Висше образование и студенти в БЕЛГИЯ

  • 39 123
  • 629
# 135
Не е криене на данъци, но има връзка. Не искат да дават адрес, защото после при попълване на данъчната декларация има особености. Иначе данък върху парите които ще вземат от наема, не се дължи.
etomira данъци не крият , но има законни начини да ги намалиш.
Виж целия пост
# 136
Здравейте!
Намерихме стая с my kot. Наемодателят иска доказателство за доходи, за да сключи договор с нас. Погледнах банковите извлечения, но моята банка дава най-много три месеца назад. Имали ли сте такъв казус? Ще му пишем, дано се съгласи на този вариант.
Виж целия пост
# 137
Виж във Френската тема. Там четох днес. Май не е по банково извлечение, а трябва бележка от работодател.
Виж целия пост
# 138
Здравейте!
Намерихме стая с my kot. Наемодателят иска доказателство за доходи, за да сключи договор с нас. Погледнах банковите извлечения, но моята банка дава най-много три месеца назад. Имали ли сте такъв казус? Ще му пишем, дано се съгласи на този вариант.
Фишовете за заплата ще свършат работа.
Виж целия пост
# 139
Пуснахме му отговор. Само доходите на ММ 12 месеца назад ще му представим. Да видим, какво ще стане.
Виж целия пост
# 140
Здравейте!Въпроса ми не е много за тази тема и се извинявам,но се надявам да сте запознати с въпроса който ме тормози.😊 Синът ми иска да учи Зооинжинерство , за да може да си създаде развъдник за кучета,но аз намерих профисионални курсове , които ще му издадат документ за 3м. обучение и взет изпит и така има ли смисъл да записва висше образование,не намирам информация каква е разликата? 🤷
Виж целия пост
# 141
Здравейте, радвам се, че има темичка и за Белгия. Аз след 2г четене на темата за Нидерландия, с идеята за прием там,  сега се прехвърлям тук. Нашият университет е Howest.
Виж целия пост
# 142
Момичета, многоезичен акт за раждане ще изваждате ли?
Виж целия пост
# 143
Момичета, многоезичен акт за раждане ще изваждате ли?

Това е ново за мен. Трябва ли им?
Виж целия пост
# 144
Silsa, добре дошла в темата ☺
Групата за Howest става все по-голяма, което много ме радва 🧚‍♀️
Девойката чака линк за плащане на таксата, с което за момента финализираме процедурата по кандидатстване.

Относно многоезичния акт за раждане, моята девойка си го взе още миналата година. Услугата струваше 5 лв и става за 1 седмица.
Виж целия пост
# 145
За да се регистрира в общината мисля, че ще му трябва.

brayan__, и младежа чака линк. Дипломата е преведена и изпратена вече.
Виж целия пост
# 146
Silsa, добре дошла в темата ☺
Групата за Howest става все по-голяма, което много ме радва 🧚‍♀️
Девойката чака линк за плащане на таксата, с което за момента финализираме процедурата по кандидатстване.

Относно многоезичния акт за раждане, моята девойка си го взе още миналата година. Услугата струваше 5 лв и става за 1 седмица.
Здравейте, може ли повече информация относно процедурата за получаване на многоезичния акт за раждане?
Виж целия пост
# 147
Бланката би трябвало да е тази:


В полето "вид на акта" се избира: акт за раждане.
Район "Подуене", София както споменах и по-горе миналата година вземаше такса 5 лв. Отиде девойката на място с попълнено заявление, плати таксата там и след една седмица отиде отново да си вземе готовия документ.
До колкото знам може да се подаде по електронен път, подписано с електронен подпис и да се получи на мейл, но не съм запозната в детайли с тази опция.
Трябва да се отиде в общината, която е издала акта за раждане. Да се има в предвид. Защото ние живеем в момента в друг Район, личните ни документи са издадени от друга община и аз без да съобразя първо я пратих в настоящата.
Виж целия пост
# 148
Добре дошли на новите членове на групата!
Момичета, акта не трябва да е по -стар от 6 месеца. Многоезичен върши работа без проблем!
Виж целия пост
# 149
Deni, това за 6-те месеца не го разбрах 🤔
Многоезичния акт за раждане ли имаш предвид?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия