Естетични процедури за лице и тяло – 53 тема

  • 76 600
  • 736
# 495
Има видима разлика, само че моето лице е слабо, да не се получи обратния ефект… имам маларни торбички под очите, които не мога да понасям и ми се иска да пробвам нещо малко по сериозно. Записала съм час, да видим какво ще препоръчат 🙂

Колкото до Yoana Yoko, доста отдавна съм я заподозряла, че прави нещо допълнително на лицето си освен мезотерапия, преди бузите и лицето бяха изпити, а сега имат доста обем, даже съм си мислила, че и Горна блефаропластика си е правила… естествено тя няма да си признае 🙂
Виж целия пост
# 496

Колкото до Yoana Yoko, доста отдавна съм я заподозряла, че прави нещо допълнително на лицето си освен мезотерапия, преди бузите и лицето бяха изпити, а сега имат доста обем, даже съм си мислила, че и Горна блефаропластика си е правила… естествено тя няма да си признае 🙂
За горна блефаропластика е споделяла няколко пъти, че си е правила Simple Smile Явно не си попадала.
Виж целия пост
# 497
Правили ли сте си плазмотерапия за възстановяване на коса или познавате ли някой който си е правил и имаше ли ефект?
Виж целия пост
# 498
Възстановяване в какъв смисъл? След косопад ли? От колко време липсва коса? За мъж или за жена?
Виж целия пост
# 499
Лъже, редовно я виждам в Дерма акт и не прави само бустери Wink

Не мога да разбера само защо лъжат за очеизвадното
Виж целия пост
# 500
Вижда се от километри, че лицето е пълнено. То пък голям срам, че и да го крие ... Аз Ви бях пускала мои снимки преди - след. Точно хлътнатините под скулите много издават.
Виж целия пост
# 501
Тя без да я питат казва, че е против филърите и си прави само мезотерапии. Не че някой е длъжен да се обяснява какво прави, но и нея никоя не я попитал.
При нея е очеизвадно наистина.
Виж целия пост
# 502
Лъже, редовно я виждам в Дерма акт и не прави само бустери Wink

Не мога да разбера само защо лъжат за очеизвадното
Аз също гледах днес видеото в което се обяснява как нищо не си е правила.. И наистина не и вярвам.. та то е съвсем друг човек, видимо..
Лицето на старите видеа е с изострени черти, освен да е качила доста кг, а видимо тя не е..
Казвала е, че има блефаропластика и също и ринопластика и е имала и филъри в устните..после ги е махала доколкото си спомням. Така, че е баш нищо..
Аз нямам нищо правено на лицето си, имам чело с ясно изразени бръчк (моитое са от мимики), на 40 години съм, имам ги от години..и малко невероятно ми изглежда, да нямаш една бръчка. От един месец ходя на апаратни процедури. Питах вчера моята козметичка, която е ичключителен специалист и си мислех, че и тя има перфектна кожа ей така на 38, оказа се, че има бейби ботокс и скинбустери и тя. Сега се зарибих и аз да пробвам тези скинбустери.. макар че ме е страх..
А за видеата си подозирам, че прави една лесна корекция на тона на лицето на cupcat и готов перфектния тен..
Иначе безспорно има много хубава кожа, свежа и корекциите и са доста добре направени.
Виж целия пост
# 503
Правила е, аз лично съм я виждала с набодено чело, веднага след процедура. Само казвам, че в Дерма акт бустери и мезо на чело не правят, само ботокс. Така че. Не знам такъв тип хора, които не само отричат, ами и даже се обявяват против естетичните корекции, при условие, че правят такива, какво целят. Вероятно до убедят останалите, че остават млади, заради доб и гени и здравословен начин на живот. Което говори да сериозни личности проблеми, както и за силен стремеж за печалбарство. И в двата случая е смешно. Особено, когато много ти личи, че се поддържаш по този начин.
Виж целия пост
# 504
Може би това е, за да си мислят хората, че с Хербалайф и предизвикателството и се постига този ефект.
Виж целия пост
# 505
Лъже, редовно я виждам в Дерма акт и не прави само бустери Wink

Не мога да разбера само защо лъжат за очеизвадното
Аз също гледах днес видеото в което се обяснява как нищо не си е правила.. И наистина не и вярвам.. та то е съвсем друг човек, видимо..
Лицето на старите видеа е с изострени черти, освен да е качила доста кг, а видимо тя не е..
Казвала е, че има блефаропластика и също и ринопластика и е имала и филъри в устните..после ги е махала доколкото си спомням. Така, че е баш нищо..
Аз нямам нищо правено на лицето си, имам чело с ясно изразени бръчк (моитое са от мимики), на 40 години съм, имам ги от години..и малко невероятно ми изглежда, да нямаш една бръчка. От един месец ходя на апаратни процедури. Питах вчера моята козметичка, която е ичключителен специалист и си мислех, че и тя има перфектна кожа ей така на 38, оказа се, че има бейби ботокс и скинбустери и тя. Сега се зарибих и аз да пробвам тези скинбустери.. макар че ме е страх..
А за видеата си подозирам, че прави една лесна корекция на тона на лицето на cupcat и готов перфектния тен..
Иначе безспорно има много хубава кожа, свежа и корекциите и са доста добре направени.
Момичета, какква е разликата между бейби ботокс и само ботокс? Аз си го представям като микродози по цялата кожа за отпускане на пори, изглаждане и така, като мезотерапия но с ботокс? Това ли е  и някой правил ли го е от вас и дали е доволен? Преди време д-р Костова от Скин лайн ми беше предложила за моята кожа, която има зачервявания/ капилярчета фини / някакъв тип розацея да сложим ботокс и аз си мисля, че точно това е имала предвид.
Виж целия пост
# 506
Здрвейте, някой правил ли си е skin check ? Имам желание да направя, но ако заключението е, че трябва да си направя голям пакет процедури -няма смисъл. Няма да имам такава възможност. Искам да направя нещо, но еднократно.
Виж целия пост
# 507
Здрвейте, някой правил ли си е skin check ? Имам желание да направя, но ако заключението е, че трябва да си направя голям пакет процедури -няма смисъл. Няма да имам такава възможност. Искам да направя нещо, но еднократно.
Зависи какво точно искате да третирате, но с апаратните процедури рядко от веднъж има ефект.
Виж целия пост
# 508
Skincheck-ът е скам. Правила съм на няколко места, общи приказки, които са видими по кожата.
Виж целия пост
# 509
Здрвейте, някой правил ли си е skin check ? Имам желание да направя, но ако заключението е, че трябва да си направя голям пакет процедури -няма смисъл. Няма да имам такава възможност. Искам да направя нещо, но еднократно.

Аз си правих наскоро, за да мога да си избера адекватна козметика, без да се налага да разчитам на проба-грешка.
Ето какво получих като резултат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия