Азиатска козметика и грим - тема 27

  • 72 024
  • 744
# 255
https://makeup.bg/product/467004/
Това съм ползвала на марката. Не е нещо уау.
Виж целия пост
# 256
На  Frudia бях попаднала преди години и бях взела за почти тийнката 6-7 продукта (тонери, серуми, крем). Повечето продукти така ги изхвърлих почти пълни след 2 години. Но изглеждаха добрe Simple Smile


Виж целия пост
# 257
Може ли да предложите крем за лице за мнооооооого суха и зряла кожа?

тази
https://kbeauty.bg/anti-eydzh/pyunkang-yul-black-tea-line-gift-set

тази
https://kbeauty.bg/anti-eydzh/medi-peel-peptide9-volume-all-in-o … essence-pro-100ml
https://kbeauty.bg/anti-eydzh/medi-peel-peptide-9-volume-tox-cream-pro-50g
Виж целия пост
# 258
Последният не знам дали е подходящ за много суха кожа. Аз съм със суха и ползвам трет и определено не ми е достатъчен.
Виж целия пост
# 259
Мнението ви за този крем?
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream
Как да разбирам, че се разтяга като конец?
Виж целия пост
# 260
И моят крем за шия се разтяга като конци. Явно имат такива продукти. Колежка спомена, че околоочния й крем бил същия - разтягащ се. Grinning
Виж целия пост
# 261
Има, да. Този за шия на Medi-Peel ми допадна и на мен.
Есенцията на COSRX с охлювен муцин пише, че се ползва след тонер, преди ампула. Но е много гъста, дали да не я ползвам след ампулата на Skin 1004 с центела?
Виж целия пост
# 262
Поръчах някои продукти от Yesstyle на 09.01 и на 03.02 получих имейл, че са ми ги изпратили, но от тогава не виждам никакво движение? Четох, че пристигат с Бг пощи за около 2-3 седмици, но не разбрах дали ще получа някакво известие?

Друга поръчка направих в Stylevana и пишеше, че продуктите са налични и се изпращат в рамките на 24 ч.  Поръчката е от 27.01, а чак вчера е пристигнала при превозвача.
Може би, аз съм нетърпелива, но винаги ли така се бавят нещата?
Виж целия пост
# 263
Има, да. Този за шия на Medi-Peel ми допадна и на мен.
Есенцията на COSRX с охлювен муцин пише, че се ползва след тонер, преди ампула. Но е много гъста, дали да не я ползвам след ампулата на Skin 1004 с центела?

Ампулата на Skin 1004 с центела е наистина с много течна консистенция и затова я използвах след тонера, преди серум. Като цяло се водя по консистенцията на продукта и прилагам от по-течна към по-гъста консистенция.
Виж целия пост
# 264
Здравейте!
От скоро използвам крем за лице и околоочен на Dr. Jart+, които  страхотно хидратират лицето ми и текстурата е като балсам, идеална основа за грим. Преди това слагам серум с пептиди на Ординари. Предвид възрастта ми, 57 години, се чудя  дали е достатъчно само хидратация. Лицето ми е чисто, почти без бръчки, с леко свличане на контура, шията е големия ми издайник на годините.
Може ли мнение за тези продукти и достатъчна грижа ли са за моята възраст?
Виж целия пост
# 265
Поръчах някои продукти от Yesstyle на 09.01 и на 03.02 получих имейл, че са ми ги изпратили, но от тогава не виждам никакво движение? Четох, че пристигат с Бг пощи за около 2-3 седмици, но не разбрах дали ще получа някакво известие?

Друга поръчка направих в Stylevana и пишеше, че продуктите са налични и се изпращат в рамките на 24 ч.  Поръчката е от 27.01, а чак вчера е пристигнала при превозвача.
Може би, аз съм нетърпелива, но винаги ли така се бавят нещата?
Пощите винаги пращат смс.
Виж целия пост
# 266
Maq-mi, хубав е крема, ако ви харесва продължете си с него. Пептиди ок, но може и един ретинол да включите. Сутрин пептиди, вечер ретинол или пък редуване в дните, както ви е удобно 👍🏼
Виж целия пост
# 267


Друга поръчка направих в Stylevana и пишеше, че продуктите са налични и се изпращат в рамките на 24 ч.  Поръчката е от 27.01, а чак вчера е пристигнала при превозвача.
Може би, аз съм нетърпелива, но винаги ли така се бавят нещата?
От Корея до Европа за 2 седмици е достатъчно бързо, не очаквайте по-бързи доставки, често минава месец-два от поръчка до доставка при stylevana. Това е и причината, тук да не ги харесват много.
Виж целия пост
# 268
Здравейте момичета, за нощна грижа кой от двата крема ще ми препоръчате?
1) https://barecare.bg/medi-peel-retinol-collagen-lifting-cream

2) https://barecare.bg/medi-peel-collagen-super10-sleeping-cream

На 35 съм и за дневен крем ползвам MEDI-PEEL Peptide Volume Tox Cream Pro.
Виж целия пост
# 269
Момичета, споделете вашите любими шийт маски. Допълвам поръчка и искам да сложа няколко вида за проба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия