Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета. Коледно-Новогодишна

  • 196 446
  • 2 011
# 225
...Беше супер купон, селфита не си правих.
А защо Smiling Imp И ние искаме да те видим...
Виж целия пост
# 226
Марунка , много си хубава. За първи път ми харесва толкова плътен чорап с рокля. Супер се е получило. Косата ти е невероятна.

Шарпи, не съм сигурна , че за мазна кожа Шисейдото е подходящ. Ето този е https://douglas.bg/shiseido-revitalessence-skin-glow-foundation-spf30-conf-76322

Карен, радвам се, че си изкарала хубаво. Ама и на снимки щях да се радвам Simple Smile
Виж целия пост
# 227

Карън, Художествената галерия е с паркет, не че скоро съм била там, но и не си представям ботуш да ходи по него. Пък още повече на официално събиране. Flowers Hibiscus

Тя не е една. Grinning Предполагам имаш предвид националната. В друга бяхме, имаше си всичко,  но не ми се наложи,  защото паркирах пред входа, даже палтото си не взех от колата, нито имаше къде да си окалям токчетата.
Беше супер купон, селфита не си правих.
Ами, така казано -Художествена галерия, ме кара да мисля непременно в посока Националната. Ако беше казала-само: ....в една софийска художествена галерия, щях да се сетя, че не става дума за нея. Blush
Така или иначе, събитие без снимки, не е събитие!


Марунка, чудна си! 8-мо класничка! Hug
Виж целия пост
# 228
Марунке, евала машалла Simple Smile Бъди все така стройна!

Никой не отрази линка за ФДТ Clé de peau... на Агента.
Аз си направих труда.
И хлъцнах Smiley
Със сигурност е перфектен.
Виж целия пост
# 229
В Harrods са с 50%  намаление, но не всички продукти. Погледнах ги, но ще се въздържа, засега.
Виж целия пост
# 230
Аз пък съм в издирване на силно хидратиращи продукти-имам нужда от хидратация от върха на косата до малкото пръстче на левия крак Laughing
И аз така.Но в момента най-зле са ми ръцете и за късмет свърши кремът,с който се мажех.Та препоръки за хубав крем за ръце?
Никой не отрази линка за ФДТ Clé de peau... на Агента.
Аз си направих труда.
И хлъцнах Smiley
Със сигурност е перфектен.
Защото...?Grinning
Виж целия пост
# 231
L'OCCITANE Shea Butter Hand Cream 150ml, Luxury Hand Care, 20% Fair Trade, Dry to Very Dry Hands, Nourishing,Vegan Formula
Виж целия пост
# 232
Марунке, евала машалла Simple Smile Бъди все така стройна!

Никой не отрази линка за ФДТ Clé de peau... на Агента.
Аз си направих труда.
И хлъцнах Smiley
Със сигурност е перфектен.
Аз го отразих, ама тук в БГ го няма 🙄
Виж целия пост
# 233
Аз отразих, но се въздържам.😂
Виж целия пост
# 234
Agent може ли повече инфо за този вълшебен ФДТ , как е като плътност и покритие , друго от тази марка използваш ли ?
Виж целия пост
# 235
Аз не слагах фдт. Благодарение на форумния, започнах да ползвам и никой от колегите не е забелязал. Което за мен е страхотна оценка на естествения ефект на въпросния продукт.
Никаква оценка не е това. Обратното го намирам за странно и леко невъзпитано... да коментираш наличие/отсъствие на грим, лак, парфюм и т.н.
Виж целия пост
# 236
Никой не отрази линка за ФДТ Clé de peau... на Агента.
Аз си направих труда.
И хлъцнах Smiley
Със сигурност е перфектен.
Е как, аз го отразих и маската също, в резултат на което по Коледа ще съм с права коса! Изправи ми се! 🤣
ПП По препоръка на Сиси, много добър крем за ръце!

Кремовете на L'OCCITANE са също перфектни за ръце, но бързо свършват. Другите им неща също доста харесвам, но в Бургас никъде ги няма освен на Фри шопа на пристанището и то не всичко! Ползвам този

Хапвам и тръгвам на пазар, търся красива пуловер блуза за Княз Павел! Wink
Виж целия пост
# 237
Аз не слагах фдт. Благодарение на форумния, започнах да ползвам и никой от колегите не е забелязал. Което за мен е страхотна оценка на естествения ефект на въпросния продукт.
Никаква оценка не е това. Обратното го намирам за странно и леко невъзпитано... да коментираш наличие/отсъствие на грим, лак, парфюм и т.н.
Говоря за близки колежки, от които очаквам коментари. И редовно си обменяме такива. Определено този продукт е много лек и ефирен, иначе не бих го носила.
И аз съм любопитна за марката, която сподели Агената.
Виж целия пост
# 238
Съседката ми иска да ми подари палто, но съм разколебана леко 🤔 Massimo Dutti. Вълнено е, не знам колко %, етикета е изрязан.
Виж целия пост
# 239
GB, много е хубаво и интересно палтото ! На мен лично много ми допада Simple Smile

Мими, кой е Княз Павел??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия