Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 249
  • 740
# 285
Тази Бетюл се оказа, че е Албанка 😂
Виж целия пост
# 286
Нека продължим със "смешките "
За 2 сезона и 55 серии коя от жените Корхан имаше толкова скъпа кола Дори и на рибата в сезон 1 беше къде по смотана и  , че я дадоха после на Кязъм Joy




Ама как, на статистката баща й е налял един куп пари да я показват и да целува Мерт във всяка серия...
Виж целия пост
# 287
А, и друго се сетих 😂 ще го напиша в скрит текст, че е свързано с днешния сет 😄
Скрит текст:
Орхан щом с лодка ще(ше) да бяга, сигурно я към България, я към Гърция ще да е било планирано. 😜😂😂
И точно като на шега, днес следобед докато течаха снимките на пристанището на Полонез (Бейкоз), отворих си инстаграма и видях един с когото бяхме в едно училище (гимназия), плава по корабите и си беше качил стори от кораба докато минават 3-тия мост на Босфора. И скрийншот направих. 😂 Викам си, сигурно е видял сета, да му пиша да разкаже. 😜🤪😂

Виж целия пост
# 288
А, и друго се сетих 😂 ще го напиша в скрит текст, че е свързано с днешния сет 😄
Скрит текст:
Орхан щом с лодка ще(ше) да бяга, сигурно я към България, я към Гърция ще да е било планирано. 😜😂😂
И точно като на шега, днес следобед докато течаха снимките на пристанището на Полонез (Бейкоз), отворих си инстаграма и видях един с когото бяхме в едно училище (гимназия), плава по корабите и си беше качил стори от кораба докато минават 3-тия мост на Босфора. И скрийншот направих. 😂 Викам си, сигурно е видял сета, да му пиша да разкаже. 😜🤪😂


Къде ли ще отиде Орхан.. в Бургас сигурно 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 289
А, и друго се сетих 😂 ще го напиша в скрит текст, че е свързано с днешния сет 😄
Скрит текст:
Орхан щом с лодка ще(ше) да бяга, сигурно я към България, я към Гърция ще да е било планирано. 😜😂😂
И точно като на шега, днес следобед докато течаха снимките на пристанището на Полонез (Бейкоз), отворих си инстаграма и видях един с когото бяхме в едно училище (гимназия), плава по корабите и си беше качил стори от кораба докато минават 3-тия мост на Босфора. И скрийншот направих. 😂 Викам си, сигурно е видял сета, да му пиша да разкаже. 😜🤪😂


Къде ли ще отиде Орхан.. в Бургас сигурно 🤣🤣🤣
Айде сега пак Бургас намаза!Никакъв Бургас!Варна е мястото!Ще го посрещнем варненци с "хляб и сол" и "со малко кютек"!
Виж целия пост
# 290
А, и друго се сетих 😂 ще го напиша в скрит текст, че е свързано с днешния сет 😄
Скрит текст:
Орхан щом с лодка ще(ше) да бяга, сигурно я към България, я към Гърция ще да е било планирано. 😜😂😂
И точно като на шега, днес следобед докато течаха снимките на пристанището на Полонез (Бейкоз), отворих си инстаграма и видях един с когото бяхме в едно училище (гимназия), плава по корабите и си беше качил стори от кораба докато минават 3-тия мост на Босфора. И скрийншот направих. 😂 Викам си, сигурно е видял сета, да му пиша да разкаже. 😜🤪😂


Къде ли ще отиде Орхан.. в Бургас сигурно 🤣🤣🤣
Айде сега пак Бургас намаза!Никакъв Бургас!Варна е мястото!Ще го посрещнем варненци с "хляб и сол" и "со малко кютек"!
А Диджлета имате ли? Simple Smile
Виж целия пост
# 291
Значи Невра не дава пари на втората среща с Ферит във фрага, така ли?
А защо той казва - вечно ще съм ти задължен?
Или просто така са го монтирали?
Виж целия пост
# 292
А, и друго се сетих 😂 ще го напиша в скрит текст, че е свързано с днешния сет 😄
Скрит текст:
Орхан щом с лодка ще(ше) да бяга, сигурно я към България, я към Гърция ще да е било планирано. 😜😂😂
И точно като на шега, днес следобед докато течаха снимките на пристанището на Полонез (Бейкоз), отворих си инстаграма и видях един с когото бяхме в едно училище (гимназия), плава по корабите и си беше качил стори от кораба докато минават 3-тия мост на Босфора. И скрийншот направих. 😂 Викам си, сигурно е видял сета, да му пиша да разкаже. 😜🤪😂


Къде ли ще отиде Орхан.. в Бургас сигурно 🤣🤣🤣
Айде сега пак Бургас намаза!Никакъв Бургас!Варна е мястото!Ще го посрещнем варненци с "хляб и сол" и "со малко кютек"!

Точно така варненците сме номер вдноу,нищо лично към бургазлии хдддд❤️
Виж целия пост
# 293
Ее до сега не можеше да се отдели от Пельо , сега вечно ще е длъжен на Нивеа .. и така , никога до жена си ,чудно!
Виж целия пост
# 294
Нека продължим със "смешките "
За 2 сезона и 55 серии коя от жените Корхан имаше толкова скъпа кола Дори и на рибата в сезон 1 беше къде по смотана и  , че я дадоха после на Кязъм Joy




Ама как, на статистката баща й е налял един куп пари да я показват и да целува Мерт във всяка серия...


Охх не знам , но колко ли ще да са платили на ОГМ все пак Момичето имаше роля на статист в предния си сериал  и 5К последователи  Сега съперница на главната героиня , Афра  То е ясно , че отнакъде се тръгва Да не говорим за агенцията и . Така от нищото в ID , най-голямата и силна агенция в ТР с най-многото звезди.  Но късмет , че и Мерт Grinning
Виж целия пост
# 295
1001 нощ, версия 2024 Smirk



https://twitter.com/isikbende/status/1749514246298460380
Виж целия пост
# 296

Joy Joy Joy
Луднаха хората, де и ние всички да го избивахме на смях.
Виж целия пост
# 297
А, и друго се сетих 😂 ще го напиша в скрит текст, че е свързано с днешния сет 😄
Скрит текст:
Орхан щом с лодка ще(ше) да бяга, сигурно я към България, я към Гърция ще да е било планирано. 😜😂😂
И точно като на шега, днес следобед докато течаха снимките на пристанището на Полонез (Бейкоз), отворих си инстаграма и видях един с когото бяхме в едно училище (гимназия), плава по корабите и си беше качил стори от кораба докато минават 3-тия мост на Босфора. И скрийншот направих. 😂 Викам си, сигурно е видял сета, да му пиша да разкаже. 😜🤪😂


Къде ли ще отиде Орхан.. в Бургас сигурно 🤣🤣🤣
Айде сега пак Бургас намаза!Никакъв Бургас!Варна е мястото!Ще го посрещнем варненци с "хляб и сол" и "со малко кютек"!
А Диджлета имате ли? Simple Smile
Охо и Ифакатици колко щеш!Цял харемлък ще му спретнем!Жалко че ни затвориха турската баня!
Виж целия пост
# 298
То от някъде се тръгва, но да те сложат в един от най-популярните сериали в Турция и две серии да имаш повече екранно време от главната героиня, никак не е случайно.
Факт е, тя няма други роли.
Виж целия пост
# 299
Каква й е колата на Невра? Нищо не ми говори от снимката. Че и в Х се нервят, че наливат от ОГМ  пари за любовниците, а за главната героиня една къща даже няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия