КАУФЛАНД - ЯНУАРИ 2024 -тема 69

  • 63 167
  • 745
# 645
Търся отзиви за шевната машина
Виж целия пост
# 646
Изпратили са ми анкета. Вие имате ли?
Виж целия пост
# 647
Да, но не им я попълних.
Виж целия пост
# 648
Аз я попълних. От наличностите им не съм доволна.
Виж целия пост
# 649
Изпратили са ми анкета. Вие имате ли?
да на всички профили имаме анкети на мейла-попълнихме ги.

Шевна машина си купих преди 5 години от Лидл -доволна съм,
Аз съм шивачка по образование(Техникум по облекло) и от 9 клас шия със шевна машина.
Виж целия пост
# 650
На SilveCrest или Pfaff е?
Виж целия пост
# 651
Пфаф е-239,99 лв намерих и бележката.
Май и тогава хванах някакво намаление от 300 и нещо лева
Скрит текст:
Виж целия пост
# 652
Такава битка и за олио не съм виждала.
Съобщиха по уредбата, че в 21:00 ч на касова зона ще намалят всички цветя с 60%.
Служител изнесе едно пале с много артикули - лалета, рози, лавандула, зюмбюл, саксийки с разни зеленища, букети, керамични вази не видях с какво насадено вътре…
Ма мале като се сбиха за тия цветя. Ужас.
И това точно пред касите. Не може да минеш от никъде да наредиш на лентите…
Виж целия пост
# 653
Снощи ми пратиха анкета.
- Откъде пазаруваш?
- От Л.
- Защо?
Изредих.
- Какво би те привлякло в К?
- Ми, нищо!
И ме оте'аха май по средата, но ми благодариха 😅🙃
Виж целия пост
# 654
Сега попълних анкетата. Писах, че не купувам месо от тях, защото е размразено и мирише неприятно.

П. П. От Лидл също много отдавна не съм купувала месо.
Виж целия пост
# 655
Някой да видя в София тиганите два в комплект Spice & Soul за 32 лв? Също не токрих белачката на Brio за 0.99 лв, мискера с въртяща се купа, нормални размери на градинското сабо,а не 37-38 дамски и 40-41 мъжки. А също и пътеки Брадли. Имам чувството, че повечето стоки изобщо не ги зареждат. Само си изгубих времето да обиколя няколко пъти магазините в чудене дали не съм подминала тези неща...

В такива случаи питам служител за продукта или отивам на информацията и ми казват как стоят нещата.

Някой питаше за Maca и Ashvaganda. Само Maca има в Кауфланд в Люлин 6 и в Банишора.
Виж целия пост
# 656
Аз пък ги похвалих и писах, че всичко от тях купувам.
Виж целия пост
# 657
Такава битка и за олио не съм виждала.
Съобщиха по уредбата, че в 21:00 ч на касова зона ще намалят всички цветя с 60%.
Служител изнесе едно пале с много артикули - лалета, рози, лавандула, зюмбюл, саксийки с разни зеленища, букети, керамични вази не видях с какво насадено вътре…
Ма мале като се сбиха за тия цветя. Ужас.
И това точно пред касите. Не може да минеш от никъде да наредиш на лентите…
😁😆😂
 Мен ме перна сачмата на тема цветя, ако не ме е срам и аз бих се била за тях 🫣🤣😁. Може някой ден и мен да ме види някой в такъв бой 😆😆😆
Виж целия пост
# 658
Didinka71
в Метро ще пуснат Лучник Ева 2014 на 239лв с 38 програми. Потърси мнение в шивашката тема.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 659
Досега в Кауфланд пазарувах без проблеми с ваупери за храна и нехранителни продукти. Тази сутрин ми откааха, заради новата политика на връщане. Не врат пари, ако върнеш нехранителен продукт, който си отворил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия