Да му кажа ли?

  • 8 891
  • 64
# 60
Задължително му кажете. Вие сте съпрузи в добро и в лошо. Нека Ви бъде подкрепа, за да не се набутвате и залутвате още повече в блатото.
Хазартната зависимост, за нещастие, влияе на същите центрове в мозъка, като наркотичната, или алкохолната. Технически няма разлика. Трябва Ви много голяма подкрепа за да устоите и да промените пътя овреме

Edit: Занимавам се с писане на софтуер. Работила съм за казина. Гарантирам ти, че от тук нататък всичко, което заложиш ще затъне безследно. Виждала съм бивш милионер, който се чуди откъде да вземе 5 лева да заложи на промо турнир...
Виж целия пост
# 61
Хазартът е много опасна зависимост. За да загубиш 1000 лева, значи си се подхлъзнала
много сериозно. И после покриваш грешката с борч. Още по-голямо затъване и поредната крачка към зависимостта. Добре е, че сте се разбрали с мъжа ти, но трябва да, спреш тук и сега. От хазарт не се печели, но може да се загуби много повече, отколкото имаш.
Виж целия пост
# 62
Разбира се, че трябва да кажете. В една връзка няма само физическа или емоционална изневяра, а и финансова такава. Мъжът има право да знае за хазартни наклонности и всякакви дългове, защото може много сериозно да рефлектират върху него един ден, като трябва да изплаща чужди дългове, получава отказ за ипотечни кредити и т.н. Въпрос на базова финансова култура в брака е.
Виж целия пост
# 63
Авторката вече написа, че Е говорила със съпруга си. Оттам насетне, дано си удържи думата и не играе, явно лесно се поддава.
Виж целия пост
# 64
Как ще му кажеш, да не си луда.
Ще вземе да те подкрепи, да говорите ссериозно за зависимостта ти и най вероятно ще трябва да се откажеш от този хубав порок. Абсурд. Друго си е да си лягаш с нечиста съвест и да го мислиш постоянно. Да живееш в страх си е направо приказно, и него ще го изгубиш.
Шегата на страна - семейство сте и трябва да се знае такова нещо защото днес са 1000 и ако не споделиш утре може да са 10000. Успех и умната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия