Кое е това лекарство и за какво се предписва?

  • 1 728
  • 21
# 15
Написано по този начин, едва ли ще ти го продадат в аптека. Не се притеснявай - или ще заченеш, или мускули ще направиш.
Виж целия пост
# 16
Аз бих внимавала с това лекарство -има гадни странични ефекти (при мен отключи паник атаки след 3-месечен курс).
Виж целия пост
# 17
Хехе, кое е това кафене с чинове? Да отидем и ние да ударим по едно кафе.
Що не си гледате уроците?
Виж целия пост
# 18
Като гледам и ръцете че са на дете... залъгвай някой друг 😀 А и лекарката която ти го е изписала това лекарство би трябвало да ти каже за какво ти го изписва.
Виж целия пост
# 19
Хехе, кое е това кафене с чинове? Да отидем и ние да ударим по едно кафе.
Що не си гледате уроците?

 Kings гр.Разлог заповядайте ще ви черпя кафе ...
Оффф няма смисъл да се обяснявам аз съм на 22г. омъжена пре това за кво ми е да се базикам с вас просто питах за това лекарство защото ми го изписаха да го пия защото правим опити за бебе и не се получава абе хора аз ви питам като човек дали някой го е пил и да каже има ли ефект, аз просто се чудя защо мислите,че ви лъжа ако казвате кажете ако ли не престанете да пишете глупости ,че било чин и незнам си какво .. и това е рецепта вижте на другата тнимка където съм качила от дясно как прозира другата страница и пише министерство на здравеопазването видяли ли сте изобщо.. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😏😏
Виж целия пост
# 20
Защото подобни лекарства е недопустимо да се пият без допълнителни изследванията и причиняват много негативни странични ефекти. И защото лекарства "за имаме на бебе" е несериозно да се пишат на гърба на бележката. Особено на това лекарство, което от години е дори забранено на много места.
Анти-естроген набързо драснат на хвърчащо листче не си заслужава дори питането за него.
Пък и ако е изписано от лекар, най-нормалното е не да питаш по форуми, а да звъннеш на лекаря и да го питаш какво е искал да каже.
Виж целия пост
# 21
Хехе, кое е това кафене с чинове? Да отидем и ние да ударим по едно кафе.
Що не си гледате уроците?

 Kings гр.Разлог заповядайте ще ви черпя кафе ...
Оффф няма смисъл да се обяснявам аз съм на 22г. омъжена пре това за кво ми е да се базикам с вас просто питах за това лекарство защото ми го изписаха да го пия защото правим опити за бебе и не се получава абе хора аз ви питам като човек дали някой го е пил и да каже има ли ефект, аз просто се чудя защо мислите,че ви лъжа ако казвате кажете ако ли не престанете да пишете глупости ,че било чин и незнам си какво .. и това е рецепта вижте на другата тнимка където съм качила от дясно как прозира другата страница и пише министерство на здравеопазването видяли ли сте изобщо.. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😏😏
Не стига, че не е кафене, ами и сте неграмотна. Това главни и малки букви, запетаи, точки, начало и край на изречение....не се хабете, девойко. Ако ви е изписано от лекар, ще знаете за какво е и как се казва. Липсата на интелект понякога води до много опасни неща. И грамотността е най-малкия от тях.
И се научете освен да пишете грамотно, да цитирате тук, че явно и по информационни технологии не сте била в час.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия