⚓ На пазар във Варна - тема 75 ⚓

  • 47 310
  • 756
# 615
Съфорумци има ли някъде където мога да предам хартия ( като едно време вторични суровини )
Пълна съм и със стари списания, книги за компютри дето вече са остарели
Освен това имам речници стари - дали могат да послужат някъде ?
Виж целия пост
# 616
Съфорумци има ли някъде където мога да предам хартия ( като едно време вторични суровини )
Пълна съм и със стари списания, книги за компютри дето вече са остарели
Освен това имам речници стари - дали могат да послужат някъде ?
На книжния пазар до Часовника изкупуват стари книги. Там може да се пита за вторични суровини.
Виж целия пост
# 617
На гърба на затвора има пункт. Но цената за хартия е буквално мизерна, ще ви струва повече бензина да стигнете до там.
Виж целия пост
# 618
Съфорумци има ли някъде където мога да предам хартия ( като едно време вторични суровини )
Пълна съм и със стари списания, книги за компютри дето вече са остарели
Освен това имам речници стари - дали могат да послужат някъде ?

Аз сложих един органайзер във входа на блока и периодично оставям в него книги, който иска да ги чете.
Виж целия пост
# 619
За какво служат тези машини за жълти стотинки?
Виж целия пост
# 620
Е, приемат събраните жълти стотинки, които имаш, като ти пускат бележка - ваучер за Кауфланд.
Виж целия пост
# 621
Здравейте, къде във Варна мога да намеря Каменица стъклена бутилка 0,330?
Виж целия пост
# 622
Привет на всички! Търся широки цветни ластици. Ходих на двете кинкалерии на центъра ( в подлеза и в тази до Дилайт), но нямат голямо разнообразие.
Виж целия пост
# 623
Идеи за платен охраняем паркинг със свободни места (където и да е в града, оказа се трудна задача)?
Виж целия пост
# 624
Идеи за платен охраняем паркинг със свободни места (където и да е в града, оказа се трудна задача)?
В техническия университет, входа откъм дискотеката.
Виж целия пост
# 625
Идеи за платен охраняем паркинг със свободни места (където и да е в града, оказа се трудна задача)?
На спортна зала?
Виж целия пост
# 626
Моля, препоръчайте ми от личен опит добра шивачка за поправка на дрехи. Става въпрос за скъсяване на ръкави на риза, вероятно с разшиване на маншет. По възможност, център, но където и да е, ще съм благодарна за препоръки.
Виж целия пост
# 627
Моля, препоръчайте ми от личен опит добра шивачка за поправка на дрехи. Става въпрос за скъсяване на ръкави на риза, вероятно с разшиване на маншет. По възможност, център, но където и да е, ще съм благодарна за препоръки.
Сина ми е ползвал услугите на ателие, което се намира на ул. Найден Геров зад училище Васил Друмев
Скрит текст:
Идеи за платен охраняем паркинг със свободни места (където и да е в града, оказа се трудна задача)?
За паркинг се сещам за този срещу сладкарница Еделвайс и в двора на завод Дружба
Виж целия пост
# 628
И аз ще питам за шивашко ателие,където сте коригирали бански и трикотаж,специфично е и не всеки шивач има такива машина.
Виж целия пост
# 629
И аз ще питам за шивашко ателие,където сте коригирали бански и трикотаж,специфично е и не всеки шивач има такива машина.

На червения площад, първа пресечка успоредна на осми приморски повече в посока към  Цар Освободител преди години имаше ателие за бански и артистични костюми. Там правих на щерката спортно долнище на бански и бях много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия