Гримиране - идеи и техники. Тема №89

  • 68 033
  • 762
# 540
Radii красота
Виж целия пост
# 541
Скъпи, моля за препоръка за руж в стик формат, който лесно се донанася с пръсти. Предпочитам да го тествам във физически магазин.

Пробвах един евтинджос, който е мек и удобен като нанасяне, но не се блендва много равномерно. Искам да пробвам по-удачен продукт, за да си спестя прането на още едни четки.

Благодаря ви 🌺
Виж целия пост
# 542
И аз пробвах един евтинджос на Есенс, който миришеше супер сладко, но много трудно се нанасяше.
Сега любим ми е течния на Нарс в цвят Orgasm, не е в стик, но много лесно се нанася, но стои естествено.

Бях загледала иначе едни стикове на Никс,  бих ги пробвала. Имам контуриращия стик и е много хубав, много лесно се работи с него.
Виж целия пост
# 543
За руж в стик формат ми харесва на Clinique Chubby Stick


Или на Milk Makeup
Виж целия пост
# 544
Стиковете на Rhode, но не може да се тестват.
Виж целия пост
# 545
Аз харесвам стик-ружовете на Дъглас.
Виж целия пост
# 546
В последно време гледам много клипчета за нанасяне на коректор в областта под очите. Явно е новост-нанасят доста тъмен и върху него светъл. Пробвал ли е някой и ако да с каква марка тъмен нюанс.
Виж целия пост
# 547
В последно време гледам много клипчета за нанасяне на коректор в областта под очите. Явно е новост-нанасят доста тъмен и върху него светъл. Пробвал ли е някой и ако да с каква марка тъмен нюанс.
[/quote
Над светъл колко тъмен коректор да нанесеш 1 тон по тъмен от светлия,по принцип те нанасят и червило ама не седи добре.Розовия коректор прикрива тъмни кръгове.
Виж целия пост
# 548
Скъпи, моля за препоръка за руж в стик формат, който лесно се донанася с пръсти. Предпочитам да го тествам във физически магазин.

Пробвах един евтинджос, който е мек и удобен като нанасяне, но не се блендва много равномерно. Искам да пробвам по-удачен продукт, за да си спестя прането на още едни четки.

Благодаря ви 🌺
Нямам много опит с ружа, първият, който си взех беше от dm, мисля, че е този - доволна съм. Уцелих си цвета, за мен се нанася без проблем, но ползвам гъбичка.
Виж целия пост
# 549
Нели, отдолу слагат тъмния, а отгоре светлия. Ама тъмните, който нанасят са направо цвят керемида. Иначе онова с вазелина за устни го гледах, уж не се събирал после коректора .
Виж целия пост
# 550
Това сигурно е за тъмни кръгове.
Виж целия пост
# 551
За ружовете:
Аз от Rare Beauty Soft Pinch Liquid Blush съм много доволна. Не е стик, но се нанася много лесно и има много хубави цветове, да не говорим, че е много икономичен.
По едно време имаше промоция 3 минита, с тях може да покрият всички цветови изисквания.
Виж целия пост
# 552
Точно при мен течните ружове на Rare са ми много трудни за блендиране, пробвала съм всякакви техники и се иска доста време докато свикнеш да работиш с тях. Също са доста пигментирани ( което по принцип не е минус за продукт ), но в този случай се правя пооочти на Жокера. Течният Orgasm на Nars също е много пигментиран, но определено се прелива една идея по-лесно. Не съм пробвала да преливам Rare с блендер, може би това е тайната. Blush
Виж целия пост
# 553
С четка си ги преливам и много ги харесвам, но не винаги искам толкова плътност и пигмент. Иначе си използвам ружовете на Шанел.
Виж целия пост
# 554
Аз течните ружове хич не ги харесвам, има много шансове да стои на петна. Имах на Chanel Water Fresh de Blush и ми се стори доста боклучав,  някъде изчезваше като го размажа, на други места ставаше на петна, стоя си така известно време и го шитнах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия