Антибиотик при опити за бебе

  • 413
  • 1
Здравейте! Разболях се и личната лекарка ми предписа Азитрокс. Искам да ви питам някоя от вас пила ли го е при опити за правене на бебе и вреди ли, тъй като ние с мъжа ми правим от 3 седмици опити за бебе и ме е страх да не навреди сега като го пия? Споделям и антибиотика: https://apteka.framar.bg/30001102/%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%82%D1%80 … 00-%D0%BC%D0%B3-3
Виж целия пост
# 1
Спирате опитите докато трае лечението + още 10 дни... защото, най-общо, АБ се излъчва за 10-на дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия