🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 2

  • 22 293
  • 532
# 180
Малките 15-17 годишни са в пъти по-стабилни вокално и ще отсрамят концерта!
Виж целия пост
# 181
Много заспали песни, а журито наистина повтарят едно и също.
До тук ми харесаха само Мария Колева и Симеон.
Виж целия пост
# 182
Дара ми  е прочела мислите. Докато слушах Елена си мислех как с Миро трябва да направят дуетен кавър на песента. Тази песен направо й лепна - все едно за нея е създадена.
Виж целия пост
# 183
Гълъбо е трудна песен не само за пеене, но и да я пресъздадеш емоционално. Много добре й се получи, особено като се има предвид, че е само на 17.
Виж целия пост
# 184
Ама накъде и без каубой тази вечер? Даже можеше качен на конче да пее.
Joy

Категорично Не за Калоян.
Виж целия пост
# 185
И от мен НЕ за Калоян.
Виж целия пост
# 186
Добре си пее Калоян, но е абсолютно заглушен от бенда.
Виж целия пост
# 187
Калоян ми е неудобно да го гледам - движенията му са като на набучено пиле на шиш... И пак умряла песен, макар и от "Нешвил", както каканиже Мария Илиева...
Виж целия пост
# 188
Балета и той странен
Виж целия пост
# 189
Едва ще изчакам края на този концерт... Чувствам се като на пенсионерска сбирка.
Виж целия пост
# 190
Охххх, какъв миш маш от стилове ни се поднася тази вечер.
Виж целия пост
# 191
Димитрина беше ОК. Изпя добре песента, като изключим крещенето, но никаква емоция не усетих, докато пее.
Виж целия пост
# 192
Страшно смотан аранжимент на една велика българска песен! Димитрина има глас, но не ме грабна с този аранжимент, съжалявам.
Виж целия пост
# 193
Красиво я изпя Димитрина, имаше хубава градация, но ми липсваше малко органичната емоция.
Виж целия пост
# 194
Край! След това изпълнение на Арканджело, вече официално може да се каже, че има огромен проблем с авторските права тази година! Хубаво пя момчето, но му е толкова далеч от душицата, че няма накъде!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия