Лидл 180 - януарска спестовна

  • 81 353
  • 849
# 225
Видях, че има намалена прясна сланина. Какво значи това, готова ли е за ядене така?
Трябва да се осоли, да се сложат подправки по желание и тогава може да се консумира.
Миналата година бяха пуснали такава, предполагам, че е същата. Аз купих, осолих и сложих подправки, чудно мезе стана.

Трябва ли да седи осолена?
Виж целия пост
# 226
Готина промоция. Как да разбирам ограденото на снимката?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 227
че са разменили грамажите в брошурата Simple Smile
400 г са за 5.49, поне толкова ги купих онзи ден.
Виж целия пост
# 228
Видях, че има намалена прясна сланина. Какво значи това, готова ли е за ядене така?
Трябва да се осоли, да се сложат подправки по желание и тогава може да се консумира.
Миналата година бяха пуснали такава, предполагам, че е същата. Аз купих, осолих и сложих подправки, чудно мезе стана.

Трябва ли да седи осолена?
за да се запази по-дълго време се осолява. особено за мезе.Smiley
може да се обезсоли по желание преди употреба, а ако се използва за манджи в тях не се слага сол.
пресната неосолена сланина може да я използваш да си приготвиш мас и след като се стопи от остатъка - за пръжки.
Виж целия пост
# 229
zenata, да, трябва да седи осолена.
Виж целия пост
# 230
zenata, да, трябва да седи осолена.

А дали трябва да престои преди ядене или може веднага. Правила съм с наистина прясна сланина и трябваше да седи бая. Вероятно тази бе е такава, затова питам
Виж целия пост
# 231
zenata, да, трябва да седи осолена.

А дали трябва да престои преди ядене или може веднага. Правила съм с наистина прясна сланина и трябваше да седи бая. Вероятно тази бе е такава, затова питам
Аз правих по рецепта на "Дзверски вкусно ". По нея, а и преди като съм правила с домашна сланина, сланината престоява в солен разтвор 48часа, после се овкусява и се слага в хладилника, и може да се консумира. Ако се съхранява за повече време, се слага във фризера.
Виж целия пост
# 232
Това го знам питам дали тази е такава, която трябва тепърва да се прави. Ако някой Знае
Виж целия пост
# 233
щом не пише, че е осолена, значи е прясна.
ако искаш я използваш като прясна, ако ли пък не осоляваш и овкусяваш.
Виж целия пост
# 234
Фортуна, ще споделиш ли рецептата?
Виж целия пост
# 235
Тази сланина аз не я харесах.С едни дебели кожи беше и мазна много.
Виж целия пост
# 236
Е, сланината не трябва ли да си е точно мазна?🤔
Маслото-фантом от 250 грама пак липсваше при нас.😆 За сметка на това...до етикета 250 грама/3,69 лв бяха поставени от малките пакети масло. Някой може и да се е подвел...
Оризът Арборио не е ли поскъпнал доста (а се води и намален)?🤔
Виж целия пост
# 237
Долсе,трябва,но тази е прекалено.
Виж целия пост
# 238
сложи я в камерата да се стегне и няма да е мазна.
Виж целия пост
# 239
сложи я в камерата да се стегне и няма да е мазна.
Точно. Осолява се и се държи в камерата. После режеш на тъъъънко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия