Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета. Коледно-Новогодишна

  • 196 447
  • 2 011
# 240
GB, много е хубаво и интересно палтото ! На мен лично много ми допада Simple Smile

Мими, кой е Княз Павел??
Хотелът в Павел Баня! Simple Smile


G&B, моделът е хубав, но цветът...искам те с нещо по свежо!
Виж целия пост
# 241
Хаха, цветът идеално пасва на лондонската мъгла.😜
Виж целия пост
# 242
G&B, като го облечеш, как се чувстваш в него?
Аз съм много раздвоена Thinking Хем много ми харесва, хем като знам, че ако го облека няма да се приема (знам, че си с аналогични габарити на моите)...
Виж целия пост
# 243
И аз така се чувствам. Останалите ми палта са къси, а това е до коляното. Иначе стои добре и на пипане е много приятно.
* Ще го откажа засега. Няма смисъл да виси в гардероба.
Виж целия пост
# 244
Щом ти стои добре и е по-различно от обичайните - грабвай Simple Smile

Аз пак не уцелих размера на палтото, което поръчах Sweat Smile леко малее, в ханша повече... т.е. точно по мярка е на девойката, цвета е подходящ, автоматично й се добавя към роклята за РД след два дни Blush
Виж целия пост
# 245
Никога не бих отказала палто! Още повече на МД!
Бих му взела хубав шал и нови кожени ръкавици!
Виж целия пост
# 246
И аз харесвам палтото, особено цветът.
Виж целия пост
# 247
Хаха, цветът идеално пасва на лондонската мъгла.😜
Моля ти се, освен ако не искаш да се слееш с нея...! Hug

Така завърнах се с три блузи и олиото на Герлен, първия път не го оцених, но доста приятелки го възхваляват и реших да повторя! Смятам, че вече наистина приключих с пазаруването за тази година! 🤣
Колко е хубаво да живееш в малък град, сто задачи отметнах днес, включително гладене на чаршафи и маникюр! 🤩
Виж целия пост
# 248
Браво, Мими - сега остава да покажеш покупките - може и поетапно от почивката - страхотно да си изкарате !
И аз в обедната почивка се сдобих с пухенка до коленете почти и бързоходки с много пух от вътре да топлят - Коледата вече е възможна Simple Smile
Това палто нещо не ми допада - трябва да го видя облечено - така не мога да преценя....
Започвам да си крада форумни идеи за козметика и по-скоро за мега хидратация - омръзна ми метода проба-грешка-ще залагам на изпитани неща.
Щях да си купя Шисейдо фондьотена, но имах неначената бутилка от този на Ланком с глоу-ефект - не ми се пръскат пари ....
Виж целия пост
# 249
Щях да си купя Шисейдо фондьотена, но имах неначената бутилка от този на Ланком с глоу-ефект - не ми се пръскат пари ....
Ми тъй ми, а като сортираме козметиката ако искаш можем да я разпродадем...все ще изкараме за едно Шисейдо и Лаково червило! 🤣
Виж целия пост
# 250
Щях да си купя Шисейдо фондьотена, но имах неначената бутилка от този на Ланком с глоу-ефект - не ми се пръскат пари ....
Ми тъй ми, а като сортираме козметиката ако искаш можем да я разпродадем...все ще изкараме за едно Шисейдо и Лаково червило! 🤣
Дадено Joy
Виж целия пост
# 251
Блузите, нищо особено, с къс ръкав! Черната е вълна, лама, полиестер!

Лилавата с глоу ефект!

Отзад

И едно дебело меко поло!

Цветовете нямат нищо общо с реалността, лилавата е точно люляков цвят, много красив!
Като черната имам и бяла от преди, много тънки, леки, а топли, заради ламата.
Виж целия пост
# 252
Благодаря, момичета!
Ани, и на мен много ми допадна с плътен чорапогащник - така не стои вулгарно дължината, не мисля че бих носила толкова късо с тънък.

Марунке, евала машалла Simple Smile Бъди все така стройна!
Ех, че хубаво пожелание, благодаря!
Баш сега по празниците е трудно обаче😉


Аз тоя скъпия фдт го видях и съм пас, няма да ме направи инкрементално по-красива, не обичам да давам чаак толкова пари за козметика 😉
Виж целия пост
# 253
Някой в темата да говори арабски? Имам въпрос/и.
Виж целия пост
# 254
Отивам на коледно парти с приятелките ми от детинство и после на сбирка за новото бебе❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия