Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 248
  • 740
# 405
Сценаристите охарактеризираха  цялата фамилия Шанлъ като завистливи злобни паразити
Кязъм определено е построил живота си  дресирал дъщерите си и планирал да паразитира от продажбата  им
Сейран и Суна все повече се изявяват  като достойни дъщери на баща си
Злобата  и агресията  е  наследена ,а отмъстителността е таена  с години от побоища и страх.

Завистта  прозира във всички действия  и  на Сейран
Тя завижда/мрази   за свободния дух  на Ферит ,завижда за  богатството, веселия и безгрижен нрав ,
Завижда /мрази ,че е имал собствен  интересен  живот и винаги може да продължи  без нея,
Завижда  ,че е уверен в себе си и не се страхува  да греши.
Завижда ,защото  не може да обича като него ,от страх   и неувереност
Тя няма смелост да се  довери на 100% на Ферит приемайки го като партньор, само докато  си вярват и обичат взаимно
Тя превърна живота му в ад ,защото  иска собственост  върху Ферит за вечни времена

Вкараха  Невра ,като образец , копие на Ферит.
Тя е безстрашна да обича  и  за 3, и 30 и 30000 дни.
Знае ,че има силата  да продължи -сама
Живота и няма да се определя и зависи   от който и да е мъж
Жена с истинско достойнство ,без злоба  и отмъстителност
Както милионите дадени за Сейран нямаха никакво значение за Ферит
Така и за Невра парите няма да имат  никакво значение 

Виж целия пост
# 406
Виж целия пост
# 407
Виж целия пост
# 408
Я една Афра за баланс 🤣🤣🤣


🧿❤💙🤍🧿🌹🐑🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 409
Още спойлери….дали ще са верни ще видим!       
Скрит текст:
   
 Превод:
Спойлери за 56 епизод!
Пелин и Пърл ще бъдат в
мол! Сертер ще се появи в мола, когато разбира за бременноста на Пелин. Тогава ще иска да говори с нея за бебето, но Пелин не желае.
Така че основното ще е той да я похити в мола. Сейран и Ферит ще се появят, Пърл ще им разкаже всичко и тримата ще последват колата!
Виж целия пост
# 410
Още спойлери….дали ще са верни ще видим!


Можеш ли да се редактираш и да ги сложиш в скрит текст Simple Smile
Виж целия пост
# 411
Още спойлери….дали ще са верни ще видим!


Можеш ли да се редактираш и да ги сложиш в скрит текст Simple Smile

 Да, разбира се но не съм запозната как става това с скрития текст!
Виж целия пост
# 412
Още спойлери….дали ще са верни ще видим!


Можеш ли да се редактираш и да ги сложиш в скрит текст Simple Smile

 Да, разбира се но не съм запозната как става това с скрития текст!

Ако си от телефон [ spoiler ] Скрит текст [ /spoiler ]
Без разстоянията в скобите
Виж целия пост
# 413
Сценаристите охарактеризираха  цялата фамилия Шанлъ като завистливи злобни паразити
Кязъм определено е построил живота си  дресирал дъщерите си и планирал да паразитира от продажбата  им
Сейран и Суна все повече се изявяват  като достойни дъщери на баща си
Злобата  и агресията  е  наследена ,а отмъстителността е таена  с години от побоища и страх.

Завистта  прозира във всички действия  и  на Сейран
Тя завижда/мрази   за свободния дух  на Ферит ,завижда за  богатството, веселия и безгрижен нрав ,
Завижда /мрази ,че е имал собствен  интересен  живот и винаги може да продължи  без нея,
Завижда  ,че е уверен в себе си и не се страхува  да греши.
Завижда ,защото  не може да обича като него ,от страх   и неувереност
Тя няма смелост да се  довери на 100% на Ферит приемайки го като партньор, само докато  си вярват и обичат взаимно
Тя превърна живота му в ад ,защото  иска собственост  върху Ферит за вечни времена

Вкараха  Невра ,като образец , копие на Ферит.
Тя е безстрашна да обича  и  за 3, и 30 и 30000 дни.
Знае ,че има силата  да продължи -сама
Живота и няма да се определя и зависи   от който и да е мъж
Жена с истинско достойнство ,без злоба  и отмъстителност
Както милионите дадени за Сейран нямаха никакво значение за Ферит
Така и за Невра парите няма да имат  никакво значение 



Невра и достойнство?
Къде ѝ е достойнството, щом разбра че Ферит има бременна любовница и все още е женен и той и наговори някакви неща и тя веднага му повярва!
Виж целия пост
# 414
😍😍
Виж целия пост
# 415
Сценаристите охарактеризираха  цялата фамилия Шанлъ като завистливи злобни паразити
Кязъм определено е построил живота си  дресирал дъщерите си и планирал да паразитира от продажбата  им
Сейран и Суна все повече се изявяват  като достойни дъщери на баща си
Злобата  и агресията  е  наследена ,а отмъстителността е таена  с години от побоища и страх.

Завистта  прозира във всички действия  и  на Сейран
Тя завижда/мрази   за свободния дух  на Ферит ,завижда за  богатството, веселия и безгрижен нрав ,
Завижда /мрази ,че е имал собствен  интересен  живот и винаги може да продължи  без нея,
Завижда  ,че е уверен в себе си и не се страхува  да греши.
Завижда ,защото  не може да обича като него ,от страх   и неувереност
Тя няма смелост да се  довери на 100% на Ферит приемайки го като партньор, само докато  си вярват и обичат взаимно
Тя превърна живота му в ад ,защото  иска собственост  върху Ферит за вечни времена

Вкараха  Невра ,като образец , копие на Ферит.
Тя е безстрашна да обича  и  за 3, и 30 и 30000 дни.
Знае ,че има силата  да продължи -сама
Живота и няма да се определя и зависи   от който и да е мъж
Жена с истинско достойнство ,без злоба  и отмъстителност
Както милионите дадени за Сейран нямаха никакво значение за Ферит
Така и за Невра парите няма да имат  никакво значение 



GrinningGrinningGrinningGrinningGrinningJoyJoyJoyJoyJoy

За кой сериал се отнася това словоизлияние?

Сега сериозно -  този пост ме обогати душевно GrinningGrinningGrinning
Виж целия пост
# 416
Здравейте, момичета! Бая сте пописали и днес, браво!
Виж целия пост
# 417
Още спойлери….дали ще са верни ще видим!


Можеш ли да се редактираш и да ги сложиш в скрит текст Simple Smile

 Да, разбира се но не съм запозната как става това с скрития текст!

Ако си от телефон [ spoiler ] Скрит текст [ /spoiler ]
Без разстоянията в скобите

Мерси, много! След няколко опита вече разбрах как става и ще знам!
Виж целия пост
# 418
Виж целия пост
# 419
Тъкмо си казах колко е спокойно в темата днес, и баммм цял ферман от нищото. Joy
 
Айде да се вземат в ръце вече с тоя сценарий, че положението е трагично.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия