💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 32/

  • 55 556
  • 737
# 225

Heart



Керем е при кака и Тео Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Макар и на хиляди километри, Керем е поздравил своята вярна приятелка Ясемин, която днес е рожденичка.


Виж целия пост
# 227
И Тео доста е пораснал

Ясемин празнува РД на Малдивите
Виж целия пост
# 228
Сърдечно благодаря за прекрасният превод !
Нареждам се да гледам днес и след това очаквайте отзив от мен … ❤
Виж целия пост
# 229
Ех Канада! Flowers Four Leaf Clover
Керем и Тео в очакване на радостни и щастливи моменти! Gift Heart



"I like simple things. The smell of rain, the warmth of the sun, a tight hug, the love I receive and share. I've learned to love the simplicity of life!" May everyone understand that the best things in life can only be felt, not bought.
#KeremBürsin
"Харесвам простите неща. Миризмата на дъжд, топлината на слънцето, силната прегръдка, любовта, която получавам и споделям. Научих се да обичам простотата на живота!"
„Нека всички разберат, че най-хубавите неща в живота могат да бъдат само усетени, а не купени.“

Наздраве от фенките на Керем с чашата от проекта The Olyverse! Sparkling Heart


Приятна вечер с красавеца Керем! Gift Heart
Виж целия пост
# 230
Всичко е много хубаво, докато не излезе нещо от The Olyverse ...
Виж целия пост
# 231
Виж целия пост
# 232

Ехаааа, много готино. Нямах предства. Мики, Слънце, върха сте Hug

Обаче пак ми стана тъжно. Липсват ми. На мен лично много ми хареса сериала, много ми хареса партньорството между Ханде и Бурак, сценария беше замислен също интересно и пак добре, че им дадоха възможност да го завършат що годе прилично.
Не знам защо не се хареса на турците. Не знам и защо тук в темата почти не се обсъждаха епизодите. Явно и тук не е бил особено одобрен или пък личния живот на Керем и Ханде е по-интересен. Не знам. Нa мен ми беше безкрайно приятно и да го превеждам, и да го обсъждам. Благодаря на всички, които се включиха и направиха моето лично удоволствие още по-голямо.

Ще чакам с нетърпение да видя, какви ще са новите им проекти.
Виж целия пост
# 233
Керем публикува 2 снимки с племеника си

Виж целия пост
# 234

Беше ми излязло в туитър, че май и "Ако обичаш силно" ще бъде представен там. Thinking

Благи, недей гледа как съм творила върху теб. Grinning Много сме ти благодарни , че се включи в нашата аматьорска група, спаси положението много пъти в буквалния смисъл. Kissing Heart

Искаше ми се да има нещо за финал от нас. И въпреки, че хич не ми се занимава повече с преводи и субтитри, реших да сложа "до нови срещи", защото никога не се знае какво ще стане. Wink

Относно последната серия, вчера ви казах, че не ми харесаха някои от посланията в нея, сега да си кажа конкретно:
- Не ми хареса, че Кенан искаше Лейля да го убие. И на всичко отгоре последните му думи бяха "ето я...истинската история за любовта". Това ли е? Това ли е любовта? Да пожелаеш да умреш от ръцете на любимата си? И тя цял живот да носи тази вина? Ами съжалявам, ама изобщо не е любов за мен това. Grinning Когато обичаш мислиш повече за другия, отколкото за себе си. Искаш да умреш - ок. Умирай си, начини има много. Защо трябваше да бъде точно от ръката на Лейля?
- Второто послание, което не разбрах - Тахир и Нурай. Излъга го толкова жестоко, а той пак се събра с нея. Flushed Ок, разбирам да я е обичал и затова да е простил, но не , в случая дори любов нямаше. Просто той беше доволен, че тя го обича и затова си я прибра отново. Grinning Иначе дете искал, нищо, че не я обича, то това са подробности нали. Grinning За мен това не е пример за нормални семейни отношения. Всеки иска да бъде обичан, но това не е достатъчно. И никога няма да бъде. Чувствата трябва да са взаимни, всичко останало е като да строиш къща от карти.
Виж целия пост
# 235
Благи, недей гледа как съм творила върху теб. Grinning Много сме ти благодарни , че се включи в нашата аматьорска група, спаси положението много пъти в буквалния смисъл. Kissing Heart

А няма никаква опасност. Нали знаеш, че с бг субтитри не гледам Joy A и ти си шефа, ще твориш.

За другото си права. Аз обаче думите на Кенан ги разбрах по друг начин. Още по-гаден. Simple Smile Той ги каза след като Лейла го гръмна и ги тълкувам като "Ето я, видяхте ли я голямата любов, тя ме застреля" Защото айде няма нужда чак в сърцето да го гръмне. Яд ме беше на сценаристите, че оставиха Лейла да гръмне Кенан, а можеше да е Доан и някак по-поносимо.
Не ги съдя строго, защото все пак ги пришпориха.
За Нурай и Тахир. И там още по-тъпо го виждам. Не я върна, защото много я обича, а защото ще му плати дълговете LaughingLaughing
Признавам си, че ако изобщо не бяха дали тази щастлива сцена, щях да съм по-доволна. Нещастен Тахир е по-добре от невероятно влюбения Тахир, който ще става баща. При положение, че даже, когато се е женил за нея не е припадал от любов.
А любимите ми Ясемин и Мурат! ОМГ! Защо? Да бяха оставили Нюкет ли беше? Много по-интересен образ от тези двамата. Минало заминало. Ще го гледам пак.
Абе имам много за какво да ги критикувам, но нямам забележки към играта на Ханде и Бурак. Особено финалните им сцени. Умирането на Кенан, налудничавия, безумен поглед на Лейла, съсипната й физиономия!
Днес видях малко свободно време и се разписах като невидяла Grinning
Виж целия пост
# 236
Благи, разписвай се, че вече те бях отписала. Реших, че се отказа от нас. Grinning А на мен тепърва ми се отваря свободно време, щом няма да тъкмя субтитри по цели нощи, така че очаквайте редовни включвания от мен. Joy

Благи, не ми хареса как си разбрала думите на Кенан. Grinning Мисля, че действието на Лейля си беше по инстинкт. Изобщо не е било с умисъл да го убива. Особено за човек с нейната професия и опит с боравене на оръжия, нормално е да натисне спусъка. Той си е виновният тук, няма какво да негодува, че беше застрелян, сам си го пожела. Grinning И ако приемем хипотетично, че е жив, пак ще ме е яд, защото ще излезе, че е оставил Лейля 4м да го мисли за умрял и да носи вината за смъртта му. Не ни я представиха логично тази любовна история и това е. Grinning

Нурай и Тахир - вярно, че тя плати дълговете. Grinning Бях забравила тази част, ами така е, парите въртят света. Grinning
Виж целия пост
# 237
Изгледах епизода... Благодаря още веднъж за удоволствието от бг суб, защото ако не бяха те и вашия труд - нямаше да мога да гледам сериала, наистина!
Аз също съм на мнението на Благи за подразбирането с Кенан и Лейля, както и , че ми става много болно да влизам в темата и да чета повече клюки за Керем и да гледам разни снимки, вместо да си обсъдим подробно сериалчето и епизодите . Клюките ги разбирам да са след като свържши дадения сериал, но разбира се, светът е шарен... Както и да е, нека приказка да става!

Сега и аз да си кажа моите пет думи за епизода ...


В началото на епизода, наистина имах чувството , че гледам буквално паралел между Кенан и Доан. Преди всички, включително и Кенан беше напълно убеден на 100000% , че Доан вече го няма завинаги. Сега стана обратното, Доан беше убеден, че Кенан няма да се върне.... Може и просто роля да е било, кой знае? Паралел гледахме със сигурност!
След това гледахме пикова сцена!
Много ми хареса , че Туран излезе човек и спря да постъпва супер егоистично, разказа всичко от началото до края на Мюшереф! Клетата майка обаче се чуди как да реагира - хем в шок, хем изненадана, хем безмълвна, хем радостна ... Буря от емоции !
В следващия момент - сина й си идва ранен! Тя стои като вкочанена и вдървена, сякаш майчинството й е станало толкова чуждо и далече .. Мечтае и копнее за сина си, а дори не може да реагира адекватно и да му се зарадва, дори не може да се отпусне ! Жената, която осъзнава , че никога не е познавала сина си.. Толкова мъчно ми стана за нея .. Защо наистина съдбата наказва добрите хора ? Защо ги измъчва?
Лошите защо остават безнаказани? Знаете ли, ще се радвам ако и в реалния живот наистина има Доан, който поне разбира какво е справедливост и всеки си получава заслуженото, защото ако се уповаваме само на БОГ , къде е справедливостта? Аз поне не я виждам ..?!


Ами Идрис? Аз не знам геройска постъпка ли беше, просто реална , защото толкова си може човека или беше егоизъм?
Да, отиде човека, не се спаси и да си бие камшика , а другите да се оправят , както могат - така е. Но ... Той призна самата истина , за какво? Не спасява Кенан така, предписва си своята присъда да лежи в затвора и то за нищо , както разбираме на финала на епизода . И за какво всичко това, само за да му е чиста съвестта, че е бил саучастник ли?
Може би щеше да е по-добре ако беше казал, че той е виновен за всичко и той е мастойрът на играчки , след като се чувства гузен и виновен, след като е решил, че иска да прави добро и го обича .. Какво щеше да му коства, така и така щеше да лежи ..? Поне щеше да има смисъл и Кенан щеше поне да има хепи енд и да си продължи живота , хепи енд може да нямаше с Лейля, но щеше с майка си да има! Хайде, оставете това, може да е твърде розово да поеме цялата вина върху себе си, в крайна сметка никой не е длъжен да обира пешкира заради друг !
Поне можеше наистина да не ходи да признава нищо , да не постъпва благородно, защото така влоши собственото си положение, а и този на цялото семейство на Кенан и реално погледнато, той вместо да помогне - навреди на всички и постъпи доста справедливо .. На това му казвам аз - мечешка услуга! Поне разбрахме, че човека наистина има съвест ...

Пропуснах да кажа , че истински се забавлявах и се смях, когато Мюшереф видя Кенан и беше крайно очудена кой стои пред нея - Кенан или Доан? Не знаеща как да реагира.. и накрая му каза Юсуф , а реакцията на Кенан - този пък кой е? Аз дори не знам кой съм, искате вие да разберете кой е.. Смях се от сърце!
После ми стана мъчно за втората им сцена ..
Ядосвам се , че ще имаш две майки, които да ти мислят доброто , ще жертват всичко за теб, даже баща ти ще влезе в затвора и накрая ще си навиеш на ината и на егото , да отидеш да предадеш всички твои близки хора и да се подиграеш с усилията им и чувствата им! Макар, че Доан го разбирам - праволинеен също като Лейля!
Той не искаше да я наранява , дори изпразни пълнителя на пистолета , а това Лейля го разбра после и точно затова се побърка и се почувства по-зле , защото е направила немислимото, макар че не го е искала и мислила, беше си чиста проба инстинктивна реакция!  Доан обаче не мога да го разбера , защо реши така много подло да предаде Кенан и да се откаже точно, когато е напечено? Можеше да издържи още малко и да се измъкне тихомълком, той ги владее и умее тези неща до откат !!! Разочаровах се, защото за втори път бяга в напечена ситуация като някой пъзльо ...

През целия епизод ми беше изключително противна Ясемин, хората други главоболия имат, тя на никой не влиза в положение, а само едно си знае да бае - Мурат та Мурат ! с никой не се съобразява, не съчувства и не разбира чуждите чувства и трепети.. Изключително егоистичен човек, радвам се,  че в живота си нямам такива самогъзници в обкръжението си - наистина!

Нурай  и Тахир .. Жената наистина много го обича , но Тахир освен заради парите , според мен и заради съжаление я прибра .. После наистина изглеждаше примирен и щастлив, сякаш я обикна . Зарадвах се , че все пак ще му се сбъдне мечтата !

Лейля този епизод ми е с много смесени чувства ..
Първо беше ми изключително досадно и неразбиращо как може да имаш уважение към началника си и да ти е мъчно за него, а в същото време да се кефи и да злорадства, че най-сетне той си е признал и да го арестува , а после пред него и зад гърба му реве и страда ? Това ако не е двуличие .. Да, тя е принципна , да , не се води по чувствата си , както вече разбрахме , но аз наистина не разбирам колко двуличен и безсърдечен човек трябва да си, за да си над чувствата си, над емоциите и над всичко ! Да си винаги жертвата ! Не мога да го разбера...
Толкова ли не й трепна как наранява другите хора ?
Иска справедливост.. , а справедливо ли е престъпниците, които са изгорели толкова много деца и са унищожили сиропиталището - да са на свобода и да живеят ? Никой не ги закача, дори не гният в затвора. Това справедливо ли е? За мен всеки си заслужи - заслуженото , та добре, че е Доан! Много е избирателна тази нейната справедливост - наистина!
Разговора й с Шахинде донякъде имаше логика и истина. Вярно е, че майките /нямам деца/ знаят само да вредят на децата си и да ги карат да живеят живота който те самите не са могли да изживеят  вместо да приемат че децата не са предмет и не са марионетки ! Ама чак пък толкова да не си пазиш детето ми идва прекалено.
Туран го пази пази и накрая къде свърши? Естествено че трябва да има граници всяко нещо !

Според мен Кенан не е умрял със сигурност на финалната сцена точно неговата походка беше или по-конкретни да сме - Доан а не Кенан Simple Smile

Изключително много ми хареса сцената с Мурат и Доан... Репликата с Дракула.. Това е  когато някой вярва в теб толкова много  това нямате си на идея колко мир,спокойстве, кураж, смирение и щастие дава! Един не каза браво на Доан, но ето , че истинските приятели са до теб, дори ако трябва да изкопаят гроб заради теб Simple Smile))) Браво!

Още наистина много, много мога да коментирам, защото епизода беше силен и много ми хареса , много поуки извадих, много мнения имам , поглед над нещата , но .. няма смисъл повече да Ви досаждам!

Още веднъж благодаря за превода и надявам се скоро пак да се видим и да се съберем, ако съдбата е така добра скоро да пусне нов сериал с Ханде Simple Smile Заради нея , с всеки ден аз съжалявам, че не съм станала актриса Simple Smile)))

Лека вечер и благодаря за прекрасната вечер !
За мен беше истинско удоволствие!
Виж целия пост
# 238
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 239
Здравейте,

В Туитър се коментират разни неща и нещо се обърках:
Керем сключи ли договор с Montblanc или е бил на събитието като гост. Нещо като Ханде с Магнум в Кан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия