Бързи здравословни въпроси и отговори – 44

  • 37 120
  • 744
# 600
Витамин Д е много важен за имунитета. Повечето хора са с дефицит.
Да, особено зимата, когато няма слънце. Не се бях сетила. Благодаря!
Виж целия пост
# 601
Той се почва от есента, или даже целогодишно се приема.
Направете изследване първо.
Виж целия пост
# 602
Аз изкарах нещо с няколко часа температура 37,7 и с едно Терафлу мина.
Виж целия пост
# 603
Аз съм изключително доволна от витамините на ДМ. Не ме е хващало нищо тази зима, по чудо!!!
Виж целия пост
# 604
Моите наблюдения са, че децата боледуват на периоди. И аз се бях видяла в чудо миналата зима с моя син, изпи 4 антибиотика за отрицателно време. То не беше грип, не беше ковид, не бяха стрептококи. Аз също два пъти от него прихващах гнойна ангина. Тази зима не е боледувал, да чукам на дърво. Витамини давам като се сетя, преди рибено масло, сега точно витамин Д. Не се отчайвайте, ще мине.
Виж целия пост
# 605
Направо ще полудея! Не е ясно на мен какво ми е, сега и тя😠 Много лошо тръгва годината! Дано се справим бързо! Благодаря на всички за съветите и споделеното!
Виж целия пост
# 606
Цинкът също е добър за имунитета
Виж целия пост
# 607
Грешка е при късогледство да не ви разширяват зениците. То носи рискове и е важно да се оглеждат очните дъна, а не само да се определи диоптъра. Има информация в интернет.
Има всякакви видове лещи от -/+0.25 през 0.25.
Виж целия пост
# 608
Здравейте вчера детето бръкна в окото на ММ днес беше в спешното и му изписаха това след преглед, но много го боли едва си отваря очите. Сещате ли се за някакъв домашен метод да го облекчи малко поне да може да поспи малко…
Виж целия пост
# 609
Здравейте вчера детето бръкна в окото на ММ днес беше в спешното и му изписаха това след преглед, но много го боли едва си отваря очите. Сещате ли се за някакъв домашен метод да го облекчи малко поне да може да поспи малко…

Ако може да се насълзи окото, да се разплаче, сълзите помагат. По някакъв начин да се насълзи.
Виж целия пост
# 610
Следа то сълзи и то доста, добре му е когато е със затворени очи и на тъмно но на светло, топло и през деня му е много трудно
Виж целия пост
# 611
Рогодекс са много добри капки при ерозии на роговицата. След два-три дни ще има облекчение.
Виж целия пост
# 612
Следа то сълзи и то доста, добре му е когато е със затворени очи и на тъмно но на светло, топло и през деня му е много трудно

❤ може би някой друг който е имал подобен случай ще даде идея. Травмирано е окото, ще мине.
Виж целия пост
# 613
Аз съм си травмирала тежко окото и препоръките бяха това  - спокойствие и на тъмно. А миналата година преди пътуване точно реших да се боядисам сама и точно в окото ми попадна боя с окислител. Изкарах си акъла, а болката и щипането да не говорим. Добре, че имах пак от капките Рогодекс, дават ги и при химически изгаряния. За два дни мина.
Виж целия пост
# 614
Благодаря ви, рогодекс е под формата на гел че другото са капки, днес се събуди още по подут и боли още повече все едно някой го е ударил силно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия