Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 246
  • 740
# 450
Виж целия пост
# 451
Той Ферит самия е токсичен и свободен. Така и не разбрах защо ме занимават по телевизията със свободен женкар, да си ходи по бардаците, те филм направили.
Виж целия пост
# 452
😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 453
Рени , ако Сертер  не е спал с рибата , нямаше да се появи . До сега всички доказателства , които дадоха са , че бебето е  на Ферит Никой не се съмнява .Ферит си спомни вечерта им , прибра я в имението . Дядо ти е супер щастлив . Сейран си тръгна . За какво да идва , ако бебето не е негово
Ако си спомняте доста дискутирахме онази  тяхна вечер , че всъщност Пелин направи постановка с изпочупената къща за да предизвика Ферит
Виж целия пост
# 454
😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥

Виж целия пост
# 455
Сценаристите охарактеризираха  цялата фамилия Шанлъ като завистливи злобни паразити
Кязъм определено е построил живота си  дресирал дъщерите си и планирал да паразитира от продажбата  им
Сейран и Суна все повече се изявяват  като достойни дъщери на баща си
Злобата  и агресията  е  наследена ,а отмъстителността е таена  с години от побоища и страх.

Завистта  прозира във всички действия  и  на Сейран
Тя завижда/мрази   за свободния дух  на Ферит ,завижда за  богатството, веселия и безгрижен нрав ,
Завижда /мрази ,че е имал собствен  интересен  живот и винаги може да продължи  без нея,
Завижда  ,че е уверен в себе си и не се страхува  да греши.
Завижда ,защото  не може да обича като него ,от страх   и неувереност
Тя няма смелост да се  довери на 100% на Ферит приемайки го като партньор, само докато  си вярват и обичат взаимно
Тя превърна живота му в ад ,защото  иска собственост  върху Ферит за вечни времена

Вкараха  Невра ,като образец , копие на Ферит.
Тя е безстрашна да обича  и  за 3, и 30 и 30000 дни.
Знае ,че има силата  да продължи -сама
Живота и няма да се определя и зависи   от който и да е мъж
Жена с истинско достойнство ,без злоба  и отмъстителност
Както милионите дадени за Сейран нямаха никакво значение за Ферит
Така и за Невра парите няма да имат  никакво значение 



Невра и достойнство?
Къде ѝ е достойнството, щом разбра че Ферит има бременна любовница и все още е женен и той и наговори някакви неща и тя веднага му повярва!

Достойна  жена  е тази ,която не позволява действията  на други хора да влияят на увереността , поведението и дори емоциите и

.........................


Ферит каза и показа на Невра ,че желае да е с нея
Всяка самоуверена и свободна жена  вярва на мъжа ,който е допуснала  в живота си.
Невра   приема Ферит за свободен ,защото той и го каза 
Мъжете с деца и разведени също са свободни

Ако не се влияе сценария от фандома и следва логиката Невра  ,ще изчака търпеливо без ревност  всички  затихващи емоции с бившите му 
Защото ,след всеки скандал ще му е нужна нетоксична атмосфера  и  накрая  ще получи  100% Ферит

Когато разбере че Ферит може да я е използвал, едва ли ще бъде с него
Виж целия пост
# 456
Уфффф бе Рамоооооо, уфффф 😍😍😍😍😍😍😍


Виж целия пост
# 457
Хора , като толкова държите да отговаряте на фейк , има опция скрит текст

Изглежда днес е ден на партньорски снимки GrinningGrin

Скрит текст:
Виж целия пост
# 458
Аййй нашата партньорска най-готина Joy
Виж целия пост
# 459
Радваме си се на две столчета 😂 голяма партньорска снимка

Афра и Мерт си тръгват от сета
https://twitter.com/yalicapkinieng/status/1749837145626275879?t= … Z6ZGE16i6YAA&s=19
Виж целия пост
# 460
Kirilovaa, много хубав тоз Рамо бе Heart Eyes.
  Представяма си физиономиите на Феро, дедето и Пело, когато се разбере истината (ако детето е на Сертер). Ще има ред сълзи, ред сополи.
 Ще ми е интересно и Сейран какво ще направи. Вярно, че Шнура и компания са от рода на тъпаците, но не може да не се дават сметка, че СейФер са тези, които държат сериала и че фандома иска да ги гледа заедно Joy
Виж целия пост
# 461
RI_14
Аахаах говори миии... мозъка ми не проумява как е толкова красив 😍😍😍😂

Шнура много добре знае, че всички гледат заради СейФер и че сериала ще е кръгла 0 без Мерт и Афра, затова иска да докаже, че сериала му ще пробие и без главната двойка ама не му се получава нещо...
Виж целия пост
# 462
Пак ли кабели, шнурове и разклонители...
Колкото, толкова.
Виж целия пост
# 463
Така и не ги научих светлините коя какво значи..Може и да сложат Сертер баща, нали когато трошеше къщата й каза, че била “лека жена” или нещо от сорта 😅🤭

Феро желае ама не Невра 🤭🥵🥵
Виж целия пост
# 464
Seyfer 36 🥰 една от любимите ми сцени в сезон 1

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия