Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 247
  • 740
# 435
Сценаристите охарактеризираха  цялата фамилия Шанлъ като завистливи злобни паразити
Кязъм определено е построил живота си  дресирал дъщерите си и планирал да паразитира от продажбата  им
Сейран и Суна все повече се изявяват  като достойни дъщери на баща си
Злобата  и агресията  е  наследена ,а отмъстителността е таена  с години от побоища и страх.

Завистта  прозира във всички действия  и  на Сейран
Тя завижда/мрази   за свободния дух  на Ферит ,завижда за  богатството, веселия и безгрижен нрав ,
Завижда /мрази ,че е имал собствен  интересен  живот и винаги може да продължи  без нея,
Завижда  ,че е уверен в себе си и не се страхува  да греши.
Завижда ,защото  не може да обича като него ,от страх   и неувереност
Тя няма смелост да се  довери на 100% на Ферит приемайки го като партньор, само докато  си вярват и обичат взаимно
Тя превърна живота му в ад ,защото  иска собственост  върху Ферит за вечни времена

Вкараха  Невра ,като образец , копие на Ферит.
Тя е безстрашна да обича  и  за 3, и 30 и 30000 дни.
Знае ,че има силата  да продължи -сама
Живота и няма да се определя и зависи   от който и да е мъж
Жена с истинско достойнство ,без злоба  и отмъстителност
Както милионите дадени за Сейран нямаха никакво значение за Ферит
Така и за Невра парите няма да имат  никакво значение 



Невра и достойнство?
Къде ѝ е достойнството, щом разбра че Ферит има бременна любовница и все още е женен и той и наговори някакви неща и тя веднага му повярва!

Достойна  жена  е тази ,която не позволява действията  на други хора да влияят на увереността , поведението и дори емоциите и

.........................


Ферит каза и показа на Невра ,че желае да е с нея
Всяка самоуверена и свободна жена  вярва на мъжа ,който е допуснала  в живота си.
Невра   приема Ферит за свободен ,защото той и го каза 
Мъжете с деца и разведени също са свободни

Ако не се влияе сценария от фандома и следва логиката Невра  ,ще изчака търпеливо без ревност  всички  затихващи емоции с бившите му 
Защото ,след всеки скандал ще му е нужна нетоксична атмосфера  и  накрая  ще получи  100% Ферит
Виж целия пост
# 436
ХАХАХАХА
Виж целия пост
# 437
Виж целия пост
# 438
Не мога повече с някой изказвания 😂😂😂😂


Виж целия пост
# 439


Ne diyosun?
Виж целия пост
# 440
Виж целия пост
# 441
Сценаристите охарактеризираха  цялата фамилия Шанлъ като завистливи злобни паразити
Кязъм определено е построил живота си  дресирал дъщерите си и планирал да паразитира от продажбата  им
Сейран и Суна все повече се изявяват  като достойни дъщери на баща си
Злобата  и агресията  е  наследена ,а отмъстителността е таена  с години от побоища и страх.

Завистта  прозира във всички действия  и  на Сейран
Тя завижда/мрази   за свободния дух  на Ферит ,завижда за  богатството, веселия и безгрижен нрав ,
Завижда /мрази ,че е имал собствен  интересен  живот и винаги може да продължи  без нея,
Завижда  ,че е уверен в себе си и не се страхува  да греши.
Завижда ,защото  не може да обича като него ,от страх   и неувереност
Тя няма смелост да се  довери на 100% на Ферит приемайки го като партньор, само докато  си вярват и обичат взаимно
Тя превърна живота му в ад ,защото  иска собственост  върху Ферит за вечни времена

Вкараха  Невра ,като образец , копие на Ферит.
Тя е безстрашна да обича  и  за 3, и 30 и 30000 дни.
Знае ,че има силата  да продължи -сама
Живота и няма да се определя и зависи   от който и да е мъж
Жена с истинско достойнство ,без злоба  и отмъстителност
Както милионите дадени за Сейран нямаха никакво значение за Ферит
Така и за Невра парите няма да имат  никакво значение 



Невра и достойнство?
Къде ѝ е достойнството, щом разбра че Ферит има бременна любовница и все още е женен и той и наговори някакви неща и тя веднага му повярва!

Достойна  жена  е тази ,която не позволява действията  на други хора да влияят на увереността , поведението и дори емоциите и

.........................


Ферит каза и показа на Невра ,че желае да е с нея
Всяка самоуверена и свободна жена  вярва на мъжа ,който е допуснала  в живота си.
Невра   приема Ферит за свободен ,защото той и го каза 
Мъжете с деца и разведени също са свободни

Не желае да е с нея, а я използва за собствените си цели, и за да я влюби в себе си, нормално е да и наговори онези неща за да я накара да му повярва. Разбрахме че явно доста ги харесвате заедно, ами тогава направете специално филм за тях двамата.
Виж целия пост
# 442
Виж целия пост
# 443
Виж целия пост
# 444
seungri, продължавай все така да ни веселиш и забавляваш 😁😁😁😂😂😂
Виж целия пост
# 445
Виж целия пост
# 446
Много ме дразни мен как пишат сценария според нашите виждания,искаме Сертер ,ето Сертер. Не искаме Пелин ,появи се Невра. И още куп работи
 

Нищо не пишат според исканията на фандома.  Ако беше така , никога рибата нямаше да я върнат Все пак я самоубиха в края на сезон 1 Сценарият на сезон 2 е изключително слаб Няма идеи , няма загадъчност , няма логика и т .н Нахвърлят някакви сцени  и забравят за тях още в следващата серия Направиха пумпали  ГГ Да не забравяме как окепазиха и Емре А. Беше и рокер по едно време , безсмислено дори Grinning
Тази седмица се засилиха с ПР , да видим до къде ще е  Фандомите на другите сериали получават час през час партньорски снимки , ние партньорски столове Та толкова за нашите желания и ОГМ Grinning
Виж целия пост
# 447
Спец за Сенгури
Виж целия пост
# 448


Забележете червена светлина. Може бебето наистина да е от Сертер. А може би този младеж идва, за да се потвърди, че бебето е на Феро бей. Ама вече трябва да се разбере със сигурност.
Виж целия пост
# 449
seungri, продължавай все така да ни веселиш и забавляваш 😁😁😁😂😂😂
Аааа без поощрения моля! Simple SmileТо на всяка страница все един и същи "чаршаф" се споделя, целта  да не е скоростно запълване на 50 стр?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия