💙 Къванч Татлъту- "Aile - Семейство"§ минали и бъдещи проекти, партньори - тема 112

  • 41 289
  • 738
# 540
Привет, дружки! Hug


Еми, благодаря ти за споделените емоции, супер си ги описала! Kiss
Така е, невероятна двойка си имаме, и двамата са уникално талантливи! Heart За това забравяме, че гледаме сериал и съпреживяваме всичко, заедно с тях.
Къванч открай време го разбирам и без да говори какви чувства изпитват героите му във всяка една ситуация, не  само тук като Аслан, наистина умее само с поглед да говори, явно това е нещо, което не се учи, а си е вид талант, защото го забелязах още когато беше пълен аматьор в Перла. С това си умение именно ме заинтригува и започнах да следя развитието му, и слава богу, той никога не ме разочарова. Спокойно мога да кажа, че Къванч израсна и като човек и като актьор пред очите ми.
Ками, и аз не искам да пострада Джихан, но, не съм сигурна дали той самия иска да живее Thinking
Да, Кая му проговори, как няма да забележим ? Беше вълнуваща сцена. Само дано никога не разбере, че именно той го лиши от баща, а и от майка му за месеци наред.
Поставяйки се на мястото на Хюлия, не бих могла да живея живота, който тя е водила. Юсуф не я е обичал, причинявал и е много гадни неща, но тя е продължила да ражда деца от него. Недан ??? За да се превърне в мащеха, а не в майка за собствените си деца? Един път казва,че го е обичала безумно, друг път, че нищо не е чувствала към него, тя си е била неуравновесен човек открай време за мен. Затова, че не е получила любов, е прехвърлила цялата си болна любов към Аслан, та му отрови здраво живота. Юсуф го няма от 5 години, а тя продължаваше да се държи безобразно към всичките си деца. За мен е такъв характера и просто, нищо изживяно не може да превърне сърцето ти в камък, ако то е добро по природа, примери в сериала бол. На нея и е харесвала силата и властта, която е получила като жена на Юсуф Сойкан, това е истината, затова се е примирявала с всичко. Аз също не вярвам, че човек, особено пък на толкова години може да се промени така радикално ... Да се примири с някои неща, да. И тя го направи. Но, за съжаление само по отношение на Аслан и Девин, за да не загуби любимия си син. А и неволно се привърза някак към Девин, такова усещане имам. Но, иначе си остана същата властна жена. За мен Хюлия нямаше никакво намерение да се откаже публично от Юсуф на събирането във фонда, в последния момент го реши и така си спаси живота от куршума на Джихан. Но, като на кино всичко може да стане, дори и да се промени Stuck Out Tongue Closed Eyes
Пепи, благодаря за споделеното! Kiss
Не вярвам да се случи нищо от това, което очакваш от мама Хюлия, ама кой знае Thinking
Майтапи си правят някои Smile
https://vk.com/feed?z=video-48803098_456246802
Имайте хубав ден, дружки! Hug
Виж целия пост
# 541
На Хюлия ще й повярвам, когато говори с Лейла и Джихан и поиска прошка от тях. Иначе не. Сори, ама нея я интересува само Аслан да не я остави.
 Но това не означава, че съжалява за случилото се с всички.

Горчи ми уж промяната й, не ми допада. Както казах, аз едва ли щях да я трая близо до мен.

Публичното изказване за мен беше безсмислено. Не навън, навътре трябва да се обърне.

И според мен в нея има нещо сбъркано, не е само отношението на мъжа й и свекървата.

Вероятно Джихан ще убие Иляс и така ще се приключи историята.
Виж целия пост
# 542

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за преводите, коментарите и реакциите!!!
Семейството на Къванч е  част от неговото творчество!!! 
Мисля, че по този въпрос се разбрахме.
Той самият дори беше натрил носа на един,
който се беше опитал да обижда Башак в см.
Мисля, че имаше и заведено дело.
Та повече не дразнете лъва!!!



Приятни занимания, дружки!!!

Виж целия пост
# 543
Та повече не дразнете лъва!!![/i]
Това беше добро! Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 544
Очаквах, не знам защо, тази вечер да има фрагмент.
Сигурна защото е петък. Малко реклама след двуседмична пауза ще се отрази добре.
Виж целия пост
# 545


Ако бабката беше с акъла си Хюлия щеше да е в съвсем друга позиция. Изобщо не вярвам в разкаянието й. Изобщо!
Юсуф го няма от 5 години, не видях да е станала бяла и добра. Напротив!
Ту заради децата постъпвала така, ту заради любовта си към Юсуф, а после пък той не значел нищо за  нея и още, и още. Не смятам да правя дисекция. Да видим какво й приготвил сценариста.
Аз Недрет я харесвам, до момента не виждам нещо, което да навежда на мисълта, че има задни мисли и иска да им навреди. Може и да избухне яко, няма да се изненадам.
Още не е късно да излезе някой фраг. Надежди.... Simple Smile

Редактирам си поста, защото този, на който отговарях вече е изтрит.
Виж целия пост
# 546
Хакан Бономо е споделил част от интервюто на Лейла / не мога да и запомня името на актрисата/



От Башак ❤️



Отбелязала е хотела и там открих тези снимки.





Оказва се, че са снимали рождения ден на Сахер в Истанбул, а не където отидоха на почивка 😜.

Ех, това кино.😂

Шоу тв днес рекламира сериала на Ойкю. Нас няма да ни огрее.
Виж целия пост
# 547
Не мога да не я сложа в отделен пост.
Много ми е на сърце и най-вече, че на Киво му е на сърце и го кара да се чувства спокоен и щастлив.
Напълно съм съгласна за първото място на сем.Татлъту от класацията, която беше пуснала Дивето.
Виж целия пост
# 548
https://www.instagram.com/reel/C1uscLKLBaw/?igsh=MWhjdTYzZW15Mzh6NQ==

Чуха ме 😜
Четири епизода до големия финал 😭😭😭
Виж целия пост
# 549
Ето за които нямат инстаграм
Последни 4️⃣ епизода до големия финал🔥

Виж целия пост
# 550
Готино клипче....
не можем да се оплачем от рекламата на сериала!
да видим и как ще свърши.....
https://www.instagram.com/reel/C1uscLKLBaw/?igsh=MWhjdTYzZW15Mzh6NQ==

Чуха ме 😜
Четири епизода до големия финал 😭😭😭
по този повод, едно клипче с тъжаща Девин
https://twitter.com/_iiRvu/status/1743349405292392771

Благодаря ви за споделеното!!! с интерес си ви чета. Heart Exl

Еми Hug Hands Plus1
Диве, ти си знаеш Hands V

Виж целия пост
# 551
Пепи, Жаки, благодаря! Kiss
Вай бе, каква реклама му направи канала, ейвалла! Hands Clap
Не само ние не искаме да свършва любимия сериал ...
Цитат
Çok guzel dizi nolur bitmesin nolur😢😢😢😢
Това е много добър сериал, моля, не го оставяйте да свърши😢😢😢😢

Hayır ya neden
Не защо😢

Çok güzel dizi bitirmeyin
Много добър сериал, не свършвайте

Ağlamak için neden arıyordum dizinin bitmesini ögrendim simdi ağlaya bilirim😢😢
Търсих причина да плача, разбрах, че сериалът свършва, сега мога да плача😢😢

Dizi bu kadar iyi giderken reytingleride bu kadar iyiyken neden bi dizi bitirilir ki 🤔🤔
Защо един сериал ще бъде прекратен, когато сериалът върви толкова добре и рейтингите му са толкова добри?

Ekranda o kadar kalitesiz iş dursun siz gidin bu diziyi bitirin. Seyirci hızla dijital platformlara kayarken böyle bir kadronun tekrar biraraya gelmesi imkansıza yakın. Serenay Sarıkaya& Kıvanç Tatlıtuğ ekranın gördüğü en efsane ikililerden oldu, inşallah tekrar beraber çalıştıkları görürüz ve inşallah mutlu son yazılmıştır.
Нека цялата некачествена работа остане на екран, а вие отидете и завършете този сериал. Въпреки, че публиката бързо се пренасочва към дигитални платформи, е почти невъзможно такъв актьорски състав да се събере отново. Serenay Sarıkaya & Kıvanç Tatlıtuğ бяха един от най-легендарните дуети на екрана, надявам се, че ще ги видим да работят отново заедно и се надявам да има щастлив край.
Благи, Пепи, благодаря за споделеното! Kiss
Жаки Kiss
Диве Hands Clap
Айре Heart Eyes не можем да се оплачем, да! Hands Plus1 Както и да свърши, сериалът ни си е топ!
Виж целия пост
# 552
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗



Честит празник!🍀🍀🍀



Веднага си коригирам грешката от вчера, хотела не е в Истанбул.



Много съм доволна как администраторите на сериала водят цялата реклама от самото начало до сега. Първо страхотно чувство за хумор, второ абсолютна предвидимост и последователност в представянето на всяка серия, трето много баланс в това представяне, нито малко, нито пък досадно много. И не на последно място за мен изтичането на всякакви спойлери бяха спрени, което също беше голям плюс през втория сезон.
Липсата на задкулисни снимки и видеа също много одобрявам. След края на сериала да пуснат колкото си искат, сега искам да запазя интригата за всяка серия до последно и да не правя догадки по картинки какви са им отношенията.
Та в това отношение от мен имат 10/10.

Сега ще чакаме снимки и озет на новата серия, а сигурно и още едно видео.
Напомнянето от снощи, че остават само още 4 серии ми подейства много особено. Не че не знам, но някак си ми подейства шокиращо.

Малко гифчетата от снощи.

Толкова бях шокирана и изненадана да видя Къванч във вихъра на танца 😜



Машалах, машалах, Бранджелина 😂





Камилита, до коя серия стигнахте?

Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 553
Стигнахме до края на едно пътуване. Tired Face
Още не сме гледали 24, 25 и 26. Някак си не ми се иска да свършва и отлагам.

И на мен ми харесва чувството им за хумор. Имат свежи попадения.
И добре че спряха спойлерите. Онзи много непрофесионално действаше.
В началото исках снимки понеже така бях свикнала, но от друга страна така се запази мистерията. После се надявам да пускат и снимки и клипчета Flowers Four Leaf Clover
Останахме в абсолютно невидение какво кога снимат.
Надявам се и последния епизод да остане в тайна.

И С и К не са много по споделянето Laughing  Но е типично за раците и скорпионите (заобиколена съм с такива Laughing )

Мъжът ми изгледа последно 21 епизод. Smiley
Виж целия пост
# 554
Честито Богоявление! Nature Sunny
Благодаря за споделеното. Green Heart

На мен ми харесва паузата, която се получи. Поехме си дъх и малко тишина за размисъл преди финала. С нападението над мирните Сойкан финалът вече започна. Той вероятно ще има и своята последна запомняща се сцена, но последните четири епизода може би са замислени и като финален акорд. Във връзка с това си мисля дали на този плакат не виждаме Аслан и Девин, които ще оцелеят – с тях и децата, докато всички герои от малките снимки отстрани ще изчезнат. Ибо беше отровен от Серап, Джихан бутна Толга, Сехер е възрастна, остават Хюлия, Джихан и Лейля. Разчистването на мафиотското минало на семейството да има и такъв израз: сбогуване с хората, участници и свидетели на това минало? Не просто смяна на поколенията, а начало на ново поколение, което няма да помни миналото. Аслан е посредник между двете, а Девин дойде отвън.   



Иляс се закани да унищожи Сойкан. Уж заради убийството на сина му, но първият удар беше взрив, от който загинаха Айсел и детето на Джихан. Това е удар срещу Юсуф и неговото семейство, което е отгледало Джихан след 1978. После Иляс щеше да поиска Джихан да продължи неговия род. Но Джихан спаси Сойкан и ще видим нататък...



Сойкан ще ходят много пъти на гробищата, ще носят много ковчези. Началото: годишнина от смъртта на Юсуф, първата жертва е Джихан и неговия опит за семейство такова, каквото му беше завещал да създаде Юсуф. Когато Айсел почина, симитът, купен за нея, Джихан остави на мястото на масата на Юсуф. Първият удар на Иляс е изцяло срещу Юсуф: неговото семейство, мисъл в живота, насоки към синовете...


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия