Бързи здравословни въпроси и отговори – 44

  • 37 114
  • 744
# 660
Сънна парализа не е, защото ми се е случвало много пъти и определено я разпознавам. Явно организмът си реагира на напрежението и клоня повече към паник атаките, макар да съм имала такива, но с други симптоми. Ще потърся някакви витамини и хомеопатия, пък ако няма подобрение, ще търся невролог. Благодаря за насоките Simple Smile
Виж целия пост
# 661
Ако магнезият (400) предиздиква разхлабен стомах, това значи ли, че всъщност организмът няма дефицит и се получава пренасищане? Или е нормална реакция?
 За съжаление на мен така ми действа магнезият след няколко дни употреба.
Относно усещането по време на заспиване- тази нощ ми се случи нрщо подобно, само че беше сън. Сънувах, че съм силно разтревожена от събитие и ненадейно ми инжектират силно приспивателно. Усещам как тялото ми олеква и се боря да остана с включено съзнание, но се стреснах и се събудих. И аз мисля, че е нещо като ПА и е на стресова основа.
Виж целия пост
# 662
Болка в областта на жлъчката, но засяга и кожата, пареща. Няма обрив или нараняване, отива и към гърба... На какво може да се дължи?
Виж целия пост
# 663
Херпес зостер?
Откога е?
Виж целия пост
# 664
Херпес зостер?
Откога е?
Ами няма обрив.... Няколко дни. Възможно ли е при жлъчка да боли и кожата?
Виж целия пост
# 665
Вземете магнезиев бисглицинат. Много успокояващо действа, не влияе на перисталтиката, освен ако няма предозиране.
Виж целия пост
# 666
Здравейте! Моля за съвет къде в София може да се провери промяната в походката и стъпването в следствие на артритно заболяване, след което да се поръчат индивидуални стелки.
Виж целия пост
# 667
Има различни магнезиеви съединения, пробвай с друго.
Виж целия пост
# 668
Ако магнезият (400) предиздиква разхлабен стомах, това значи ли, че всъщност организмът няма дефицит и се получава пренасищане? Или е нормална реакция?
 За съжаление на мен така ми действа магнезият след няколко дни употреба.
Относно усещането по време на заспиване- тази нощ ми се случи нрщо подобно, само че беше сън. Сънувах, че съм силно разтревожена от събитие и ненадейно ми инжектират силно приспивателно. Усещам как тялото ми олеква и се боря да остана с включено съзнание, но се стреснах и се събудих. И аз мисля, че е нещо като ПА и е на стресова основа.
Не пишеш в каква форма е, но при тая доза предполагам че цитрат. При някои хора си действа разхлабително - в различна степен при всеки. Тя и 400 не е малка доза де, може да пробваш с малко по-малка или да разделиш на два приема или пък да смениш формата.
Но обърни внимание и на това самата добавка в какъв вид е - 400мг ме навежда на мисълта за разтворими прахчета или дозите гелчета дето директно в устата се сипват. Понякога и подсладителите и овкусителите в тях могат да ти направят такъв номер.
Виж целия пост
# 669
На капсули е, пише магнезив оксид (magnesiumoxid).
Виж целия пост
# 670
Ами освен да смените формата, оксидът и без това не е от най-предпочитаните. Вариант е и външно прилагане - магнезиеви гелове, олиа и прочие, през кожата също се усвоява доста ефективно и няма как да има стомашни ефекти.
Виж целия пост
# 671
Здравейте! Моля за съвет къде в София може да се провери промяната в походката и стъпването в следствие на артритно заболяване, след което да се поръчат индивидуални стелки.
горна баня
Виж целия пост
# 672
Някой има ли представа и опит, ако човек дълги години е приемал антихистамини за алергичен ринит и мине на хомеопатия, ще има ли някакъв ефект?
В часност ме интересуват тези два медикамента:

SnizTop

и

ХербаРекс - това го дават и за главоболие, наред с алергиите.
Виж целия пост
# 673
Кверцетин ми действа добре, но като всяка добавка- слабо и с натрупване. Повече за поддържаща терапия, подготовка за сезона и т н.
Виж целия пост
# 674
През колко време се маже Гранофурин?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия