Приморско 2024 г. лято и море

  • 28 129
  • 252
# 195
Малко смешен въпрос, но... Мога ли да си купя възглавница някъде в Приморско. Има 5 бр в стаята, но всичките са ми неудобни...
Мастерхаус, но е извън града.
Виж целия пост
# 196
И ние се върнахме снощи. За пръв път почивахме в Приморско и много ни хареса.

Бяхме е хотел Стамополу лукс. Апартхотел е. И почивката в апартхотел беше новост за мен, като установих, че ми харесва повече.
Относно хотела, ако някой се интересува от отзиви, беше с изцяло украински персонал, много любезни и отзивчиви. Стаята беше просторна и чиста, разполагахме с посуда за готвене и хранене ( не че съм готвила, но беше удобно с кухненския бокс да си направя салата, сандвичи, да сваря яйца). Хладилникът също влезе доволно в употреба.
Хавлиите бяха сменени след 3та нощувка. Чаршафи се сменят след заплащане от 20 евро, ако иска клиента, но пак беше след определен брой нощувки.
Ако искате персонал да почисти стаята по време на престоя, пак се заплаща, но аз предпочитам сама да си премета и измия пода - има оставени метла и МОП, отнема ми няма и10 минути това пространство.
Виж целия пост
# 197
Споменавала съм ги. В Хладното често има пресни попчета и сафрид. Понякога има барбун, зарган и хамсия. Още по - рядко паламуд. В Киви също има пресен сафрид.
Виж целия пост
# 198
Споменавала съм ги. В Хладното често има пресни попчета и сафрид. Понякога има барбун, зарган и хамсия. Още по - рядко паламуд. В Киви също има пресен сафрид.
Да ви е сладка "прясната" риба в Приморско.Smiley
Виж целия пост
# 199
Споменавала съм ги. В Хладното често има пресни попчета и сафрид. Понякога има барбун, зарган и хамсия. Още по - рядко паламуд. В Киви също има пресен сафрид.
За "Хладното", гарантирам... от преди 3-4 дена. Попчетата и сафрида, не бяха размразени или  "бащите", а прясна риба. Може би и затова, нямаше места, без предварително резервиране. А който не консумира риба, в магазините има сладък турски локум! Laughing
Виж целия пост
# 200
Споменавала съм ги. В Хладното често има пресни попчета и сафрид. Понякога има барбун, зарган и хамсия. Още по - рядко паламуд. В Киви също има пресен сафрид.
За "Хладното", гарантирам... от преди 3-4 дена. Попчетата и сафрида, не бяха размразени или  "бащите", а прясна риба. Може би и затова, нямаше места, без предварително резервиране. А който не консумира риба, в магазините има сладък турски локум! Laughing
Ти ли ги улови , че гарантираш?
Виж целия пост
# 201
Споменавала съм ги. В Хладното често има пресни попчета и сафрид. Понякога има барбун, зарган и хамсия. Още по - рядко паламуд. В Киви също има пресен сафрид.
За "Хладното", гарантирам... от преди 3-4 дена. Попчетата и сафрида, не бяха размразени или  "бащите", а прясна риба. Може би и затова, нямаше места, без предварително резервиране. А който не консумира риба, в магазините има сладък турски локум! Laughing
Ти ли ги улови , че гарантираш?
На гемията, но  на сянка с широкопола шапка, и крака натопени в леген с морска вода, рибата ловеше местен майстор, приятел.
Виж целия пост
# 202
Споменавала съм ги. В Хладното често има пресни попчета и сафрид. Понякога има барбун, зарган и хамсия. Още по - рядко паламуд. В Киви също има пресен сафрид.
За "Хладното", гарантирам... от преди 3-4 дена. Попчетата и сафрида, не бяха размразени или  "бащите", а прясна риба. Може би и затова, нямаше места, без предварително резервиране. А който не консумира риба, в магазините има сладък турски локум! Laughing
Ти ли ги улови , че гарантираш?
На гемията, но  на сянка с широкопола шапка, и крака натопени в леген с морска вода, рибата ловеше местен майстор, приятел.
Що не ходиш да си миеш чиниите?
Виж целия пост
# 203
Споменавала съм ги. В Хладното често има пресни попчета и сафрид. Понякога има барбун, зарган и хамсия. Още по - рядко паламуд. В Киви също има пресен сафрид.
За "Хладното", гарантирам... от преди 3-4 дена. Попчетата и сафрида, не бяха размразени или  "бащите", а прясна риба. Може би и затова, нямаше места, без предварително резервиране. А който не консумира риба, в магазините има сладък турски локум! Laughing
Ти ли ги улови , че гарантираш?
На гемията, но  на сянка с широкопола шапка, и крака натопени в леген с морска вода, рибата ловеше местен майстор, приятел.
Що не ходиш да си миеш чиниите?

Има си работник, като си изяде сладкото.
Виж целия пост
# 204
Здравейте! Някой с мнение за Приморско дел сол? Устройва ме локацията и цената, но в сайта на хотела отзивите са лоши. Познати на дъщеря ми са били в началото на юли и са доволни. Та съм в чуденка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 205
Четох оня ден ужасен коментар във фейсбук групата за хотела. Мизерия. Не се занимавайте с този хотел.
Виж целия пост
# 206
Четох оня ден ужасен коментар във фейсбук групата за хотела. Мизерия. Не се занимавайте с този хотел.
Да, резервирах на друго място 🙂
Виж целия пост
# 207
Здравейте! Бихте ли споделили мнение за хотел Белведере? Храната как е ,има ли разнообразие?
Виж целия пост
# 208
Здравейте! В медицинския център, дали работи детски зъболекар! Всичко добро!
Виж целия пост
# 209
Здравейте! В медицинския център, дали работи детски зъболекар! Всичко добро!
Водила съм детето при доктор Петков в поликлиниката. Има подход към децата и е внимателен. Разбира се работи с възрастни, което не го определя като "детски зъболекар".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия