Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 249
  • 740
# 540


Изненада 😂 Хареса ми тук Буче, не мога да си кривя душата 😂
Виж целия пост
# 541
Добро утро!
Да си взима Сертар Пело, ама и то момчето ме кефеше...защо да му мисля лошото 😂
Накрая ще се окаже, че е на Юсуфката това бебе и той така изчеЗНА - гузен , гузен хахаба.
На Онур, нека му е ! Време е да се поспре с измишльотините на тая психоложка. Самите истории винаги тръгват добре и накрая ги затриват с глупости.
Рибарчето съвсем заприлича на Домът в който си роден. Вярно Феро си беше мъгла от начало, ама Мехди си беше мъж на място. От ревност ги изкараха какви ли не, дойде и мафията, сега затвор и ....да чакаме да гръмнат Ферко и да покажат , как Сейран успява без него. Тъкмо сега е модерно, може да вкарат Демет- Зейнеп ( тъкмо приключи с Фара) като гост да помогне на Сейран . Може да осъдят Халис за нещо и да го приключат. 😆😊😀😀😊
Ама и аз ще пращам сценария , какво си мислите  🤪
Виж целия пост
# 542
Направо си правят гаргара със сценария. Опитните зайчета са зрителите - колко ще издържат на тия глупости...
Виж целия пост
# 543
Добро утро момичета,днеска много тихичко тука. Черпя ви едно кафе☕
Виж целия пост
# 544


HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 545
Пуснаха озета и снимките и аз да повторя,Рени

Виж целия пост
# 546
Резюме 55 епизод

Орхан научава, че животът на Казъм е в опасност, изпада в голяма паника и моли Ифакат за помощ, за да не достигне ситуацията до ушите на Халис Ага. Сейран е на ръба да загуби баща си и е решена да даде заслуженото наказание на онези, които са го накарали да преживее това. Ферит си спомня трудните моменти, когато баща му го е подкрепял в миналото, и от една страна се опитва да скрие истината от Сейран, а от друга работи усилено, за да попречи баща му да отиде в затвора. Сейран е благодарна на Ферит, че е спасил баща ѝ, но не се отказва да следи Орхан. Ферит е завършил всички приготовления, за да изведе баща си в чужбина, и е много близо до постигане на целта си, но Сейран все още не е направила последния си ход.
Виж целия пост
# 547
Резюме 55 епизод

Орхан научава, че животът на Казъм е в опасност, изпада в голяма паника и моли Ифакат за помощ, за да не достигне ситуацията до ушите на Халис Ага. Сейран е на ръба да загуби баща си и е решена да даде заслуженото наказание на онези, които са го накарали да преживее това. Ферит си спомня трудните моменти, когато баща му го е подкрепял в миналото, и от една страна се опитва да скрие истината от Сейран, а от друга работи усилено, за да попречи баща му да отиде в затвора. Сейран е благодарна на Ферит, че е спасил баща ѝ, но не се отказва да следи Орхан. Ферит е завършил всички приготовления, за да изведе баща си в чужбина, и е много близо до постигане на целта си, но Сейран все още не е направила последния си ход.


Е демек преразказаха спойлерите дето се въртят цяла седмица 😂
Виж целия пост
# 548
Не мога да си представя как след тази серия ще започнат да ги събират Simple Smile

Виж целия пост
# 549


В Т се майтапят, че Пельо чака Феро бей, за да му сподели, че си е купил балон от жена си 🤣
Виж целия пост
# 550
Нека му дойде акъла първо, тогава да ги събират, че все още е тъпак.
Виж целия пост
# 551
Тези фенове
Виж целия пост
# 552
Момичета , ако Сейран е бременна , според мен е станало в 46 епизод.
Виж целия пост
# 553
Виж целия пост
# 554
Ама са хубавиии....и как си подхождат! Stuck Out Tongue Winking Eye Пело се обзаведе с татко-мафиот за бебето...



Като си нямаме двойка ГГ, си имаме Нагиш с Афра!


Здравейте, групичка!
Пак ни преметнаха с преразказче на спойлери! Дано монтажистите да се справят по-добре, че да има какво да гледаме! Kissing Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия