Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 141 - декември 2023)

  • 171 112
  • 2 306
# 2 205
Имам код за отстъпка -20% на ненамалени продукти от Комсед ,  както и код за Практис 20% , ако някой имам нужда пращам на лично
Здравейте.Аз имам код за 20 лв. отстъпка при направена поръчка над 99.99 лв. в сайта homeset_bg.Спечелен в Инстаграм на 24.12.Ако някой желае да пише на лични.Весели празници.Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 2 206
Моят крем от Талодерма дойде.

И моят дойде днес.
Виж целия пост
# 2 207

Подарявам на първия писал.
Виж целия пост
# 2 208
Писах на Eucerin вече 2 мейла и нищо,дори не ми отговарят.Едномесечният срок изтече на 16.12.Виждам,че до вчера съфорумките получаваха гелчета,но дали има и други,все още не получили продуктите?
Освен това да се оплача и от София Мел.Първо не ми одобриха снимката,защото нямало пакет брашно-а пакета на снимката ми е голям точно колкото питката.Изпратих я втори път и пак получих неодобрение-този път причината е,че на снимката нямало рецепта от участващите,а питката ми е по тяхната рецепта...изпратих си снимката за трети път,да видим този път какво ще измислят,за да ме отрежат...не.го очаквах от тях.Миналата година не участвах,а сега направо ми убиха желанието !
Виж целия пост
# 2 209
Имам купон за 2 лв отстъпка при сметка над 50 лв и 5 лв за сметка над 100 лвв Кауфланд, които подарявам.
Виж целия пост
# 2 210
Писах на Eucerin вече 2 мейла и нищо,дори не ми отговарят.Едномесечният срок изтече на 16.12.Виждам,че до вчера съфорумките получаваха гелчета,но дали има и други,все още не получили продуктите?

Аз, но съм затрила имейла. Няма да се занимавам обаче. Здраве да е!
Виж целия пост
# 2 211
Здравейте,
Има ли някой, който все още не си е получил машината от Нескафе и Фантастико, тъй като обявеният срок за получаване вече мина?
Да, ММ и той е от печелившите и не е получил. Аз моята си я получих на 16 12 и е подарена. Макар,че по-късно получих уведомителен имейл. Той и тенджерката  от КК И ФФ не е.
Виж целия пост
# 2 212
Имам съобщение от Еконт за пратка. Не съм у дома, Eucerin с него ли изпращаха?
Виж целия пост
# 2 213
Имам съобщение от Еконт за пратка. Не съм у дома, Eucerin с него ли изпращаха?
Да.
Виж целия пост
# 2 214
Аз също нищо не съм получила от Eucerin. На 20.12.получих имейл от тях, отново да потвърдя данни, тъй като станала някаква грешка. Вероятно догодина може да ми изпратят, ако вече не са приключили кампанията.
Весело посрещане на 2024г.на всички!🥂🎇🎄
Виж целия пост
# 2 215
Проблемът с това да не сте си получили козметиката от  Юсерин , е в ръцете на Фийлд тийм.
Щото ламтят , вземат толкова награди да разпращат, но не могат да се справят, че нямат  капацитет.
То не бяха КК, Престиж ( 3-те последни игри) , по същото време и Юсерин.
Добре, че има читави агенции като Хексагон примерно, които от години правят игрите на Тимбарк ( не само Куин'с) и се справят блестящо с организацията.
Виж целия пост
# 2 216


Coke Friday - 29.12.2023г. - "Coca-Cola App" - от 17:00ч до 18:00ч. 🎁🥤
Виж целия пост
# 2 217
И КК намалиха драстично наградите - 2 маши, 10 барбарона и 10 колонки. Минимален шанс за печалба.
Виж целия пост
# 2 218
Имат да избиват награди!😀
Виж целия пост
# 2 219
Хей, да благодаря на момичето, което сподели линка на Натура Модо.
Пратката ми вече пътува и с  вежливото си отношение ме спечелиха за клиент.

Светли празници на всички ви желая от сърце!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия