Бачорски и златната ябълка - тема 10

  • 62 768
  • 754
# 600
Колите са с варненски номера

Как успя да ги видиш? Open Mouth
Виж целия пост
# 601
защо да е Атанас? това изглежда човек, нещастен в натоварващата го работа.

 Атанас ходи с кеф, пие си от сутринта, обижда наред, спи си в офиса като се напие. не мисля, че някой изисква нещо от него или разчита за нещо на него.
Виж целия пост
# 602
Той може и да ходи с кеф, ама ако е на някакви вещества пак не се знае от къде може да го избие. Дано все пак да не е той и да не е върнал към лошите навици.
Виж целия пост
# 603
Той спирал ли ги е въобще лошите навици?
Налива се с алкохол постоянно и пуши цигара от цигара. Това за човек , който иска да се измъкне от зависимостите не е най- добрия път.
Дано да не е той във видеото, аз не мога да преценя. Звучи като него, но с тези истерични крясъци, фалцет, ехо… може да е всеки.
Виж целия пост
# 604
Не е само Атанас пияница в България .
Виж целия пост
# 605
Той спирал ли ги е въобще лошите навици?
Налива се с алкохол постоянно и пуши цигара от цигара. Това за човек , който иска да се измъкне от зависимостите не е най- добрия път.
Дано да не е той във видеото, аз не мога да преценя. Звучи като него, но с тези истерични крясъци, фалцет, ехо… може да е всеки.

Така е, ама ако пак ги съчетава с дрога ще е още по-зле. Дано поне от това да се е отказал наистина, а другото малко по-малко.
Виж целия пост
# 606
Code Fashion си раздават наградите тази вечер. Странно, че Атанаска  Даниел не са там. За най добро реалити е отличена Златната ябълка. Георги и Атанас получиха статуетката.
Виж целия пост
# 607
Има ли линк някъде? Или да търся Code Fashion,  тази безумна тв, не знам на кой канал беше.. .над 250-и Grinning
Виж целия пост
# 608
Не знам за самата телевизия, аз само в инстаграм я следя
Виж целия пост
# 609
Атанаска и Даниел се покриха доста след негативните коментари и запалената кола.
Струва ми се, че “няма лоша реклама” не важи за тяхната.
Виж целия пост
# 610
Атанаска и Даниел се покриха доста след негативните коментари и запалената кола.
Струва ми се, че “няма лоша реклама” не важи за тяхната.

Тамън днес качиха сторита заедно
Виж целия пост
# 611
Code Fashion си раздават наградите тази вечер. Странно, че Атанаска  Даниел не са там. За най добро реалити е отличена Златната ябълка. Георги и Атанас получиха статуетката.
Кои са били другите в тази категория? За мен не са никак най-добри, нооо....
В моята глава са си купили наградата
Виж целия пост
# 612
Code Fashion си раздават наградите тази вечер. Странно, че Атанаска  Даниел не са там. За най добро реалити е отличена Златната ябълка. Георги и Атанас получиха статуетката.
Кои са били другите в тази категория? За мен не са никак най-добри, нооо....
В моята глава са си купили наградата
https://codefashionawards.bg/wp-content/uploads/2024/02/09-CFA-2 … B%D0%BA%D0%B0.jpg
Спечелили са някаква специална награда. Не намерих откъде се гласува за тях. В сайта е имало гласуване само за основните награди, но не и за специалните.
Виж целия пост
# 613
Еми по-добре беше направено от къщата на инфлуенсърите и мис плюс сайз.
Виж целия пост
# 614
E, и те си имат своя чар Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия