Къде срещате нови мъже?

  • 35 026
  • 880
# 90
Не казах "жените", казах "много жени". Не ми слагай думи в устата, които не съм казал. Ако обичаш... Simple Smile
Виж целия пост
# 91
... Само къде официалните данни казват следното:
1. Малко над 90% от мъжете се опитват да се мачват с малко над 80% от жените.
2. Около 90% от жените опитват да се мачват с между.... 20 и 25% от мъжете....
Зависи какво е разпределението мъже/жени? Защото ако мъжете са ⅔, а жените само ⅓, всичко е точно. Ех, тази математика.

Истината е, че без значение кой какво приказва, жените харесват привлекателни мъже точно толкова колкото мъжете харесват привлекателни жени, само къде много жени не искат да си го признаят, защото е повърхносттно...
Как да не си признаваме, като съвсем директно си го казваме!? В една друга тема дори. спорихме срещу един потребител, който искаше да ни убеди в обратното.
Виж целия пост
# 92
Опа, и аз да цитирам същото Wink



Истината е, че без значение кой какво приказва, жените харесват привлекателни мъже точно толкова колкото мъжете харесват привлекателни жени, само къде много жени не искат да си го признаят, защото е повърхносттно, а трябва по някакъв начин да го играят морално превъзхождащ, поне що се отнася до разговор на такава тема с мъже като абсолютен мининум. Simple Smile
В отговор на това
Не казах "жените", казах "много жени". Не ми слагай думи в устата, които не съм казал. Ако обичаш... Simple Smile
Виж целия пост
# 93
Зависи какво е разпределението мъже/жени? Защото ако мъжете са ⅔, а жените само ⅓, всичко е точно. Ех, тази математика.
Някъде там са, между 2 и 2.2 към 1 (в полза на мъжете), но и двата случая са кауза пердута, основно заради личните (визуални) предпочитания. Няма достатъчно за всички желаещи. И докато при мъжете и едновременно и това, и липса на физическа бройка отсреща, при жените е единствено първото.
Виж целия пост
# 94
Може ли някакъв разпис на разходите покрай Тиндър? Мерси.
Виж целия пост
# 95
Ама как може такова нещо?! Да няма за всички желаещи!? Срам! Революция! Трябва да се разбунтуваме и да направим от всеки мъж -> супер пич и от всяка жена -> супер мацка. Амаха
Виж целия пост
# 96
Всекиму според потребностите...
Виж целия пост
# 97
За мен има, другите да се спасяват.
Сега като се замисля, щом за мен има дето съм дърта и съвсем не съм привлекателна, то и за всеки друг има, но зависи в какво се цели все пак.
За успокоение на Финикс ще кажа, че мъжът на когото аз дадох шанс, въобще не ми хареса на първата снимка, която видях. Вече знаех, че е най-умният на света, но като го видях, в първия момент - оооо не... Ами не знам какво стана, но сега за мен е и най-красивото същество на света  Grinning
Виж целия пост
# 98
Тиндър, миндър.
Преди години се регистрирах в Елмаз без снимка (не знам защо). Индивиди от преди 10, 20 години регистрирани и все на линия. Предложения и оферти заваляха от някакви чичовци. То не бе да ми предлагат да живея на тяхна издръжка, разни фетишисти, по 100 лева предлагаха. Имаше и някакво приложение, само закъсали. По групите, понеже един приятел си направи група за запознанства и ми стана интересно. 75 процента мъже(яко закъсали), и от останалите - педали, проститутки, 50,60 годишни жени. То освен за майтап там няма за какво друго.
Виж целия пост
# 99
Елмаз не е опция, макар да си намерих приятелка там, след регистрация с науко-приложна цел.
Виж целия пост
# 100
Това преди 5,6 години беше.Не знам защо се регистрирах. И едни и същи по разни приложения. Гледаш го от 10 години регистриран а на линия. Е, много ясно че търси там нещо да бодне, за 10 години все ще намери сериозна връзка ако иска. Сигурно и още си висят.
Виж целия пост
# 101
Един мъж и да не е толкова привлекателен на пръв поглед, може да ти стане впоследствие- с характер и отношение.  Това за мен винаги е било по - важно. Ще каже човек, че само с такива от червения килими сте били.
Виж целия пост
# 102
По-трудно им е на мъжете в платформите за запознанство, защото числено превъзхождат жените (написах го вече - 3:1), и, както се спомена, жените сме по-избирателни от мъжете. Но въпреки това много мъже успяват да изградят връзка от запознанвсто в повърхностния Тиндър? Как им се получава? Всичко само външен вид? Глупости на търкаленца. С единия гол външен вид са само точно до ниво на отношенията неангажиращ секс и нищо повече.

Ако един мъж е умен и находчив и е наясно какви жени търси, каква му е таргет групата, Тиндър дава много възможности - със снимки, текст, общи интереси/ харесвани страници във Фейсбук, да покаже себе си като триизмерен човек, не само външен вид, и профилът да бъде харесван от подходящи за него жени. Ако искате вече да ви харесват 89% жени в Тиндър, няма как да стане. И в живота е така - като човек е автентичен, себе си, има хора, които го харесват и обичат заради това, други не го харесват.
Виж целия пост
# 103
Стига вече го давахте този Тиндър за пример. Далеч не е единственото апли за запознанства.
Виж целия пост
# 104
Човек без необходимите социални умения, ако ще да се нарисува като сексимвол за снимката в нета, пак ще си седи сам, защото... снимката не му оправя тотото. Това със снимките и обвиненията как жените имали критерии, пардон - как подбирали, за разлика от мъжете - са извинения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия