Лидл 180 - януарска спестовна

  • 81 353
  • 849
# 195
В сряда купих насипни клементини, гръцки , супер са. Бяха на промоция до сряда. Гледам сега ми пуснали купон. Дано са същите, че съм решила да купя пак.
Имах купон за круши, купих, много са хубави.
Виж целия пост
# 196
Кордон блото е с пуешко. Купувам по пакет ХХЛ, че детето си ги харесва и от време на време пека...Поне на вкус са по-добре от панирани хапки с мляно пилешко месо и прочие (пилешките изобщо не влизат вкъщи). Но моето дете купешки панирани хапки с филе вътре НЕ яде (само домашно панираните ги отразява)...
Аз се наплаших от кордон бльо-то. Един обяд на Пампорово ядох и нещо плънката не ми вдъхна доверие, нея не я изядох , но вечерта имах разтройство и повръщане колегата и той се оплака.
Виж целия пост
# 197
Проблемът не е в кордона, а в мястото, на което е ядено. Със същия успех можеше да имате неразположение и от супа топчета, ако е прокиснала/с некачествена кайма напр.
Виж целия пост
# 198
От течните шоколади на промоция кой от двата е по-хубав.
Виж целия пост
# 199
Успях да се добера до 1 опаковка с кинези ленти. Вкъщи заминават, като топъл хляб, но лидълските не съм пробвала.
За какво ги ползвате?
Скрит текст:
Ами, като ни заболи нещо, я плексит, я рамо, кръст и слагаме. Подобряват кръвообръщението. Имам някакъв шип на врата, често ми се схваща гърба и врата, и почва едно главоболие по няколко дни. Като ми сложи мм от тези лепенки на гърба, ме отпуска.

Марина, за антиейдж ефект не ми е хрумвало да ги ползвам, но съм ги мяркала в нета. Grinning

Съгласна съм с Натка. Има голямо значение как се слагат, не просто да се залепят. Има доста клипчета в нета + основни познания по анатомия.
Виж целия пост
# 200
Да попитам за кутията с ръкавици за 8 лв, дали са хубави? Пише без латекс, но това не означава че са найлонови нали?
Виж целия пост
# 201
Пармиджаното от 700 гр. е доста хрускаво, явно са прекалили с калция. Иначе много му се зарадвахме.

Мандарините от днес бях с размер на портокал и не взех. Но съм доволна от всичко останало.
Чаршафите с ластик загледах, но те вече не са 100% памук и не купувам. А преди съм вземала много хубаво плътно трико от тях.
Виж целия пост
# 202
Отзиви за това сирене?
Виж целия пост
# 203
Съгласна съм с Натка. Има голямо значение как се слагат, не просто да се залепят. Има доста клипчета в нета + основни познания по анатомия.
Аз за това попитах, защото доколкото съм гледала клипчета преди време, ги поставя специалист - кинезитерапевт или друг.
Явно има и клипове за самопоставяне 🤔
Виж целия пост
# 204
Долче, благодаря, че ме подсети за кафето. Бях изумила, че сега е с изгодна цена. Утре ще купя, ако е останало.
Виж целия пост
# 205
Съгласна съм с Натка. Има голямо значение как се слагат, не просто да се залепят. Има доста клипчета в нета + основни познания по анатомия.
Аз за това попитах, защото доколкото съм гледала клипчета преди време, ги поставя специалист - кинезитерапевт или друг.
Явно има и клипове за самопоставяне 🤔
О, със сигурност има хора си ги поставят и вкъщи, те иначе няма да се занимават да ги продават в Лидл защото няма да има кой да им ги купи Grinning
Но си иска да знаеш какво правиш наистина, а не просто да го залепиш там както се слага примерно обезболяващ пластир или от сорта, не е въпросът просто да присъства върху кожата. Самата лента се прилага така че придържа, придърпва, не знам как да го обясня. И съответно за всяко нещо по различен начин се слага, трябва да знаеш как.
Но човек се научава, обикновено му трябва при 1-2 проблема да научи как за себе си или за близък, а не да става специалист и да знае всичките.
Виж целия пост
# 206
Да попитам за кутията с ръкавици за 8 лв, дали са хубави? Пише без латекс, но това не означава че са найлонови нали?
Виж целия пост
# 207
Тези май са нитрилни, има и от винил пак нелатексови, не са само найлоновите.
Виж целия пост
# 208
Трайност до февруари ли е маслото навсякъде?
Виж целия пост
# 209
Ясно, значи няма в близко бъдеще да си купувам такива ленти.☺️ Поръчах си многократни силиконови лепенки за бюти цели, да имам.😄
И според мен зависи как и къде се приготвя кордон бльото. На Пампорово са показали, че го вадят от лидълския плик ли, как точно се разбира, че става въпрос за същия продукт?🤔
 Иначе сме попадали веднъж на партида, която вътре беше с много течно "сирене" и трябваше да се внимава да не се ядат много топли и да се изчака малко, че пълнежът беше врял, а се и разтичаше...И времето за печене във фрайъра тогава беше по-малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия