

, следя я отдавна, и мисля, че съм си създала адекватно мнение за нея.


Едно е работата, друго е спътник за цял живот, както казва Къванч опаковката не означава нищо, има много по-важни неща от външния вид, а жена му е достатъчно красива. И това, което споделя е част от работата и, и нищо инфантилно не виждам. Инфантилни са ми някои техни самовлюбени "звезди", които всеки божи ден ни заливат със снимки , втръснало ми е вече от тях. И съм и много благодарна на Башак, че мисли за феновете на мъжа си и споделя по -малко от реала им, че ако чакахме на него ...









благодаря ти! 
Късметлийка си ти! 








Да са здрави и щастливи Башак, Къванч и Курт Ефе!!!
Спечелиха в анкета най-любимо семейство!!! 




които задължително сватосват ГГ и им приписват любов и в реала. 



Препоръчани теми