Дуфастон и забременяване

  • 655
  • 3
Здравейте момичета! Питам вас защото вие повече сте в час с форума и четете различни теми.. Та въпроса е можем ли да забремеенем с Дуфастон на мен ми е изписан да го пия всеки месец от 14ти ден на цикъла, а правим опити за бебче може ли да повлияе нещо за да не стане мога ли да забременеея като го пия..
Виж целия пост
# 1
Дуфастон е прогестерон -хормонът, който "пази" бременността през първият триместър,т.е.ако имате прогестеронова недостатъчност е твърде вероятно при бременност да преживеете спонтанен аборт,а Дуфастон един вид е превенция срещу това.Във форумът има тема на дамите, които искат бебе,там може да получите много адекватни съвети и подкрепа,да споделяте това, което ви вълнува.
Ето тази е текущата
https://www.bg-mamma.com/?topic=1611760.210#new
Виж целия пост
# 2
Дуфастон е прогестерон -хормонът, който "пази" бременността през първият триместър,т.е.ако имате прогестеронова недостатъчност е твърде вероятно при бременност да преживеете спонтанен аборт,а Дуфастон един вид е превенция срещу това.Във форумът има тема на дамите, които искат бебе,там може да получите много адекватни съвети и подкрепа,да споделяте това, което ви вълнува.
Ето тази е текущата
https://www.bg-mamma.com/?topic=1611760.210#new
[/quote]


Здравей значи може да се забремеене с Дуфастон..
Виж целия пост
# 3
Може
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия