Номинации за най-голяма муня (тема 8)

  • 77 002
  • 742
# 360
Дъщерята днес е на урок по математика, влиза подарява на дамата цветя и бонбони. В това време съпругът на учителката излиза за работа и весело поздравява дъщеря ми за празника, която отговаря:
 "И на вас честит празник, бъдете здрав!" Flushed. Изобщо не е схванала защо са избухнали в смях в началото.

Преди час го направих с един продавач на ядки.
Веднага се извиних, че се усетих, той се посмя и вика няма нищо.
Ама пък някой ден така някой може да се обиди наистина.
Виж целия пост
# 361
Цял ден се вардя старателно да не честитя на мъж. Баш на прибиране виждам един комшия да товари в колата десетина букета (работи в ресторант с много жени) и езикът ми, без мое участие, изцепва :"Ай, как са те накитили! Хайде, да ти е честит празника...". Пауза, скърцане на зъбни колелца в мозъка и финал:"... с толкова щастливи дами около теб!".
Не мина.😁
Виж целия пост
# 362
Аз тъкмо навършила пълнолетие, не съм стъпвала в банка, ама се налага да отида да платя вноска по кредит. Дават ми парите със заръка те в банката знаят, ще кажеш ЕГН-то на когото се води и толкова.
Влизам те няколко гишета редя се на едното...идва моят ред и казвам - "искам да платя кредит". Служителката ме пита сумата за целия кредит ли...а не, не...досещам се за думата, вноска искам да платя. Служителката - ето там има бланки, попълни и ела, аз - ама те ми казаха, че вие знаете, аз само ЕГН-то да кажа...вече почервенявам от срам, като в небрано лозе се чувствам и казвам тъпотии(нещата с кредита, ама те така ми казаха да направя 😁). Ама отивам на едно кътче с бланки и пиша сума, данни мои...викам си ако има друго служителката ще каже, вдигам бланката и гледам и долната под моята със същите данни..хвърлям я в коша и поглеждам и тази под нея, чувствам се идиот...хвърлям и нея и с един екземпляр се връщам на гишето, служителката ми вика трябва да имате 3 бланки...чувствам се още по - голям идиот, като осъзнавам че е било индиго и така трябва 🤣🤣🤣
В крайна сметка и след цялата ми излагация - платих.
Виж целия пост
# 363
Откъде да знаеш, трябва да обяснят. И аз преди доста години отивам да платя вноска по кредит, към 23 някъде бях. Седях пет минути замислена. Не бях плащала, в банка не бях стъпвала от години и си припомнях като ходех при леля като малка "да помагам" какво се правеше и че се попълваха в три екземпляра.
Виж целия пост
# 364
Може би повечето хора са си правили ключ при ключар и знаят ,че става на момента.Да ,но не и едно мило младо момиче-моя близка.Отива тя ,подава оригиналния ключ и невинно пита ,,До 2-3 дни ще стане ли?,
При което ключаря прихва в смях и отговаря ,,Ще се опитам да го направя,,
Още и го припомняме и се смеем от сърце!
Виж целия пост
# 365
Днес сутринта спешно звъня на фризьорката си и я моля да ми даде час за подстригване и боядисване, защото другата сряда съм рожденичка и трябва да съм красива. Влиза ми в положение жената и ми дава час. Затварям телефона и се сещам, че вчера беше 8 март и започвам да смятам кога точно ми се пада рожденият ден и стигам до извода, че не е другата седмица, а по-другата. Вечерта поглеждам календара и виждам, че не се пада сряда, а вторник....Добре, че си записах час за фрозьор, че щях да черпя на грешна дата и си представям какъв бъзик щях да отнеса от колегите.😄

И други изцепки имам като шофьорка, но нама да ги описвам в темата, че КАТ ще ми вземат книжката.🤐
Виж целия пост
# 366
Аз съвсем наскоро имах изцепка като тази за ключа, обаче за копиране на чип за входната врата. За пръв път ми се наложи да го копирам. Не знам защо бях останала с впечатлението, че отнема време и много видимо се изненадах, че ще стане за минутка. Щерката пък, за която беше чипа също така видимо се зарадва, че имат лилав цвят в асортимента. А ключарят, всъщност ключарКата, беше доста сдържана, макар и любезна жена, за която видимо нашата радост беше странна.
Виж целия пост
# 367
Vita, аз наред с всички мунщини, съм карала в насрещното на Цариградско. За малко, към локално, ама жив късмет имахме. За мое извинение да кажа, че навигатор ми беше приятелка, която беше пийнала и обикновено като ходехме някъде аз карах, тя казваше накъде. Ама тогава се оплетохме.
Виж целия пост
# 368
Vita, аз наред с всички мунщини, съм карала в насрещното на Цариградско. За малко, към локално, ама жив късмет имахме. За мое извинение да кажа, че навигатор ми беше приятелка, която беше пийнала и обикновено като ходехме някъде аз карах, тя казваше накъде. Ама тогава се оплетохме.
И аз съм лош навигатор, но по други причини - не съм и шофьор. По този повод един колега казваше навремето, като се събирахме семейно на кръчма: "Ей, много си проклета - хем не пиеш, хем не караш!" Демек, само си тормозя мъжа, че после ме вози и при това положение и той кара с мен на вода и айрян Simple Smile
Правила съм и по-лоши работи, де, като например да набутам МС в забранена улица,  действайки точно като навигатор, ама после се обяснявах, че съм пешеходец и всеки ден си минавам оттам, да си гледа знаците най-после, да не са за мен, я! Simple Smile
Виж целия пост
# 369
А влизане в еднопосочна улица с посолство... Охраната излезе да види какво става, като ме видяха явно прецениха, че няма да правя атентат и успях да се изнеса. Обърнах колата точно пред бариерата им. Голяма работа, че са посолство! Аз проучвам преди маршрути!
Виж целия пост
# 370
Една скорошна мунщина - правиха ми една малка хирургична интервенция, обясниха ми да внимавам да не мокря мястото, че все пак имам 2 шева и лепенката не е от напълно водоустойчивите. Влизам вечерта и започвам да се мия на части, чекнах се и се въртях сигурно половин час, на стойките и шпагатите можеше да ми завиди дори трениращ йога за напреднали. И накрая, преди да си сложа кърпата, по инерция взех душа и хууубаво се облях от горе до долу Blush Язък за мъките и упражненията, но все пак реагирах светкавично и смених лепенката. Ходих за всеки случай на другия ден да ме погледнат и за щастие нямаше проблеми.
И една по- стара изцепка - да е било преди около два месеца, имаше сняг и лед. Тогава правехме ремонт и ми трябваха някакви дреболии, та отскочих до пазарчето да взема. На тръгване за обратно ми беше студено, тръгнах на бърз ход и чувам как тракат токчета зад мен. Викам си "Брей, тая мацка колко е смела да върви така на леда, без да я е страх, че ще се пребие". На два пъти спирах за малко, да си слагам качулката и да си видя телефона и тя спираше. Вече като стигнах до входа и търсех ключа, се усетих, че пак не я чувам. Тъкмо реших, че е някоя съседка и се обърнах да видя дали ще влиза...и нямаше никой. На качване по стълбите пак почукваше нещо и се оказа от моята торба, разни метални неща са се удряли едно в друго при ходенето Laughing
Виж целия пост
# 371
Сетих се тези дни за една продавачка муня. Влизам в едно магазинче тип алкохол и цигари по центъра да си взема една кола, че нещо ми беше паднала захарта. При което магазинерката ми казва “Hello” и аз отвръщам по същия начин, казва ми сумата отново на английски и аз питам на български дали мога да платя с карта и тя - “ ама вие българин ли сте?!” С най-голямо учудване. Казах че съм, да и тя - “ами то щото не ви личи” - казах че ще го приема като комплимент това, платих и си тръгнах.
Виж целия пост
# 372
Момичета, ако имате толкова много ситуации с шофиране, вземете допълнително уроци. Не е смешно, а опасно.
Виж целия пост
# 373
Сетих се тези дни за една продавачка муня. Влизам в едно магазинче тип алкохол и цигари по центъра да си взема една кола, че нещо ми беше паднала захарта. При което магазинерката ми казва “Hello” и аз отвръщам по същия начин, казва ми сумата отново на английски и аз питам на български дали мога да платя с карта и тя - “ ама вие българин ли сте?!” С най-голямо учудване. Казах че съм, да и тя - “ами то щото не ви личи” - казах че ще го приема като комплимент това, платих и си тръгнах.
Така става, като не си носите официалния анцуг и диагоналката, настава объркване!
Виж целия пост
# 374
За мое извинение да кажа, че трудно се ориентирах, защото пътните знаци не се виждаха добре. Така ме скъсаха и на един от изпитите - прекарват те през улица, на която има знак стоп, скрит в дървета. Почудих се и го видях в последния момент, спрях след мислената линия. Ама после - късаме те, и почнаха намеци да си платя. Това преди години, вече започнаха по-редовно да чистят клони и храсти около знаците.

А мен също често ме бъркат с чужденка, не знам защо. То рускиня, то на немски, на английски. Обаче три пъти са ме бъркали с проверяващ - два пъти в аптека, единия път си забравих рецептата и то за някакъв мехлем, нищо особено, но имал кортикостероиди и не искаха да ми го дадат. Чак като показах обрива си ми повярваха. Добре, че беше на ръката, а не на някое скрито място.

Преди години отивам служебно към Хасково. И там епична мунщина на два пъти, друг път ще разказвам. Но като тръгнахме да се прибираме, тъкмо строят магистрала. Спряхме наблизо да си починем и си щракаме снимки на строежа. По едно време един от работниците хукна към мен, стреснала съм ги, че съм от проверяващите и ще ги глобя, че не работят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия