🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 14

  • 50 688
  • 740
# 195
От известно време са в дискотеката и лудницата е пълна.
Аз се прибрах, но съм скапана и ще спя, утре ще зяпам.
Виж целия пост
# 196
От известно време са в дискотеката и лудницата е пълна.
Аз точно това му писах на коментар: "Дръж се, бейби, този свят е пълна лудница!" Sweat Smile


Силата да си със звезден фактор! Nature Star


Малайският тигър...Nature Zap



Бях права като ви казах, че селфито му от онзи ден е несполучливо Grinning не знае как да се снима пред огледалото, а това е толкова актуално (деметра да го обучи!) Grinning беше му първи опит, нека не се повтаря! Grinning

Гледах от време на време "на живо" и речта улучих, но нищо не схванах, утре може би ще пуснат превод. Чух "Америка" на два пъти, но може да е казвал, че ще посети Южна Америка Grinning За подписи и автографи допускаха феновете един по един, имаше и доста мъже, обстановката беше щура и шумна, луди са много тези испанки, не ме изненадаха с нищо Grinning Джан беше през цялото време много ухилен (сякаш някой го гъделичкаше Grinning), имаше много здрав вид, супер свеж (сякаш не е на режим) като стана дума за това, вижте:

Напълнили са масата с бутилки с вода Sweat Smile
но той си взе от съседната маса, сигурно е по-нискокалорична Grinning
каква дисциплина.. дори не прекъсва диетата си Hands Clap

Скрит текст:

Има много видеа в СМ, но ми се доспа.. и утре е ден!
Виж целия пост
# 197
Добро утро,момичета!





Благодаря много на Гроздето Heart за снимките,инфото и клипчетата,а също на Сънчо Heart и Профи Heart за включването със снимки,видеа и коментари!







Джан Яман на церемонията по награждаването на Skyfall, Барселона, Испания.
Като част от благотворителното турне #BreakTheWallTour2024





Има много видеа,но мога само от ВК да ги пусна...
пристигането,много се вика...
https://vk.com/club173526015?z=video-173526015_456250618%2F3a8413198fc7774cb0
клипче с музика...
https://vk.com/club173526015?z=video-173526015_456250617%2F1c0827bc9f1539eca7
дълго клипче с награждаването....
https://vk.com/club173526015?z=video-173526015_456250613%2F4f8c1be796c64c9f49

Шастлива неделя ви желая!
Виж целия пост
# 198
Злати Heart
И сега кво, чакаме го на 8.03 в Порто, след това 16.03 в Тревизо(ма много далече тва, бях се заблудила, че Тревизо е сега на 16.02), чакаме Виола 2, чакаме да започнат да снимат Сандокан, да видим коя ще е Мариана, чакаме новини за Ел Турко...Изчака ми се чакалото Grinning

Виж целия пост
# 199
Неделен привет, рагаци!

Опитайте се да не припаднете, за да изгледате това ШОУ до края Grinning
Безкрайност..Heart все по-необяснимо е............

♪ И изведнъж, ти, падaш от небето като шедьовър. Преди теб нямаше нищо добро ♪
Hearthttps://twitter.com/cyfanpage_ita/status/1756494722510557246Heart





Свързах си лаптопа към ТВ-то и си го пуснах да си се върти безспир -> резултата е пълно зомбиране,
ако ме разбирате 😁

Злати Gift Heart Сънчо Gift Heart

=====================

- Бихте ли дошли да живеете в Испания?

- Когато завърша Сандокан, да видим какво ще стане, защо не!
Всъщност онзи ден разговарях с някои приятели, ако реша да дойда в Испания,
в кой град бих отишъл и говорихме за Валенсия, Севиля
ще трябва да направя проучване, за да разбера кой град за мен ще е по-добре...

-> https://twitter.com/Mariagenn59/status/1756686916785746198

Мисля, че се шегува с чикас Sweat Smile

В испанските групи вече са на черешата Grinning бил го казал напълно сериозно,
а италианките ходят да им се смеят и тук-таме вече са се изпокарали Grinning
има и туркини дето се навират между шамарите, щял да се върне в Турция викат Joy

Скрит текст:
Сега тъкмо съм се зачела тук в тази италианска група..
има интересни коментари по въпроса и спорят културно Grinning
-> https://www.instagram.com/p/C3M_TAiom7z/
Виж целия пост
# 200
Ой, ой ой Heart EyesHeart Нямам припадащ емотикон...
Виж целия пост
# 201
Веднага давам. smile3544  smile3544  smile3544 

Грозде, да го поканиш при нас да дойде. Обясни му, че сме от кротките луди. Няма да му висим много на врата. Joy
Виж целия пост
# 202
Свършиха ми салфетките и си сложих лигавник Smile
Уникален и щастлив,доволен,удовлетворен и толкова прекрасен ! Имаше нужда и от зареждане той след този толкова интензивен и тежък период за него.Получи го в огромни дози,точно както заслужава.

Според мен би напуснал Италия,само ако се премести в САЩ и започне да играе в Холивуд,иначе не ми се вярва,но пък Джан е непредвидим,така ,че знае ли се...
Виж целия пост
# 203
https://x.com/CanYamanNewsInt/status/1756774874784153647?s=20
Щедър... раздава любов❤️
Как да не го обичам?
Виж целия пост
# 204
Ето тези емоционални моменти Heart
дори не знам какво да кажа..

https://twitter.com/OnlyCanTeam/status/1756708848071589908



---------------------------

Сънчо е споделила линк към видеото Simple Smile



------------------------

https://twitter.com/yforworld/status/1756621174115561604



--------------------

Днес Джан е бил на посещение в болница в Барселона:

На излизане от хотела, преди да посети децата в болницата,
отново е като вихрушка..Nature ZapHeart Eyes
https://www.instagram.com/p/C3NS7zIIvVP/


Вече е навън и хоп изненадаа.. всъщност едва ли е изненада Grinning
Скрит текст:


...а това "явление" се случва пред входа на болницата Nature FireHeart Eyes
(ако има припаднали докторите са наблизо)Joy

Misc Bombhttps://www.instagram.com/p/C3NaH6sIswA/Nature Fire


Скрит текст:

красотата от друг ъгъл.. между другото го има още от десетина ъгли заснет Grinning
https://www.instagram.com/p/C3Ng3MBoL6Z/


и след болницата отново обичайната обстановка Grinning
https://www.instagram.com/p/C3NYGLbIB2a/


Все пак се е спрял, но бърза..
прави селфита със скоростта на светлината Grinning
https://www.instagram.com/p/C3NWGYKofiU/

"Can Yaman с фенове в хотела след завръщане от болницата
и след университетската болница Valle Hebron, Барселона"

https://twitter.com/CanYamanNewsInt/status/1756771128234676562

Има много красиви и интересни моменти, но няма как да споделя всичко Simple Smile

Джан днес сподели публикация:

https://twitter.com/CanYamanNewsInt/status/1756702146257433068


В Стори сподели красивото видео от предния ми пост "шоуто"..Heart Eyes
с надпис:
"Миналата нощ! Каква сензационна нощ... Барселона 🇪🇸"


И този сладък момент Animal Bear

Рагаци, благодаря ви за споделените коментари Kissing Heart

Фея, и аз мисля, че би си развалил италианския комфорт само заради Холивуд.
Но пак не ми се вярва.. Почти съм сигурна, че след Ел Турко и Сандокан ще завалят предложения, но ще отиде, ще снима и пак ще се върне в Рим, така че това, което написах в първото изречение отпада! Grinning
Виж целия пост
# 205
Виж целия пост
# 206
Ако може, налазването в тема да става без папагалско повтаряне на последната снимка от предния пост.
Виж целия пост
# 207
Добро утро,момичета!



Сутринта гледам много отговори!Благодаря на всички за снимките,инфото и коментарите! HugTwo Hearts
На Гроздето Hug,за гифчетата,линковете с видеата и подробното инфо! Kissing Heart


 


 



🆕 🆕 🆕
📌От Ая Делгадо (@ayadelgado2006) на #IG
✒За мен беше голяма чест да се запознаем лично с вас. Благодаря ви много за това прекрасно изживяване.
📌 IG историята на Джан
✒В тази болница усмивката ти озари всичко, продължавай все така, прекрасно създание...





  

По-късно са пуснали допълнително инфо към горните снимки!
🆕 🆕 🆕
от canyamanforchildren

Black Nib Усмивката на Ая. Силата, която движи сърцата ни и ни тласка към решителен път. Искаме да споделим тази снимка с вас, да поговорим за нашето турне и да продължим да вярваме, че заедно можем да направим толкова много, за да помогнем на деца и тийнейджъри в нужда.
- - -
Тази снимка беше публикувана, след като самата Ая я публикува в профила си. Jan Yaman за деца напълно уважава неприкосновеността на личния живот на пациентите, с които се среща в болниците, и не публикува нищо без разрешението или конкретното искане на някои от пациентите, които искат да разкажат своята история (и с разрешението на родителите си).
 

Приятен ден и успешна седмица ви желая!

Виж целия пост
# 208
Джан в Барселона
 

 

 

 

Виж целия пост
# 209
Злате Hug благодаря за подробното инфо (за Ая) Flowers Four Leaf CloverYellow Heart

Профи Hug много се смея с твоите коментари (понякога)Joy

И сега следва един кратък обзор на деня Simple Smile

Нашето момче тази седмица е в Топ 3 Wear Crown

Джан Яман се нарежда на трето място сред всички турски актьори и актриси
в седмичната класация на IMDb, започваща на 02.02.2024 г., и е позициониран
като номер 4080 от 11 милиона артисти, наблюдавани по целия свят.
🔝Топ 1 за 1 седмица /1
🔝Топ 3 за 5 седмици /2/2/3/3
🔝Топ 5 за 6 седмици /2/2/1/4/4/3/3





ИГ публикация от Джан, надписана на испански (хехе) Nerd

 

Публикувал е 10 снимки - Азисия ги е донесла,
аз повтарям само с наградата, обичам да го гледам награден Heart



Kissing HeartKissing HeartKissing Heart


И тази повтарям, вижте мъжете в публиката как го гледат,
развълнувани са колкото дамите, даже и повече Grinning


Сторита от днес:


Скрит текст:

Тези двамата Kieran O'Reilly и Magnus Samuelsson (колеги от Ел Турко) си репостват
това стори от снощи:

 
Скрит текст:

Както казах и по-рано, движи се нещо....🧿🤞


Споровете м/у италианки и испанки продължават, а една туркиня ги е затапила с "двама се карат, третия печели", тази фраза не беше ли българска? Grinning Туркините са категорични, че след като си изпълни договора за Сандокан, ще се върне в Турция, защото това била причината да замине и да си остави родината, но само заради договора, иначе не би.. Grinning

Мисля, че е по-вероятно да видя слон да лети, отколкото да видя Джан да се върне в Турция, за да работи там като актьор хахаха Joy


Журналиста Sergio Fabi за Сандокан:



Джандемите много му досаждат в коментарите, ама много..
Предния път човека писа, че няма да е турска, нито италианска актриса, но те явно не зацепиха.. Дано сега след като й написа името се спрат.. Grinning

Ето и тези коментари ви нося, за по-лесно, вместо аз да пиша и да се хабя Grinning





Това за минутата мълчание се отнася за джандемите Grinning
А това "(затворено)" явно означава, че Мариана е избрана, особено след допълнението за двете "важни роли" на "двамата актьори".. Най ми хареса това "скоро имена". Изглежда ще трябва да почакаме още малко.. така или иначе сме притръпнали и нямаме проблеми с чакането, както сме набрали инерция........Grinning

Това е за днес на пръв поглед, сега тепърва ще пообиколя тук-там, и ако има нещо интересно ще допълня Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия