Какво ще купя отново - 8

  • 105 613
  • 738
# 630
Да похваля месарницата на ул."цар Иван Асен II" 28, София. Много добре заредена, прясно месо, особено сутрин, и любезно обслужване. Засега нямам забележки, дано държат ниво.
Скрит текст:
Снимка: google
Виж целия пост
# 631
Този балсам за коса от ДМ. Прави косата чудесна. Дори вместо шампоан го използвах скоро, косата е добре почистена, мека, приятна.


И продуктите на Българска роза Карлово. От всичко, което съм пробвала, съм доволна. Особено от тези душ гелове. Моята кожа е много чувствителна и все се зачервява и реагира на измивни продукти. С тези нямам проблеми.



Виж целия пост
# 632
Тези дъвки Mentos купих от DM и съм приятно изненадана. Всъщност ги купих заради кутийката Simple Smile ама ми харесаха много, макар рядко да дъвча дъвка. Кутийката е голяма, но и дъвките са големички.
Виж целия пост
# 633
Аз харесах сините в тази кутийка, а оранжевите никак не ми допадат
Виж целия пост
# 634

Много са ми вкусни.
Виж целия пост
# 635
Много сполучливо
Виж целия пост
# 636

И на мен. Купувам и такива с лимон и бял шоколад, също много хубави.
Виж целия пост
# 637
Тези дъвки Mentos купих от DM и съм приятно изненадана. Всъщност ги купих заради кутийката Simple Smile ама ми харесаха много, макар рядко да дъвча дъвка. Кутийката е голяма, но и дъвките са големички.

Имат ли аспартам?
Аз съм в издирване на дъвки без.
Виж целия пост
# 638
Този чай е разкошен, особено за домашен студен чай. Чудесен аромат на малини има.
Виж целия пост
# 639
Аз станах манияк на пуканките със солен карамел от Лидл... Sweat Smile Всеки път по 2 пакета взимам и като отворя един пакет върви като слънчогледови семки - докато не се свърши няма спиране. Много вкусни пуканки!
Виж целия пост
# 640
Стела, на каква цена е този балсам?
Много ми допада този препарат за ВЦ от Кауфланд:

Използвам го и за мивките, за плочките по стените в банята (предимно за тези, които са над ваната), за ваната, за смесители също. Даже върху едни пластмасови повърхности го използвах и свърши отлична работа (но първо пробвах на скрита част как ще им се отрази). Просто ми е любим този препарат.🥰
Виж целия пост
# 641
Тези дъвки Mentos купих от DM и съм приятно изненадана. Всъщност ги купих заради кутийката Simple Smile ама ми харесаха много, макар рядко да дъвча дъвка. Кутийката е голяма, но и дъвките са големички.
Имат ли аспартам?
Аз съм в издирване на дъвки без.
Трябваше да сваля лещите, за да прочета ситния текст, но да, имат аспартам.
Скрит текст:
И май прекалено много Е-та имат, жалко, няма да повторя. Не са за мен.
Виж целия пост
# 642
Писах в темата на Кауфланд, но все още нямам отговор, та реших и тук да питам. Търся мнение за този комплект спално бельо. Цената ми харесва, но не знам качеството дали е добро. Ако съотношение цена - качество си заслужава, ще си купя отново 😃






Виж целия пост
# 643
Не знам доколко моят отговор е относим към питането ти и ще ти е полезен, но съм разговаряла с производител и според тази информация за веригите произвеждат продукти с по-ниско качество, за да държат ниски цени (ставаше дума пак за продукт за легло, но не точно спално бельо). Т.е. не ги зареждат със стандартното си производство, а по поръчка. При тази цена няма да е изненадващо цветовете да протекат, аз не бих ги купила.   
Виж целия пост
# 644
Чаршафите на Дитекс са хубави.
Вземай  смело и пази опаковката и касовата бележка. Ако не ти харесат може да ги върнеш до 30 дни.
Написаното от Кубратова важи за когато пуснат комплекти по напр. 15 - 22 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия