Да се оплачем... 2024

  • 2 002 212
  • 30 883
# 13 680
Момичета, как беше гръцката аптека дето може да се поръча онлайн?
Търся навсякъде Анапен авто инжектор писалка с адреналин за анафилатичен шок, но в България няма. Казаха Гърция или Турция, а нямаме път натам. Дали има и турска онлайн от която бих могла да поръчам?

Аптека Промахон - 0892 794 245. Изпращаш им на Вайбър рецептата, те ще ти пишат дали го имат.

А това е сайтът на турската аптека, от който могат да се поръчват турски лекарства - https://verutol.net/
Виж целия пост
# 13 681
Много ме боли десния бъбрек (или поне аз си мисля че е бъбрек). Намалих кафето от 2 на 1, даже и 1 не допивам. Какво да пия като добавка, нещо билково. Утре ще отида при личната, чак следобяд, днес  е първа и я изтървах. Предполагам и на изследвания ще ме прати, ама дотогава ще се мре...
Уробиотик сашета и чай от мечо грозде. Но шпа или бусколизин. При първа възможност иди на нефролог.
Виж целия пост
# 13 682
За съжаление и в двете онлайн аптеки го няма Sad
Абаджиева, няма го на писалка готово 3 мл.
Има обикновен адреналин, но по 1 мл, ако е сам и е като предният път светкавично, не знам ще може ли да изтегли 3 ампули и да си ги бие.
Искам да имаме поне 2 за критични случаи.
Имам рецепта, лекарството го няма.
Виж целия пост
# 13 683
Жаки, мога да проверя като ходим към Турция, но поне до две седмици не се очертава. Със сигурност ще ти сигнализирам като затръгваме, ако не си намерила дотогава.
И аз бях вчера в секция, всичко мина супер при нас. Но хората бяха наясно какво правим и нямаше проблеми. ММ си отвися докато предаде протоколите от неговата сeкция -прибра се тази сутрин в 9ч  Laughing
Виж целия пост
# 13 684
За съжаление и в двете онлайн аптеки го няма Sad
Абаджиева, няма го на писалка готово 3 мл.
Има обикновен адреналин, но по 1 мл, ако е сам и е като предният път светкавично, не знам ще може ли да изтегли 3 ампули и да си ги бие.
Искам да имаме поне 2 за критични случаи.
Имам рецепта, лекарството го няма.

Не съм и предполагала, че е възможно! При нас, ако има drug shortage, веднага се вземат мерки.
Няма ли jr? Те са половин доза, но може две писалки една след друга.
Виж целия пост
# 13 685
Изобщо няма, звъняха по складовете за лекарства и отдавна го няма. Колко хора с тежки алергии има?! НапрО не знам кво да кажа
Виж целия пост
# 13 686
Дидка, сигурна ли си, че е бъбрек? И аз мислих, че ме боли, а се оказа ишиас.
Виж целия пост
# 13 687
Аз бях в Гърция уикенда, ако беше споменала в петък щях да мина през Александруполис.
Виж целия пост
# 13 688
Дидка, сигурна ли си, че е бъбрек? И аз мислих, че ме боли, а се оказа ишиас.
Не съм сигурна, но на това ми прилича. И друг път ме е боляло. Иначе имам междуребрена невралгия, ама тва е по-надолу.
Виж целия пост
# 13 689
При всички положения - лекар!
Виж целия пост
# 13 690
Мисля че Промахон.
От турция като нямам път поръчвам през посредник, който намерих в една група във ФБ

Имаше новина преди време, някакви доброжелатели бяха наклеветили хората, които внасят лекарства. Ще речеш че от келешлък се внасят...
Виж целия пост
# 13 691
Безобразие е това с липсата на лекарства. Показва пълната липса на политика в тази област.
Жаки, дано намерите.
Виж целия пост
# 13 692
И то животоспасяващо Close
Виж целия пост
# 13 693
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B09XMLMHXZ/ref=ox_sc_act_image_1?s … Q4N09UCDKZX&psc=1

Чудя се в какво да транспортирам лекарствата на малкия. Тази чанта ми хареса, уж е за тая цел, ама се чудя какъв точно е принципа, дали трябва да слагам лед… а и трябва да издържи на 50градусуви жеги…
Виж целия пост
# 13 694
С какво ще пътувате? Ако е със самолет, ще ви ги сложат в хладилника. Ако не, купи куул пак, замрази ги и ги сложи вътре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия