не им харесвам версията. ❤
Виж целия пост
# 299
Минавам да споделя с любителите на Ultra Male Jean Paul Gaultier един много добър аналог на Латафа- Ramz Lattafa Silver Lattafa (ако сте го коментирали се извинявам) https://www.fragrantica.com/perfume/Lattafa-Perfumes/Ramz-Lattaf … Silver-71868.html
Подариха го на мъжа ми, страхотен и като аромат и като трайност. Вечер като се прибере все още мирише осезаемо. И аз имам трайни Латафи,но този е неочаквано издръжлив Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия