Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 249
  • 740
# 195
Момичета,май са решили скоропостижно да съберат Сейфер!Неври и Пелинки ще бегат!Много ги е разтревожил този пусти рейтинг!
Виж целия пост
# 196
Аууууу, като Нюню съм, ей така стоя и гледам каква интрига се заформя пак.
Виж целия пост
# 197
Това да само думи , за да гледаме .. от фрага нищо такова не очакваме.
Как си мислят , че с този фраг гората ще седнат да гледат?
Виж целия пост
# 198
Аз пак да попитам за сцената, която изтече от мола преди серията. Дадоха ли Ферит да слага ръка на гърдите на Невра?
Ще видим в болницата какво са снимали и рязали, защото и за там имаше спойлер, че
Скрит текст:
Мерт е отказал да има сцена с целувка на Ферит и Невра пред Сейран. И преди да започнат споровете, че е заради Афра, НЕ Е. Явно Мерт се опитва да спаси героя си поне малко.

Цитат
Момичета,май са решили скоропостижно да съберат Сейфер!Неври и Пелинки ще бегат!Много ги е разтревожил този пусти рейтинг!
От фрага ли става ясно, че аз още не съм намерила думите на руски или английски? То е и рано, де.
Виж целия пост
# 199
Някой има ли желание да преведе фрамага ? 🙏
Виж целия пост
# 200
Аз пак да попитам за сцената, която изтече от мола преди серията. Дадоха ли Ферит да слага ръка на гърдите на Невра?

Да.
Виж целия пост
# 201
Някой има ли желание да преведе фрамага ? 🙏
Още е рано за точен превод. Предполагам, че момичетата с познания по турски ез., ще напишат само някакви пояснения.

Цитат
Аз пак да попитам за сцената, която изтече от мола преди серията. Дадоха ли Ферит да слага ръка на гърдите на Невра?
Да.
И Сейран ги видя?

Цитат
Явно е попаднал на сериала по празниците и е решил, че Фейсбук не е достатъчно поле за изява.
Sweat Smile
Виж целия пост
# 202
Сейран и тя ли стана от мафията?
Ето с руски субтитри:

— В реанимационной?
— Ах, папа, ах…
— Не смей говорить, что это сделал ты!
— Мы все из-за тебя в больнице!
— Это теперь моя вина?
— Всё из-за тебя случилось!
— Из-за меня?
— Да!
— Я сбегаю заграницу.
— Они хотят наличным 1 000 000 долларов наличными?
— Откуда столько денег на счету у нас?
— Если это кто-то из нас, я собственными руками назначу наказание!
— Орхан Корхан!
— Что?
— Я что-то могу сделать?
— У тебя есть наличными 500 000 долларов?
— Кажется, что-то серьёзное…
— Видишь эту девушку? Пусть обо всём мне докладывают.
— Я никогда не забуду об этом.
— Аллах открыл мне глаза для вашего Благословения. Я хочу, чтобы вы меня Благославили
— Благославляю
— Благославляю
Виж целия пост
# 203
Значи Орхан Корхан може и от татко си да бяга 😂
Интересно Сейран какво ще й прави на тази девушка.

Мими, кое те кара да мислиш, че скоропостижно ще сдобряват Сейфер?
Виж целия пост
# 204
И Сейран ги видя?

Да.
Виж целия пост
# 205
Може и нея да набие Joy

Интересно Сейран какво ще й прави на тази девушка.
Виж целия пост
# 206
То това за превеждане ли е? Rolling Eyes Ето, RI_14 сподели руския превод.

Но забележете, дедето лично ще накаже извършителя, ако той е от неговото семейство. Смях в залата - както наказа другите съгрешили... Орхан, Ифакат и т.н.
Виж целия пост
# 207
Може и нея да набие Joy

Интересно Сейран какво ще й прави на тази девушка.

Тъкмо потренира със сестра си 😁
Виж целия пост
# 208
Великия, намерил от кого пари да иска Joy, е сега вече ще й е длъжник Joy, ако тя му даде.
Виж целия пост
# 209
Всички спойлери излизат верни значи,за парите,за Невра която ще отиде в болница,за Орхан
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия