Лидл 180 - януарска спестовна

  • 81 353
  • 849
# 240
ПО би ми направило впечатление ако сланината не е мазна Smiley
Виж целия пост
# 241
Долче, явно отдавна не си купувала Арборио. Цената му е ужасна от година вече. Сигурно им секнаха продажбите, щом го намалиха. Grinning
Виж целия пост
# 242
Влизам да питам на вас сухата мая от Лидл  върши ли ви работа? От около два-три месеца имам фалове на хляб, правен с тази мая. Не втасва и това си е. Преди всичко ставаше перфектно и само от там съм си накупила, но напоследък само хабя продукти.
Виж целия пост
# 243
че са разменили грамажите в брошурата Simple Smile
400 г са за 5.49, поне толкова ги купих онзи ден.
и аз това се запитах.

До къде са стигнали нещата. Вече не пишат само бомбастични цени от които да смъкнат, а пишат и несъществуващи грамажи. Мммм даааа. Става интересно.

Стандартнят набор от трикове го превъртяха на няколко пъти и вече стана ежедневие. Идва ред на нови един от друг по-оригинални.
Виж целия пост
# 244
Да, пак сме в центъра на заговор на Световните сили 🙃
Виж целия пост
# 245
Влизам да питам на вас сухата мая от Лидл  върши ли ви работа? От около два-три месеца имам фалове на хляб, правен с тази мая. Не втасва и това си е. Преди всичко ставаше перфектно и само от там съм си накупила, но напоследък само хабя продукти.
Аз нямам фалове. Скоро (преди седмица) правих кифли, хляб, нямаше проблем (месих и втасва в хлебопекарната). Маята е купувана точно преди Коледа (срок на годност 04.01.25)
Виж целия пост
# 246
Тази мая като цяло не е много добра.
Виж целия пост
# 247
Аз нямам фалове, само от нея слагам. Даже аз не съм по печивата(супер боса съм) и понякога импровизирам. Например веднъж ми се видя супер влажно тестото, ръснах брашно на око в пекарната и пак излезе страхотен хляб, но нямам представа кога, какво и защо го слагам, просто става Grinning
Влизам да питам на вас сухата мая от Лидл  върши ли ви работа? От около два-три месеца имам фалове на хляб, правен с тази мая. Не втасва и това си е. Преди всичко ставаше перфектно и само от там съм си накупила, но напоследък само хабя продукти.
Виж целия пост
# 248
На мен тази мая ми беше много удобна, евтина, в пакетчета по 5 и си знаех за какво количество брашно е, трайността е добра. Но вече два-три пъти не ми надига хляб и се ядосвам. Май ще употребя останалото количество, че имам поне два пакета и ще мина на нещо друго.
Виж целия пост
# 249
Влизам да питам на вас сухата мая от Лидл  върши ли ви работа? От около два-три месеца имам фалове на хляб, правен с тази мая. Не втасва и това си е. Преди всичко ставаше перфектно и само от там съм си накупила, но напоследък само хабя продукти.
Смених я преди години с тази на Йоткер, като и при мен останаха 4-5 пачки мая на Лидл, която изхвърлих. На мен с лидлската всеки път ми ставаха различни хлябовете: ту не втасват, ту преливат от формата. И се отказах.
Виж целия пост
# 250
Да, пак сме в центъра на заговор на Световните сили 🙃
По-скоро в периферията. В центъра вече слагаш всичко в количката и на излизане само потвърждаваш списъка и сумата от телефона. Няма даже каси на самообслужване, касиерки и охрана да гледат слагаш и какво не.

Не тъжете след 10 години и в България. Сега на етап мъки с чекиращите устройства. Тъкмо клиента овлядя тънкостите на чекирането по касите на самообслужване. Сега ново предизвикателство. Управлението на космически кораби пасти да яде. За коли и камиони не говорим вече сами вървят. Само се питам като си хремав къде ще те закара (помнитъе рекламата ... не мога да намеря ..) Joy , а може да ти пръсне един спрей за нос стига да си купил опциата с АИ.
Виж целия пост
# 251
Влизам да питам на вас сухата мая от Лидл  върши ли ви работа? От около два-три месеца имам фалове на хляб, правен с тази мая. Не втасва и това си е. Преди всичко ставаше перфектно и само от там съм си накупила, но напоследък само хабя продукти.
Смених я преди години с тази на Йоткер, като и при мен останаха 4-5 пачки мая на Лидл, която изхвърлих. На мен с лидлската всеки път ми ставаха различни хлябовете: ту не втасват, ту преливат от формата. И се отказах.

И при мен така-един път не се получава, един път прекалено много втасва.
Говорихме с приятелки и се оплаквам,че все нещо някъде бъркам с тестените.Те ме посъветваха да не използвам повече тази мая от Лидъл 🤷🏻‍♀️
Виж целия пост
# 252
Хора, за маята проверих на пакетчето - ами аз явно съм ползвала някакви изоставени партиди, защото годността е до 2022 г. Другото ми пакетче е до 2025-та, на него ще дам шанс и ако и там се издъня, минавам на други марки.
Виж целия пост
# 253
Ползвам само лидълската мая, нямам проблем с нея. Пека хляб в хлебопекарната( пак от Лидл) горе-долу на всеки 2 дни. Ползвам и брашно Родна стряха, за мен и моето семейство хляба е добър.
Сетих се да питам, като написах хлебопекарна - има ли някакъв трик(освен да ги махна преди печенето) бъркалките да си остават в казанчето, а да не се налага всеки път да ги вадя от хляба? Опитвах да ги мажа с мазнина преди да сложа продуктите в казанчето, да омаслявам и осите, на които се въртят и нищо, почти всеки път са в хляб. Не ми е чак такава драма, вадя си ги и си хапваме хляб с дупки, но все пак ако има някакъв трик...
Виж целия пост
# 254
Единствения начин е да ги махаш преди печенето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия