Работа във Виваком

  • 850
  • 2
Здравейте. Тъй като се чудя дали да кандидатствам за работа във Виваком, има ли някои,  които са работили там и какви са вашите мнения? Става въпрос за заплащане, работно време, отношение, натоварване, всичко. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Трудно е да се отговори на този въпрос, защото има значение позицията!
Виж целия пост
# 2
Ще лъжеш хората, особено възрастните и по- простичките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия