Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 37 /Златно момче

  • 40 248
  • 740
# 555
Привет.
Не мога да се начудя на противоречията и двусмислиците в сюжета. Големия балон който надуват около страшния, величествен и свръхморален Халис.  Може би това е най-зле развития и плитък образ в историята.  В началото все се опитвах да го оправдая. Сега вече тотално са го закопали в тинята. Ако го занулят, ще е все тая. В първи сезон правих задълбочини  анализи, либерални защити в определени ситуации.  В този  сезон,  всичко е  лишено от смисъл и взаимовръзки.  Не виждам такава в мотивите и действията на героите. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 556
Ох Мечооо 😂 как ще спиш на снимачната площадкааааа бе Мечоооо
Виж целия пост
# 557
Топ е
Виж целия пост
# 558

Милия 😂 как се е сгушил
То не стига, че е уморен ами и на студа снимат....
Виж целия пост
# 559
Напълно права си. В първи сезон имаше толкова динамика и помислени детайли, че се провеждаха доста смисленни и конструктивни диалози. Сега и сериала и темата станаха на джибре.

На Ферит добре че му смениха стила, та поне е с нормални обувки, ако беше още с платненкито горкияяяя Мерт🤭
Привет.
Не мога да се начудя на противоречията и двусмислиците в сюжета. Големия балон който надуват около страшния, величествен и свръхморален Халис.  Може би това е най-зле развития и плитък образ в историята.  В началото все се опитвах да го оправдая. Сега вече тотално са го закопали в тинята. Ако го занулят, ще е все тая. В първи сезон правих задълбочини  анализи, либерални защити в определени ситуации.  В този  сезон,  всичко е  лишено от смисъл и взаимовръзки.  Не виждам такава в мотивите и действията на героите. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 560
https://vm.tiktok.com/ZGerLt2Mh/

Е точно аз преди всяка серия вече…
Виж целия пост
# 561
https://vm.tiktok.com/ZGerLt2Mh/

Е точно аз преди всяка серия вече…

Хахаха, на това и бг версия направили Joy

Обаче ПР на макс, чак на снимачната ги снимали и пуснали статии Stuck Out Tongue Winking Eye

Ех, ще гледаме в петък, само сцените със статистката ще ги мижаме, какво да се прави Joy
Виж целия пост
# 562
Коскоджаман мол ако пият едно кафе екипа вътре какво ще стане? Вънка на улицата като някои отшелници - срамота бе толкова не се издавай бе Онур,че ти трепери...
Виж целия пост
# 563


Виж целия пост
# 564

Има сет в болницата днес. Афра и Дирен са снимани със собственичката на ресторанта, където обядвали.
Виж целия пост
# 565
Коскоджаман мол ако пият едно кафе екипа вътре какво ще стане? Вънка на улицата като някои отшелници - срамота бе толкова не се издавай бе Онур,че ти трепери...

Еее, Диди, как ще ги снимат и ще пуснат после снимки. Реклама да има Simple Smile
Столчетата, на които са седнали дори не са техните Joy
Виж целия пост
# 566
Умрели са от студ нашите сладури Unamused



Нямало го мелекът Али и Мердо сам трябвало да свърши работата, демек да си закрие лицето с якето Joy
Виж целия пост
# 567
Ама наистина как могат да стоят на този студ , караваните къде са. Нечовешко е и накрая такива интриги и клюки тръгват. После Афра и Мерт го отнасят. Ние целия епизод го гледахме вече на изтекли кадри. Дето викат вени кафе да се събере да пие персонала,да ги снимат феновете,да кажат "в добри отношения са" хаха
Виж целия пост
# 568
Много ги ожалвате, нищо им няма, постояли малко навън.
А и в Истанбул температурата е +10 в момента, не е студено като при нас. Актьори са, снимат сцени навън, не са работници в строителството. Ще постоят няколко часа, ще се приберат. Simple Smile
Аз се радвам на изтеклите снимки. Иначе какво щяха да правят хората по форумите и Х и т.н. Който не иска, да не се рови, и направо в петък пред телевизора.
Виж целия пост
# 569
Ами жал ми е, защо трябва да седят на студа, за да снимат точно този сценарий Joy
Може и 15 градуса да е, ама може да духа вятър...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия