🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 14

  • 50 689
  • 740
# 210
Момичета,

Някой поназнайва ли италиански,да каже с две - три думи речта му,че единствено разбрах,че говори за храна/ нищо учудващо,милият сигурно сънува храна вече/,мускули и за Португалия и Америка.
Виж целия пост
# 211
Грозде, що така само понякога те разсмивам? Joy
Много ми харесаха новините за каста на Сандокан, които си донесла. Сигурно повече тръпна да разбера коя ще играе Мариана, отколкото какво ще спретнат като сериал. Писах, ама пак да си го кажа. Първоначалните анонси бяха, че проектът ще е по-скоро с фокус върху нея, отколкото върху малайския ни тигър. Или поне ще са наравно. Докато сагата с Кабир Беди си беше сага за Сандокан. Мариана там беше красивата притурка към приказката. Затова все ме човърка отвътре какво ще ни поднесат в крайна сметка от Лукс Виде, и като сюжет, и като равностойна на Джан актриса.
Виж целия пост
# 212
От стори в ИГ
 
Виж целия пост
# 213
Фея, намерих само още един откъс при Мария.

Това вече го слагах, ще го повторя пак, за да се вържат двете:
Скрит текст:
- Бихте ли дошли да живеете в Испания? '

"Когато завърша Сандокан, да видим какво ще стане, защо не!
Всъщност онзи ден разговарях с някои приятели, ако реша да дойда
в Испания в кой град бих отишъл и говорихме за Валенсия, Севиля...
Ще трябва да направя проучване, за да разбера кой град за мен е по-добре...

-> https://twitter.com/Mariagenn59/status/1756686916785746198

(въпроса не знам какъв е бил):
"Не можех да не дойда в Испания предвид факта, че много испанки
също дойдоха в Италия, за да участват в турнето и тъй като направихме
това Международно турне беше невъзможно да не дойда в Испания.
Бих искал също да кажа, че Испания е една от страните, където в определен
период от живота ми, в бъдеще, бих искал да живея. В миналото учих испански,
знам малко испански, но никога не съм имал възможност да живея в Испания,
тъй като практикувах италиански и ми липсва това нещо, така че бих искал
да се отърва от този проблем (Rolling EyesThinking), като живея там малко, може би да играя и на испански,
ако има време, защото, аз играя на италиански, бих казал защо не и на испански,
винаги е предизвикателство за мен. Иска ми се да направя и това."


Видеото на този откъс -> https://twitter.com/Mariagenn59/status/1756735589104156925
Говори си съвсем сериозно Grinning изобщо не му пречат шума, крясъците.. говори връз тях, има за казване.....Grinning

Изглежда за Джан е "проблем", когато не е зает с учене на нещо ново, което да усъвършенства (перфекционист е) в полза на своето професионално развитие и личен брандинг (създаване на име), просто за да предизвиква себе си, в случая да учи (и практикува) амнайсти* език Grinning Изглежда е "проблем" за него, да си остане актьор, който има ГЛАВНИ роли САМО на ТРИ езика Grinning Много е сладък нашия ученолюбивко*, който си търси поредното предизвикателство Simple Smile

Все пак не мисля, че Лукса ще си изпусне "кокошката" и ще остави Джан да си вее байрака в Испания или другаде Simple Smile И друго се сетих, не забравяйте за Виола 3 Grinning За Сандокан втори/трети сезон също се говореше през 2022.. На Лукса продукциите през последните години май всичките са много-сезонни.

Фея, за ядене какво е говорил? Grinning Ако си прочела някъде нещо друго, сподели!?
Не знам защо този път не намирам никъде речта му..

Профи, сега не ми се рови назад, този същия журналист скоро беше писал, че Мариана ще е млада и неизвестна актриса (още тогава писа, че няма да е туркиня или италианка). Сещам се за това, което си писала за Мариана и първоначалните планове за "Сандокан и Мариана", такова щеше да е заглавието..
И аз съм много любопитна, какво, що, ще го бъде с този проект, за който още нищо не знаем, в смисъл нищо ново от последната година, две..
Ако този журналист е прав за актрисата (Мариана), че ще е "млада и неизвестна", не ми се вярва да се придържат към първоначалните си намерения, предвид мащабността на продукцията и да натоварят на невръстните рамене на неизвестното девойче тази огромна тежест.
Иначе нямам против да са равни, но да й дадат повече екранно време от на Джан, тц, не съм окей с това! Grinning
Виж целия пост
# 214
Грозденце,пекрасно Благодаря ти много ♥

Иначе относно храната,хванах част от превода на испански,поназнайвам го,но не можах да намеря цялото клипче с речта и вътре да е и превода,на всички които попаднах,само той говори и ако се чуе началото на превода и до там. Щях да хвана много повече неща.Но определено говореше за comida и то с хумор .
Виж целия пост
# 215
Добро утро, рагаци! Simple Smile

Влизам набързо да ви оставя интервюто, половината е от рускините, с редакции на откъси, които намерих при италианките, тъй като видях, че при мамашите има разминавания, а италианките си пишат дословно думите на Джан. Специално тази част за Испания е от рускините, при италианките я няма, болна тема им е Grinning


❓ Промени външния си вид за 30 дни, кажи ни как го направи?

✅ Приятели, както знаете, беше много особен период,
откакто се подготвям за Сандокан, беше много уморителен
месец за мен, защото както знаете обичам да се забавлявам,
обичам да пия малко уиски, шоколад, да се храня добре,
и тогава е лесно да изграждам мускули, като спортувам, да съм 100 кг.
Лесно е да ги свалиш, но отслабването без да губиш мускули
беше толкова много трудно, че се гордея със себе си в това отношение!
И така, попаднах в доста странен период, в който отнех много
от удоволствията на живота. В случаи като тази вечер обикновено
пия, пуша, ям. С наближаването на 2024 г. обаче оставих всичко това
зад гърба си, така че сега съм добро момче. Grinning

***

✅ Това е обществено благо, освен че е благотворителност за деца.
Това също е от полза за мен, защото сега излизам много малко,
винаги си стоя вкъщи, накратко както казах, добро момче съм. Grinning
Аз не ям и затова тази благотворителна вечер е и благотворителна за мен.
Въпреки че казваме, че даряваме усмивки на децата чрез тези благотворителни
събития, вие сте тези, които дарявате усмивки на мен лично,
защото всеки път, когато ви срещна, тези срещи ми дават сила и желание
да продължа и вървя към целта, която съм си поставил пред себе си.
Всеки път, когато ви срещна, отново си спомням думите на тези, които
стоят зад мен, колко хора ме обичат, колко съм важен за тези хора.
Винаги се опитвам да не разочаровам никого. Тук има толкова
много хора в червено, не знам какво означава, турско знаме?
Виждам, че идват от Америка. Защо избраха червеното, когато идват при мен?

(Защото символизира страстта...) Grinning

✅ Винаги съм казвал, че целта ми е да стана гражданин на света.
Видях много различни знамена в Португалия и се радвам, че сме
обединени така. Но беше невъзможно да не дойда в Испания,
защото много испанци дойдоха в Италия, за да участват в турнето.
Започнахме това международно турне и не можех да си представя
да не дойда в Испания. Бих искал да кажа, че Испания е една от
онези страни, в които в определено време в бъдеще бих искал да живея,
защото учих испански, но никога не съм имал възможността да
практикувам испански, както правех с италианския и това ме натъжава.
Бих искал да се отърва от този проблем, като живея тук известно време
и се надявам да играя на испански, защото вече съм играл
на турски, италиански и английски. Испанският ще бъде друго
предизвикателство за мен, това е, което бих искал да направя в бъдеще.

❓ Каква е тайната на вашия успех, било то работа или социален живот?

✅ Казвал съм го и преди: благотворителността се прави лесно,
когато имаш време, но когато нямаш време е по-трудно и в крайна сметка
по-ценно. За да разберете ще обясня. Когато отделяте времето си,
защото за мен това е време, когато наистина се отдавам на работа,
тогава то трудно се намира, и става още по-ценно.
Тази вечер лично за мен е изключение от правилото и това ме радва.

❓ В Испания казваме, че няма двама без трима. Посетихте Мадрид
през 2019, сега Барселона, ще има ли трето пътуване?

✅ Както казах, бих искал да живея известно време в Испания.
Може би ще живея и играя на испански за известно време...
Наистина бих искал. Надявам се, защо не...
Като свърши Сандокан, да видим какво ще стане по-нататък?
Онзи ден си говорих с приятели, ако реша да живея в Испания,
кой град бих избрал? Валенсия, Севиля, Малага. Бих искал
да направя проучване, за да видя кой град е най-подходящ за мен.

❓ Освен вашите проекти, вие посещавате и деца в болниците в градовете.
Утре ще посетите болницата в нашия град.

✅ Това беше нашата цел за 2024, но тъй като трябваше да се
подготвя за ролята на Сандокан, имаше период, в който се изолирах.
Единственото време, когато мога да си почина от умората от
тренировките, е по време на тази благотворителна акция.
Социалният живот за мен се превърна само в турне и тъй
като е и смислен, се гордея, че участвам и продължавам.

❓ Не искам да отлагам това, защото разбирам, че искате
да се насладите на Джан, но преди вечерта да продължи,
бих искала да връча тази награда. Признание за неговата
благотворителна дейност, която ни събра днес.

✅ Приятели, обикновено оставах, празнувах и танцувах Joy
но утре ще посещавам децата в болницата. Вие се сприятелихте
помежду си, така че се забавлявайте, а аз ще си лягам.


Сега нямам време да коментирам интервюто на това "добро момче", защото трябва да излизам, закъснявам даже Grinning
Виж целия пост
# 216
Грозде, благодаря. Hug
Че ние си го знаем, че е добро момче. Няма нужда да ни го казва. Joy
Виж целия пост
# 217
Добро утро,момичета!



Благодаря на Гроздето Heart,за всички преводи и разяснения,и на останалите момичета,включили се със снимки и коментари! Flowers Hibiscus



#GanYaman, Барселона. 10-11 март 2024 г. #BreakTheWallTour2024
🖋Надписи на снимките:

✔Не, не можех да откъсна очи от него... Не можех да повярвам, че пред мен е Джан и трябваше да го погледна, за да се уверя, че е истински!Благодаря ти, Джан! Sparkling Heart


✔Наистина беше подарък да видиш радостта на децата, които получиха подаръци от теб. От дъното на сърцето ми! Heart
https://vk.com/club173526015?z=video-173526015_456250658%2Fefdb0a759f8be1faa2

Желая ви приятен ден!

Виж целия пост
# 218
Рагациии, върнах се! Преживях истински информационен апокалипсис тези дни, без интернет, без тв.. направо ужас! Искам да ви благодаря за всички снимки, новини, коментари, преводи, които сте донесли Heart

Джан показа, че е изглежда зашеметително, въпреки тежкия режим. Ей това ми е любимата снимка от последните дни! Heart Eyes



Искрено ме развесели коментара му, че обича да пие, да пуши и да излиза вечер Grinning С тези "вредни" навици туркините има да чакат да се върне в Турция Joy
Виж целия пост
# 219
Нов пост от ИГ Джан.
Ели, тъкмо се чудех къде изчезна ❤️
Благодаря за всичко, момичета ❤️
Аз пак съм с малчо и само на телефон.
Виж целия пост
# 220
Убий!



Джан полудя днес хахах Sweat Smile


Misc Bombhttps://twitter.com/CanYamanNewsInt/status/1757335466846691642Misc Bomb

Тръгнахме за оня свят ний.. Joy



Той просто трябва да се разхожда така през цялото време и нищо друго не е нужно да прави!
Нит Балабан, нит Сандокан ми трябват..Joy





П,П, Елке, не трябваше да се връщаш, на умирачка е..Joy
Виж целия пост
# 221
Хахах Грозде, направо си представих един тв канал, по който дават по цял ден как Джан върви насам натам Joy ще счупи рейтингите този канал Joy
Виж целия пост
# 222
Ох, много е готин и не му личи, че е свалил толкова килограми. Така като е облечен, си си изглежда супер хармоничен и строен... Ама как се движи тоя човек, като котка... Heart
Виж целия пост
# 223
Ели, по Фокса да го пуснат най-добре Grinning

Бирсен няма ли да пише нещо за днешната му харизма??
🧿🧿🧿


"както казах, добро момче съм" хахах JoyJoy


Вижте  колко е сериозен на всички стоп кадри..
направих му няколко паспортни снимки (затова се забавих)Joy



Скрит текст:







Колко е луд нашия човек понякога Heart EyesJoy

а фенките му са два пъти по-луди от него Head Band

Тази Патриция сега ще бъде изядена -> на коя планета живее, че не знае кой е може? JoyJoy







..този последния коментар ми е любим! NerdJoyJoy

П.П. хахах и ние викаме понякога, че е сладък Rolling Eyes
Виж целия пост
# 224
Патриция, Патриция... Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия