Лидл 180 - януарска спестовна

  • 81 353
  • 849
# 210
Трайност до февруари ли е маслото навсякъде?
Да, до 8-ми февруари е. Проверих в няколко филиала. Затова са го намалили калпазаните. В Била е на 3.99лв. Тяхното е до края на февруари. Grinning
Виж целия пост
# 211
Да попитам за кутията с ръкавици за 8 лв, дали са хубави? Пише без латекс, но това не означава че са найлонови нали?

Самоцитирам се-тези на снимката са в друга опаковка Rolling Eyes най-вероятно няма да са същите.Понеже моите ги взех за такава цена/преди месец може би/ и бяха само този вид за тези пари  се заблудих.Бях в движение .Извинявайте момичета.
Виж целия пост
# 212
При нас е срещу хладилната витрина. Заключена прозрачна колона. Предполагам се търси служител за съдействие.
Виж целия пост
# 213
Трайност до февруари ли е маслото навсякъде?
Да, до 8-ми февруари е. Проверих в няколко филиала. Затова са го намалили калпазаните. В Била е на 3.99лв. Тяхното е до края на февруари. Grinning

е то нищо му няма месеци след срока. заредих аз.
направи ми впечатление, че съставът на пастета е недостатъчно добър. влошили ли са го, имам спомен, че биваше.
Виж целия пост
# 214
Някоя купи ли мобилния инхалатор? Може ли да се ползва с лекарство (пулмикорт)?
Виж целия пост
# 215
Маслото и мен ми се стори,че са го развалили.
Виж целия пост
# 216
Аз заварих едно пакетче с масло Пилос- забравено върху някакви салами...🤣🤣🤣
Иначе от малките пакетчета по 2,49 лв имаше...
Виж целия пост
# 217
При нас беше намалено и ирландското масло, а не го бях видяла в брошурата.
Виж целия пост
# 218
Добре че писахте, че заредих и аз масло.  Тъкмо беше на привършване.
Виж целия пост
# 219
Видях, че има намалена прясна сланина. Какво значи това, готова ли е за ядене така?
Виж целия пост
# 220
Подарявам купон за соленки - 70% на втория продукт.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 221
Видях, че има намалена прясна сланина. Какво значи това, готова ли е за ядене така?
Трябва да се осоли, да се сложат подправки по желание и тогава може да се консумира.
Миналата година бяха пуснали такава, предполагам, че е същата. Аз купих, осолих и сложих подправки, чудно мезе стана.
Виж целия пост
# 222
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 223
Има ли свинска мас в Лидл?
Виж целия пост
# 224
В момента  няма свинска мас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия