🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 22 293
  • 532
# 165
Много искам да напиша нещо положително, но не се сещам какво, затова ще си замълча. Simple Smile
Виж целия пост
# 166
Симеон засега ми е фаворитът на вечерта.
Виж целия пост
# 167
Момиченцето пее Кис, момченцето - Бритни...
Тъпо, след като се разбра, че тази песен е посветена на абортираното бебе от Джъстин.
Виж целия пост
# 168
Браво, Симеоне, приспа бабите с тая песен, а уж излезе с мисълта за изпъкване... сменям канала Joy
Виж целия пост
# 169
А бе, искаме танци, енергия, присъствие, хъс, усмивки, игра с публиката. На нищо не прилича полуфинала!
Виж целия пост
# 170
Прекрасно изпълнение на Смеон. Чак сега ме впечатли това момче и то много. Очарована съм от емоционалността, с която изпълни тази песен.
Виж целия пост
# 171
Хареса ми изпълнението на Симеон,браво!
Виж целия пост
# 172
Браво, Симеоне, приспа бабите с тая песен, а уж излезе с мисълта за изпъкване... сменям канала Joy
Ти не си слушала добре! 😂 Не чу ли какво каза Мария за изпълнението?!
Това вече е подигравка.
Виж целия пост
# 173
Не е зле Елена, но на тази песен да метнеш черна рокля ми е необяснимо.
Виж целия пост
# 174
Не е зле Елена, но на тази песен да метнеш черна рокля ми е необяснимо.
А гримът, Боже мой! Защо??
Не станаха ли много съкровища?
Виж целия пост
# 175
Ох, прекрасна Елена - както всеки път. Затаих дъх, докато свърши песента - беше чудесна Heart
Виж целия пост
# 176
Явно са платили авторски права поне на Миро - не знам коя поред негова песен пеят вече. Но все пак "Гълъбо" никой не може да я изпее като него.
Виж целия пост
# 177
Най-красивото изпълнение за мен тази вечер досега. Изпълнено със зрялост, умение, и с много точна емоция и дълбочина. Браво.
Виж целия пост
# 178
Мисля, че не съм гледала по-скучен концерт. Песните - заспали, аранжиментите - зле, изпълненията - неуверени, суперлативите - смешни.
Виж целия пост
# 179
На мен пък изпълнението на Елена ми харесва повече отколкото на Миро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия