Азиатска козметика и грим - тема 27

  • 72 023
  • 744
# 330
Според последнитe ми опити с jolse с превозвач въобще не си струва, последния път за някакви 15 долара поръчка платих 20 и няколко лв. митнически такси през Германия. Тук идват в пощата и на място плащаш представителство 3-4 лв. и таксата, която не помня какъв процент е, но вече се начислява на всички поръчки без значение стойността.
Виж целия пост
# 331
От  Jolse от 2021 година поръчвам до превозвач в Англия. От поне 15 поръчки само една мина митница и то защото беше по- тежка.
Виж целия пост
# 332
Мацки, зачетох се в състава на къшъните, че нещо ме хапят лудичките да си взема няколко за лятното подновяване на слънцезащита. Почти във всеки има октокрилен! Май ще ги зарежа, че първо драма с това какъв ефект има, после драма с цвета дали ще ми пасне, а сега и този октокрилен.
Но все пак, ако имате добри отзиви за някой, който не оксидира безобразно, не се разтича с времето, не цапа, има прилична покривност и е нещо между семи мат и глоу - препоръчайте!
Виж целия пост
# 333
Почти във всеки има октокрилен!
Ако не си алергична, няма причина да се притесняваш от октокрилен.
Виж целия пост
# 334
Аз много харесвам тези на Innisfree и винаги си имам един в чантата от години, но иначе за подновяване на слънчезащита миналато лято открих стиковете и съм супер доволна от този на Isntree. Отгоре намазвам отново един лек слой cushion и гримът е освежен.
Виж целия пост
# 335
Мацки, зачетох се в състава на къшъните, че нещо ме хапят лудичките да си взема няколко за лятното подновяване на слънцезащита. Почти във всеки има октокрилен! Май ще ги зарежа, че първо драма с това какъв ефект има, после драма с цвета дали ще ми пасне, а сега и този октокрилен.
Но все пак, ако имате добри отзиви за някой, който не оксидира безобразно, не се разтича с времето, не цапа, има прилична покривност и е нещо между семи мат и глоу - препоръчайте!
Harpi, не искам да се натрапвам с мнение, нямам кой знае колко богат опит.Харесвам принципа им  на действие, удобни са ми за лятото, та даже и в слънчеви зимни
 дни. Два са ми проблемите с тях- блЕсъкът и цветът.Flushed
И , с тези уговорки...ще повторя това лято Javin de Seoul. Пасна ми цветът -22, не блести, блърва пори, при мен не оксидира.За трансфера...няма да си заложа колекцията от КК Innocent
Виж целия пост
# 336
Здравейте дами, може ли да ми препоръчате хидратиращ крем от Корейски бранд?
Кожата ми е смесена, но освен Т зоната, всичко останало е много сухо, и ми е трудно да намеря крем, който да хидратира достатъчно.
Ако може такъв без ХК, благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 337
..и ми е трудно да намеря крем, който да хидратира достатъчно.
Хидратацията е най-успешна на ниво тонер/есенция/серум - само крем не е достатъчен, той е със запечатваща функция.
Иначе крем без ХК се сещам за AESTURA Atobarrier 365 Cream.
Goodal Vegan Rice Milk Moisturizing Cream също.
Виж целия пост
# 338
И аз съм за тонер преди кремчето, иначе две предложения от мен:
Tonymoly Chok Chok Green Tea Watery Cream - лек и приятен
Blithe PS Tundra Chaga - на мен ми идва по-мазничък, но за вечер е супер.
И за двата обаче не знам имат ли ХК.
Виж целия пост
# 339
..и ми е трудно да намеря крем, който да хидратира достатъчно.
Скрит текст:
Хидратацията е най-успешна на ниво тонер/есенция/серум - само крем не е достатъчен, той е със запечатваща функция.
Иначе крем без ХК се сещам за AESTURA Atobarrier 365 Cream.
Goodal Vegan Rice Milk Moisturizing Cream също.

Благодаря, купих си серум за хидратация без ХК и подобри положението, но определно имам нужда от още. От известно време заглеждам този на AESTURA, но цената ме спира малко ( и преди съм купувала продукти на такава цена, които после трябва да използвам за тялото си). Благодаря че предложи и по- бюджетен.
Лятото съм добре, но зимата става страшно, мога и 10 крема да залепя на лицето си и всичко изчезва за секунди.
Скрит текст:
И аз съм за тонер преди кремчето, иначе две предложения от мен:
Tonymoly Chok Chok Green Tea Watery Cream - лек и приятен
Blithe PS Tundra Chaga - на мен ми идва по-мазничък, но за вечер е супер.
И за двата обаче не знам имат ли ХК.


Като гледам и двата нямат ХК, благодаря, виждам и че първия е на промоция в магазин в близост до мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Здравейте, бихте ли ми предложили тоник подходящ за суха кожа. В момента ползвам Ma:nyo - Bifida Biome Ampoule Toner .Иска ми се нещо ново да опитам. Благодаря.
Виж целия пост
# 341
От известно време заглеждам този на AESTURA, но цената ме спира малко ( и преди съм купувала продукти на такава цена, които после трябва да използвам за тялото си). Благодаря че предложи и по- бюджетен.
Цените в бг сайтове са завишени, а бюджетно е относително понятие - при положение, че не знам спецификата ти на търсене, предлагам най-общо. Hands V
Виж също PURITO - Dermide Relief Barrier Moisturizer, ETUDE - Soon Jung 2x Barrier Intensive Cream, Isntree - Yam Root Vegan Milk Cream.

Здравейте, бихте ли ми предложили тоник подходящ за суха кожа
ma:nyo - Panthetoin Essence Toner
make p:rem - Safe Me. Relief Essence Toner
celimax - Dual Barrier Creamy Toner
THE LAB by blanc doux - Prebiotic-Cera Liquid
AESTURA - Ato Barrier 365 Hydro Essence
BIOHEAL BOH - Ceramune Hydrating Cream Skin
Виж целия пост
# 342
Glossy, щом е толкова суха кожата не съм сигурна дали кремчето на Тони Моли ще помогне, по-скоро е за смесена кожа. Но пък съм сигурна, че хидратиращ тоник преди това, на 2 слоя например ще направи чудеса👍🏼 И серум, ако има ще е идеално.
Виж целия пост
# 343
Момичета, чудотворния Wrinkle concentrate на Whoo ползвали ли сте го на фини линии на шията? Обмислям довечера доволно да се омажа и там...
Виж целия пост
# 344
На шията не съм, но моята шия е капризна към консистенциите. Задължително кажи после как го усещаш и има ли ефект!
Но на ръцете си съм го мазала :eye_roll:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия