Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 249
  • 740
# 495
Еее, Кирилова, не издавай така нещата Joy
Виж целия пост
# 496
Мистери нали каза, че този със спойлерите си отключил акаунта и го последвах и тук написал, че Абидин е Корхан..... хммм 🤔


Това го казах преди колко време да припомня!  Аби е син на Емин от друга жена.
Виж целия пост
# 497
Сташе-  С 1 млн. не мога да си купя, чувството от това да бъда с Рамо 😂
Аз и сега си го гледам с очи... 😂
Виж целия пост
# 498
Абидин … По-добре да загине геройски, докато спасява някого. Не ме кефи напоследък.
Виж целия пост
# 499
Ох, Кирилова, ох 😂😂😂
Виж целия пост
# 500
Жалко,че не мога да поръса със светена вода в темата.  Joy
Трудно ще бъде да намерят пътя един към друг Сейран и Ферит.  Дано се отделят от токсичните си семейства. И сценариста да оправя кашата бавно и логично.
 
Виж целия пост
# 501
Кирилова,ти вземи милиона,той Рамо сам ще дойде
Има нужда момчето
Това вече ще е удар за милиони
Виж целия пост
# 502
Ейй колко акъл ми дадохте, все едно утре отивам в стаята с Рамо 😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 503
Ейй колко акъл ми дадохте, все едно утре отивам в стаята с Рамо 😂😂😂😂😂

Хахаха,нищо не се знае
Животът е непредсказуем
Ти бъди подготвена,пък каквото дойде
Виж целия пост
# 504
Изтече видео от днес
Виж целия пост
# 505
Ааа и аз ще загубя милиона .. Рамо ми е неустоим.После ще си се топля от спомена🥰
От Туитър нищо не ми зарежда.. ужас
Виж целия пост
# 506
Значи аз ще отивам, ще взема милиона 😂😂😂 ще го делнем после 😂
То разбирам да е за повече, ама за една вечер.
Виж целия пост
# 507
Значи аз ще отивам, ще взема милиона 😂😂😂 ще го делнем после 😂

Ееее... колко му е да делнем един милион 😂😂😂
Виж целия пост
# 508
Абидин … По-добре да загине геройски, докато спасява някого. Не ме кефи напоследък.

Толкова ми е безличен че и да загине няма да ме трогне ,че да го усетим ;д
Виж целия пост
# 509
С нетърпение чаках появата на Сертер. Не съм спирала да вярвам,че бебето е негово. Лошото е ,че след всички издънки  в сценария и  Пелин спря да ме дразни Joy С нея или без нея,  Феро си е Феро Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия