WIZZAIR - 46

  • 41 421
  • 760
# 390
Навсякъде от изброените дестинации съм пътувала само с мобилна бордна карта.
Не разпечатам нищо от 5години поне.
Виж целия пост
# 391
Трябва да добавя багаж към резервация, като пътуването ми е след месец. Уиз имат ли практика да променят цените на багажа или да правят промоции за добавяне на багаж? Ако добавя багаж по време на онлайн чекирането дали няма да е по-ниска цената?
Виж целия пост
# 392
Трябва да добавя багаж към резервация, като пътуването ми е след месец. Уиз имат ли практика да променят цените на багажа или да правят промоции за добавяне на багаж? Ако добавя багаж по време на онлайн чекирането дали няма да е по-ниска цената?

Не, цената се вдига с наближаване датата на полета.
Поне досега винаги така е било за мои полети.
Същото е и с местата.
Виж целия пост
# 393
Освен, че цената на багажа се вдига, също така се изчерпва броя на ГСБ, имайте го предвид.
Виж целия пост
# 394
Здравейте!
Получих имейл от Уиз,в които уведомяват съпругът ми,че полетът му е сменен.Само неговия,а сме семейство.Кодът за потвърждение  е един.Не мога да разбера ние с детето оставаме в стария полет или пътуваме в комплект.
Виж целия пост
# 395
Здравейте!
Получих имейл от Уиз,в които уведомяват съпругът ми,че полетът му е сменен.Само неговия,а сме семейство.Кодът за потвърждение  е един.Не мога да разбера ние с детето оставаме в стария полет или пътуваме в комплект.

Съпругът ли е купил билетите ви?
Виж целия пост
# 396
Здравейте!
Получих имейл от Уиз,в които уведомяват съпругът ми,че полетът му е сменен.Само неговия,а сме семейство.Кодът за потвърждение  е един.Не мога да разбера ние с детето оставаме в стария полет или пътуваме в комплект.

Съпругът ли е купил билетите ви?

Профилът е мой,картата ,с която платих е на мое име.Него написах първо като пътник и само той е с чекиран голям багаж.Ние с детето сме с ръчен(ако това има значение)
Виж целия пост
# 397
Здравейте!
Получих имейл от Уиз,в които уведомяват съпругът ми,че полетът му е сменен.Само неговия,а сме семейство.Кодът за потвърждение  е един.Не мога да разбера ние с детето оставаме в стария полет или пътуваме в комплект.

Съпругът ли е купил билетите ви?

Профилът е мой,картата ,с която платих е на мое име.Него написах първо като пътник и само той е с чекиран голям багаж.Ние с детето сме с ръчен(ако това има значение)
Получили сте съобщение: За съжаление, трябва да Ви уведомим, че е наложена промяна на полетния план, която засяга вашия полет/и с код за потвърждение ......
Нали всичките билети са на една резервация с въпросния код за потвърждение?, ако е така съответно това съобщение е за цялата резервация (за билетите на цялото семейство).
Странното е, че би трябвало титуляра на акаунта да получи това съобщение. Кой е платил няма никакво значение... На мен като първи пътник винаги автоматично е заложено моето име.
Виж целия пост
# 398
щом е сменен полета, значи е сменен за всички, стария полет няма да го има
Виж целия пост
# 399
Здравейте!
Получих имейл от Уиз,в които уведомяват съпругът ми,че полетът му е сменен.Само неговия,а сме семейство.Кодът за потвърждение  е един.Не мога да разбера ние с детето оставаме в стария полет или пътуваме в комплект.

Съпругът ли е купил билетите ви?

Профилът е мой,картата ,с която платих е на мое име.Него написах първо като пътник и само той е с чекиран голям багаж.Ние с детето сме с ръчен(ако това има значение)
Получили сте съобщение: За съжаление, трябва да Ви уведомим, че е наложена промяна на полетния план, която засяга вашия полет/и с код за потвърждение ......
Нали всичките билети са на една резервация с въпросния код за потвърждение?, ако е така съответно това съобщение е за цялата резервация (за билетите на цялото семейство).
Странното е, че би трябвало титуляра на акаунта да получи това съобщение. Кой е платил няма никакво значение... На мен като първи пътник винаги автоматично е заложено моето име.
[/quot
Благодаря ви,момичета!
Много ми помогнахте!
Виж целия пост
# 400
Има ли някъде информация, че спират полетите до Ларнака от Варна? Анулирани са ни полетите на 23-26 май, като нямам опция да избера други дати и влизайки в търсачката не виждам никакви дати за Ларнака. А бях толкова щастлива - уикенд без ден отпуск! Викам ударих кьоравото, а то..
Виж целия пост
# 401
Аз съм в шок. Преди един ден цената на полета беше 24,99 с членство. Днес не стига, че полетът вече го няма, а и съседните полети са на невероятната цена от 587,99лв.! Вчера ми изтичаше членството за двама и затова отложих да купя билетите за всички днес с ново групово членство...
Виж целия пост
# 402
Не мога да разбера какво се случва с Wizz вече, махнали са изцяло полетите от Бургас до Краков и Катовице чак до средата на юни. До вчера имаше билети по 60 лв. в посока, виждам, че и Варна-Ларнака са отменили. Човек изобщо не може да разчита на планиране с тях
Виж целия пост
# 403
Всяка година по това време хората се юрват да купуват билети за май-юни и се изненадват, че после полетите са отменени.

За април месец купувам към края на февруари, издънки досега не съм имала. За лятото, гледам след март месец да купувам, че даже и април.
Виж целия пост
# 404
За Бургас - Краков можете да проверите при конкуренцията. От 31 март нататък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия