Да се оплачем... 2024

  • 2 002 230
  • 30 883
# 13 665
Стискайте палци вкарали са го за операция.

Редактирам, информация как е минало ще имаме утре в 13ч.
Виж целия пост
# 13 666
Стискаме!
Виж целия пост
# 13 667
Стискам!
Виж целия пост
# 13 668
Стискам, Рави.
И аз съм болевдувала от заушка, бях  на 18. Предполагам че трябва да съм била ваксинирана, като всяко хлапе от това поколение. Освен мен се натръшкаха половната клас. Един съученик оцевла, но той я беше карал като дете. По мое време това си беше гадна напаст .
Виж целия пост
# 13 669
Стискам, рави.
Г-жа Рамацоти, и аз така. Вчера по изборите се сетих чак вечерта, че сутринта не съм пила.
Тая нощ в 4 приключих с книжата. Дъщерята беше на друго място и излязоха в 9ч днес. Каза, че никога   повече няма да отиде.
Виж целия пост
# 13 670
Момичета, как беше гръцката аптека дето може да се поръча онлайн?
Търся навсякъде Анапен авто инжектор писалка с адреналин за анафилатичен шок, но в България няма. Казаха Гърция или Турция, а нямаме път натам. Дали има и турска онлайн от която бих могла да поръчам?
Виж целия пост
# 13 671
Мисля че Промахон.
От турция като нямам път поръчвам през посредник, който намерих в една група във ФБ
Виж целия пост
# 13 672
При мен се оказа вирусно заболяване, а не заушка. То не че заушката не е вирус. Сутринта беше доста спаднало и вече почти не личи. Имам хрема и една афта в устата. Grinning
Казаха парацетамол, ако имам болки, но не мисля да пия. Засилих пчелните продукти. Явно е доста силно, постоянно общувам с болни хора и обикновено не ме хваща.
Само и ММ да престане да ме оглежда през 2 минути, ще е супер.
Снощи не вечеря, заболя го глава, вдигна кръвно. Направо му казах да не стане "Умря мъжът на болната жена." Smiley
Виж целия пост
# 13 673
Много ме боли десния бъбрек (или поне аз си мисля че е бъбрек). Намалих кафето от 2 на 1, даже и 1 не допивам. Какво да пия като добавка, нещо билково. Утре ще отида при личната, чак следобяд, днес  е първа и я изтървах. Предполагам и на изследвания ще ме прати, ама дотогава ще се мре...
Виж целия пост
# 13 674
Момичета, как беше гръцката аптека дето може да се поръча онлайн?
Търся навсякъде Анапен авто инжектор писалка с адреналин за анафилатичен шок, но в България няма. Казаха Гърция или Турция, а нямаме път натам. Дали има и турска онлайн от която бих могла да поръчам?
Няма ли епипен в България? Животоспасяващо лекарство, трябва да има в аптеките.
Виж целия пост
# 13 675
И аз от изборите се оплаквам. Бързи бяхме, но ни свърши тонера, че чакахме да ни донесат. Голямо разпечатване беше.
Стискам, рави.
Г-жа Рамацоти, и аз така. Вчера по изборите се сетих чак вечерта, че сутринта не съм пила.
Тая нощ в 4 приключих с книжата. Дъщерята беше на друго място и излязоха в 9ч днес. Каза, че никога   повече няма да отиде.
Виж целия пост
# 13 676
Рави стискам палци всичко да е наред. Ако не се налага кръвопреливане пак ли искат кръводарители? Дано се възстанови успешно човекът!
От заушка и аз боледувах преди 35 г., тогава пазехме брат ми да не се разболее.
От много работа и жега се оплаквам.  А ме чакат едни тиквички.
Виж целия пост
# 13 677
Момичета, как беше гръцката аптека дето може да се поръча онлайн?
Търся навсякъде Анапен авто инжектор писалка с адреналин за анафилатичен шок, но в България няма. Казаха Гърция или Турция, а нямаме път натам. Дали има и турска онлайн от която бих могла да поръчам?

Аптека Промахон - 0892 794 245. Изпращаш им на Вайбър рецептата, те ще ти пишат дали го имат.
Виж целия пост
# 13 678
Дидка, изпий една голяма бира Simple Smile.

Абаджиева, няма го в БГ. Хората се спасяват поединично.
Виж целия пост
# 13 679
Много ме боли десния бъбрек (или поне аз си мисля че е бъбрек). Намалих кафето от 2 на 1, даже и 1 не допивам. Какво да пия като добавка, нещо билково. Утре ще отида при личната, чак следобяд, днес  е първа и я изтървах. Предполагам и на изследвания ще ме прати, ама дотогава ще се мре...
Монурал, еднократно. И Цистон
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия