Боя за коса - Blond53 - Клуб на блондинките

  • 44 951
  • 779
# 210
Деси, на мен ми е топъл цвета. Кой нюанс не знам, защото е по -тъмно.
Виж целия пост
# 211
Ще я пробвам тази оцветяваща маска, така и така съм давала пари за нея, но си търся по-скоро и оцветяващ шампоан, който да премахва нежеланите жълти и оранжеви оттенъци. Вие какво ползвате и сте доволни?
На Andrea ползвам тъмно лилав е за жълти и оранжеви отенъци,но зависи все пак до колко е изсветлена косата,аз съм брюнетка с балеаж,върши работа,но трябва системно,издържа  ми 1-2 миенета и после пак с него.
Този шампоан продава ли се в масовите дрогерийни магазини или от някой сайт сте го поръчвали?
Виж целия пост
# 212
От Златната рибка
Виж целия пост
# 213
Danylony, много хубав цвят.
Такъв искам по-принцип, не винаги успявам с моите смески. Simple Smile
Виж целия пост
# 214
Danylony, много хубав цвят.
Такъв искам по-принцип, не винаги успявам с моите смески. Simple Smile
Здравей,да и на мен,понеже харесвам топли цветове.Боята ,доколкото видях е 8 и 9 с перлен оттенък на Мажирел.Цвета стана уникален,но понеже свикнах да се боядисвам с безамонячни,та тази ми дойде мялко агресивна .
Виж целия пост
# 215
Ей, да похваля сребърния балсам на Милк шейк. Хем ми подхранва, хем дава много хубав блясък и убива жълтото.


Купих го, харесва ми, убива жълтото.

Да попитам тези, които ползвате такива лилави балсами за тониране - колко често трябва да се ползва? На всяко измиване или през няколко?
Виж целия пост
# 216
На всяко второ или трето измиване го слагам аз.
Виж целия пост
# 217
Има ли разлика в тонирането със  silver и лилав/син шампоан?Купих си силвър и той се оказа тъмно лилав,мисля че не ми уби жълтото както синьо-лилавия на Андреа.А уж същата консистенция ми се видя.
Виж целия пост
# 218
.
Виж целия пост
# 219
Снимка няма
Виж целия пост
# 220
Има ли разлика в тонирането със  silver и лилав/син шампоан?Купих си силвър и той се оказа тъмно лилав,мисля че не ми уби жълтото както синьо-лилавия на Андреа.А уж същата консистенция ми се видя.

Възможно е, да е точно защото този на Андреа е  синьо-лилав. Синьото убива оранжавеещите отенъци. При някои хора сините шампоани са по- добро решение от лилавите.
Виж целия пост
# 221
Здравейте, дами

Във форума тече игра за една от харесваните в темата бои за руси коси. Тези от вас, които имат опит с нея или искат да я пробват, могат да се включат.

Спечелете своя мечтан нюанс боя за коса от ELEA Professional Colour & Care

Виж целия пост
# 222
Здравейте!
Последните месеци се боядисвах като смесвах по половин Олиосета 9.11 и половин 10.1, с оксиданти 6% и 9% също по половин. Харесваше ми цвета, не жълтееше, даже не използвах лилавите шампоани и балсами вече. И тъкмо се радвах, че съм намерила точната за мен комбинация, греда- нямали доставка на 10.1 от много време и не се знаело кога ще има. Това е информация от Златна рибка в Парадайс, но веднага пробвах да поръчам онлайн, наистина няма този номер. Много ме е яд.
Виж целия пост
# 223
Нов цвят. 9.1 на моите любими Лорвен. Доста добре се получи.
Виж целия пост
# 224
Olioseta цвят 11.01 от супер изсветляващата серия също не е наличен. От Zlatna ribka казаха, че не се знае кога ще има доставки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия